PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Ace 3 [PREZENTACJA]

W odróżnieniu od topowych telefonów Samsunga - serii Galaxy S, seria Galaxy Ace odwala kawał dobrej roboty w kwestii faktycznej sprzedaży. Tak więc, Samsung Galaxy Ace 3 z pewnością odniesie niemały sukces.

Samsung GALAXY Ace 3

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • 4” wyświetlacz
  • Nagrywanie wideo 720p
  • 1GB RAM’u
  • Opcjonalnie LTE i dual-SIM
WADY
  • Mierny aparat wideorozmów
  • Mało pamięci wewnętrznej
  • Wyświetlacz TFT

Galaxy Ace 3 jest w rzeczywistości czwartym Androidem tej serii, po pierwotnym modelu Ace, Ace Plus i Ace 2. Podczas gdy pierwszy Ace był raczej podstawowy, nowy Ace 3 może pochwalić się naprawdę niezłą specyfikacją.

Samsung Galaxy Ace 3 fot3

Każdy kolejny Ace ma odpowiednio większy wyświetlacz, więc Ace 3 wyposażono w 4" panel TFT o rozdz. 480 x 800 pikseli.

Sprawdź aktualne rankingi najlepszych smartfonów >>>

Z tyłu mieści się 5 MP aparat rejestrujący w HD 720p oraz 0.3 MP kamera wideo-rozmów.

Samsung Galaxy Ace 3 fot2

Wewnątrz znajduje się dwu-rdzeniowy procesor 1GHz z 1GB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej, z czego ok. 1.8 GB dostępne jest dla użytkownika, plus gniazdo kart microSD.

Smartfon posiada opcjonalną obsługę LTE, GLONASS i GPS, oraz wersję dual-SIM. System operacyjny to Android 4.2 z klasycznymi dodatkami - m. in. Samsung Travel i S Voice, plus Samsung Apps i dodatki fotograficzne. Mimo iż nie jest to najlepsze urządzenie na świecie, większość klientów może być zadowolona z możliwości Ace 3.

Samsung Galaxy Ace 3 fot1

Wymiary fizycznie Samsunga Galaxy Ace 3 to: 121 x 63 x 9.8 mm, przy optymalnej wadze 115 gramów. Bateria posiada pojemność 1500 mAh.

Wewnątrz umieszczono także kompas, czujnik zbliżeniowy i akcelerometr, oraz typowy zestaw modułów - WiFi, Bluetooth 4 i port USB.

Urządzenie mobilne dla babci lub dziadka? Doradzamy w wyborze! >>>

Nie wiemy nic na temat ceny, lecz biorąc pod uwagę, że Ace 2 sprzedaje się za około 180 €, szacujemy, że Ace 3 kosztować będzie w granicach 230 € w momencie premiery. Nie znamy jeszcze jej daty, ale jako że Ace 3 nie stanowi wyzwania produkcyjnego dla Samsunga, zobaczymy go w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Ace 3 [PREZENTACJA]