PODPOWIEDZI:

Kompaktowa Klawiatura dla Graczy - HyperX Alloy FPS

Klawiatury mechaniczne to mokry sen wielu maniaków komputerowych. Przyjemnie kliknięcia, o wiele szybsze reakcje czy po prostu ciekawy wygląd to tylko niektóre z ich atutów. W dzisiejszym odcinku pokażę Wam klawiaturę HyperX Alloy FPS.

HyperX Alloy FPS

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Kompaktowa
  • Przełączniki Cherry MX
  • Wykonanie
  • Waga
  • Minimalistyczny wygląd
WADY
  • Cena
  • Tylko jeden kolor podświetlenia
  • Tylko 1 port USB

Wygląd

Chuda i wąska klawiatura gamingowa bez niepotrzebnych dodatków z przełącznikami Cherry MX Red. Czerwone przełączniki mają to do siebie, że są dosyć ciche i bardzo łatwo się je klika, zresztą posłuchajcie sami.

Jeśli chodzi o wygląd to jest to całkowicie minimalistyczny sprzęt. Typowa czcionka, brak dodatków, podświetlenie 4 stopniowe w kolorze czerwonym i nic więcej. Wykonanie klawiatury jest bardzo dobre. Klawiatura jest ciężka i  w rękach wydaje się być bardzo solidna a to z pewnością sprawa mocnej stalowej ramy.

HyperX Alloy FPS

Funkcjonalność

Sama klawiatura pomimo 1 koloru podświetlenia daje nam dowolność w jego ustawianiu. Mamy 6 zapisanych profili podświetlenia, zwykłe, “oddychające”, podświetlenie przyciśniętych znaków, tryb “wybuchu” po naciśnięciu oraz falę.

Samej klawiatury używa się bardzo przyjemnie. Jest niska, jednak bez przesady. Jest to klawiatura, na której są klawisze i nie ma innych gadżetów i to w niej mi się najbardziej podoba. Dzięki temu, że jest ona pozbawiona dodatków jej wymiary to tylko 442 x 130 x 33 mm.

HyperX Alloy FPS

Z tyłu mamy tylko 1 miejsce do podpięcie kabla oraz jeden port USB, który służy za miejsce do podładowania naszego telefonu.

Klawiatura posiada również wiele predefiniowanych klawiszy funkcyjnych oraz tryb Gaming, który wyłącza możliwość wciśnięcie przycisku Windows, ale to już taki dodatkowy smaczek.

Warto wspomnieć też o pełnym antyghostingu. Nie ważne ile klawiszy wciśnięcie naraz klawiatura i tak odnotuje wszystko, typowa funkcja, którą ma już aktualnie większość nawet tych tańszych klawiatur mechanicznych.

HyperX Alloy FPS

Podsumowanie

HyperX Alloy FPSto kompaktowa klawiatura mechaniczna z bardzo dobrym wykonaniem. Z pewnością jest to sprzęt dla osób, które szukają czegoś mniejszego aby mieć więcej miejsca na biurku. Jednym z największych jej plusów jest jej solidność. Kto raz taką klawiaturę w rękę weźmie ten z pewnością poczuje, że wytrzyma sporo. Jej cena to aktualnie 499 zł.

Sprawdź też:

blog comments powered by Disqus
Kompaktowa Klawiatura dla Graczy - HyperX Alloy FPS