PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Mac mini Apple

  • Dodano: 8 lat, 1 miesiąc temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

„Niewielkie rozmiary. Wielkie możliwości.” – takie hasło przyświeca małej skrzynce, jaką jest komputer Mac mini.

W pudełku Apple Mac mini o niewielkich rozmiarach i wadze 1,3kg amerykański producent zmieścił się cały komputer stacjonarny. Sercem urządzenia jest procesor firmy Intel z rodziny Core 2 Duo (Intel Core 2 Duo 2,26 GHz lub 2,53 GHz), który w połączeniu z 4GB pamięci operacyjnej stanowi świetną platformę do uruchamiania wielu aplikacji.

Appe Mac mini

Dzięki wykorzystaniu karty graficznej NVIDIA GeForce 9400M bez problemu zagramy w gry, skorzystamy z wymagających programów graficznych i odtworzymy filmy jakości HD. Oprócz Gigabitowej sieci LAN do Internetu podłączymy się również wykorzystując kartę Wifi (WiFi AirPort Extreme). Do podłączenia takich urządzeń jak bezprzewodowa mysz lub klawiatura do dyspozycji otrzymujemy interfejs Bluetooth.

Appe Mac mini

Pojemny dysk o wielkości 160, 320 lub opcjonalnie 500GB powinien zapewnić odpowiednio dużo miejsca na zdjęcia i filmy. Nie zabrakło także napędu SuperDrive do odczytu oraz nagrywania płyt CD i DVD. Poza tym znajdziemy również inne niezbędne elementy wyposażenia jak choćby porty USB, czy też wejście i wyjście optyczne na dźwięk.

Appe Mac mini

Mac mini pracuje pod kontrolą systemu Mac OS X Snow Leopard i zawiera zainstalowany pakiet oprogramowania iLife (zawiera programy iPhoto, iMovie, iDVD, iWeb, GarageBand), co stanowi praktycznie gotową platformę do codziennej pacy i zabawy.

blog comments powered by Disqus