PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Core [PREZENTACJA]

Ponownie nadszedł czas na K.S.S.Z.A. czyli Kolejny Smartfon Samsunga Z Androidem. Najnowszy model Samsunga to Samsung Galaxy Core, który plasuje się pomiędzy Samsungiem Galaxy S III Mini, a Galaxy S II Plus.

Samsung Galaxy Core

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Bateria
  • Wersja Dual-SIM
WADY
  • Nagrywanie w jakości 480p
  • Przeciętny hardware

Jest to smartfon z Androidem 4.1 typu dual-SIM lub single-SIM, wyposażony w 4,3" wyświetlacz o rozdz. 480 x 800 pikseli, 5 MP aparat i 0.3 MP kamerę wideorozmów.

Posiada dwu-rdzeniowy procesor 1.2 GHz i 1 GB RAM'u, plus wszystkie standardowe funkcje, których należy oczekiwać od Samsunga. Wbudowanej pamięci wewnętrznej jest 8 GB plus gniazdo kart microSD. Możliwe, że cechą godną uwagi jest stosunkowo duża bateria - 1800 mAh, nieco większa niż te, które znajdziemy w większości innych modeli Samsunga w podobnym przedziale cenowym.

Funkcje specjalne telefonów - Lista ukrytych funkcji >>>

Samsung Galaxy Core fot3

Mamy też radio FM - kolejny plus, natomiast 5 MP aparat nie nagrywa w jakości HD. W tym wypadku, filmy będą rejestrowane w miernej jakości 480p.

Samsung Galaxy Core fot2

Jeśli z jakiegoś konkretnego powodu spodoba Wam się właśnie ten model Samsunga, a wszystkie inne podobne modele - nie, to wersja dual-SIM dostępna będzie od maja, wersja single-SIM - od lipca, w zależności od regionu.

Jak robić dobre Selfie - Praktyczne rady >>>

Samsung Galaxy Core fot1

Nie znamy jeszcze cen urządzeń, przypuszczamy jednak, że Galaxy Core trafi do sprzedaży za około 250 € w ofercie detalicznej (bez SIM).

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Core [PREZENTACJA]