PODPOWIEDZI:

Duża Lodówka Rodzinna | LG InstaView Door-in-Door

Duża Lodówka Rodzinna | LG InstaView Door-in-Door

Lodówka LG GSX961NSAZ to nowoczesne i bardzo pojemne urządzenie. Posłuży nawet dużej rodzinie, mieszcząc wszystkie potrzebne składniki i potrawy na później. To sprzęt dwudrzwiowy - o minimalistycznym wyglądzie i nowoczesnych technologiach.

Jeżeli szukasz lodówki przyszłościowej, LG GSX961NSAZ może być w sam raz dla ciebie. Zużywa niewiele prądu, nie szroni i dzięki zastosowanym podzespołom powinna popracować przez lata. Producent dodaje do zakupionych modeli również gwarancję - 10 lat na kompresor.

LG GSX961NSAZ oferta w MediaExpert

Nowoczesna lodówka LG - Rozwiązanie na lata

Urządzenie jest nowoczesne, nie tylko za sprawą designu. Przede wszystkim działa dzięki liniowej sprężarce inwerterowej. Ta jest w stanie zaoszczędzić nawet do 32% mniej pobieranej energii elektrycznej w porównaniu do lodówki z tradycyjną sprężarką. Poza tym jest całkiem trwała - nie zepsuje się przez wiele lat.

Utility Box w LG GSX961NSAZ

Między innymi dzięki niej LG GSX961NSAZ może pochwalić się klasą efektywności energetycznej na poziomie A++. Czemu nie trzy plusy w takiej cenie? Należy pamiętać o tym, że to lodówka dwudrzwiowa - mieszcząca 601 litrów (405 litrów chłodziarka, 196 litrów zamrażarka). Jak na maszynę o takich gabarytach, 376 kilowatogodzin na rok to niewielkie zużycie.

Taki kompresor oznacza też znacznie cichszą pracę. Ten model generuje hałas na poziomie 39 decybeli. To w praktyce niewielka głośność pozwalająca na spokojny sen. Czasy chłodziarko-zamrażarek urządzających nocne festiwale stukania o ściany lub wibrowania na kafelkach dawno się skończyły. Kompresor liniowy generuje szum, który łatwo wtopi się w otoczenie.

Zobacz też: Ekskluzywne lodówki do 2500 zł

Pozwala zajrzeć do środka bez otwierania drzwi

Lodówka LG GSX961NSAZ wyposażona została w nową generację autorskiej technologii Door-in-Door. To pomysłowy system, a na dodatek zaimplementowany w interesujący sposób. Polega na tym, że na jednym z drzwi znajduje się szklany panel. Żeby zobaczyć co znajduje się w środku, wystarczy dwa razy w niego zapukać.

Chłodziarko-zamrażarka oświetla wtedy wnętrze, pozwalając ci sprawdzić stan domowej spiżarni bez zbędnego otwierania lodówki i wypuszczania chłodnego powietrza. Dzięki temu urządzenie zużywa mniej prądu.

LG GSX961NSAZ Door in Door

Każdy przecież lubi od czasu do czasu upewnić się, czy wszystkie smakołyki są na swoim miejscu (i może nawet coś podjeść). Teraz można to zrobić energooszczędnie, nie zmuszając lodówki do dochładzania wnętrza. Ta technologia redukuje straty zimnego powietrza nawet o 41%.

To cię zaciekawi: Lodówki NoFrost do 2000 zł

Współpracuje ze smartfonem

Lodówka jest także inteligentna. Na froncie lodówki znajduje się panel informujący cię o tym, jaki jest jej obecny stan. Z tym, że w zasadzie mogłoby go nie być, bo urządzenie współpracuje z telefonami dzięki systemowi Smart ThinQ. Łączy się poprzez sieć WI-FI i dedykowaną aplikację ze smartfonem, pozwalając ci na szereg praktycznych działań.

Przede wszystkim za jej pomocą poprzez Smart Diagnosis możesz monitorować stan techniczny lodówki. Ta poinformuje cię na przykład, czy zostawiłeś niedomknięte drzwi, albo czy filtry są w należytym porządku. Możesz też zdalnie zmieniać temperaturę chłodziarki i zamrażarki, albo włączyć mrożenie ekspresowe.

LG GSX961NSAZ i system Smart Thinq w Smartfonie

Koniecznie zobacz: Solidne lodówki do 1500 zł

Jakie jeszcze możliwości ma LG GSX961NSAZ?

Lodówka może być inteligentna i oferować niskie zużycie energii, ale najważniejsze w niej jest chłodzenie żywności. To ten model robi to wzorowo. Producent wyposażył go w wiele przydatnych półek i pojemników. Jest tu miejsce na wino i mięso, ale i na delikatniejsze produkty. Możesz mieć przy tym pewność, że wszystko zachowa świeżość dzięki filtrowi Pure N Fresh.

Profesjonalnie przechowa warzywa i owoce

Ten sprzęt jest nie tylko wytrzymały i pojemny, ale ma również wyspecjalizowane systemy pomagające w konserwacji jedzenia. Świetnie nada się do przechowywania każdego typu pożywienia. Pomagają w tym lata doświadczenia firmy, dzięki którym LG tworzy takie technologie jak FRESHBalancer i Moist Balance Crisper.

Jeżeli chodzi o FRESHBalancer - to w zasadzie dobrze uszczelniony pojemnik na owoce i warzywa. Producent opracował autorski system kontrolowania w nim wilgotności. To pozwala stworzyć optymalny klimat dla warzyw lub owoców. Wystarczy wybrać za pomocą suwaka odpowiednie ustawienie i cieszyć się świeżymi jabłkami lub marchewką przez dłuższy czas.

Komora FRESH Balancer w LG GSX961NSAZ

Wydłużeniu terminu przydatności produktów sprzyja też system Moist Balance Crisper. Na pojemniku znajduje się kratka, na której osadza się odparowywany z jedzenia nadmiar wody. Dzięki temu w pojemniku utrzymywany jest odpowiedni poziom wilgotności, a przechowywane w nim pożywienie nie zacznie zarastać pleśnią.

Warto zerknąć: Budżetowe lodówki do 1000 zł

Pozwoli ci delektować się napojami z lodem

Nowa lodówka LG to także podajnik z lodem (w kostkach, rozkruszonym lub po prostu z zimną wodą). Na dodatek taki, do którego zamontowania nie musisz zatrudniać hydraulika. System wytwarzania lodu SpacePlus pozwoli ci cieszyć się chłodnymi napojami latem bez żadnych przeszkód.

Kompaktowych rozmiarów dyspenser lodu wmontowano w drzwi lodówki. Ze względu na niewielkie gabaryt, zajmuje mniej miejsca i pozwala na przechowanie większej (w stosunku do standardowych lodówek) ilości żywności lub napojów po tej stronie urządzenia.

Kostkarka w LG GSX961NSAZ

Żeby uzyskać kostki lodu do swojego drinka, wystarczy skorzystać z podajnika po zewnętrznej stronie drzwi. Skąd lodówka bierze na to wodę? Ze specjalnego pojemnika umiejscowionego w jej wnętrzu. Wystarczy wypełnić go płynem, aby cały system zaczął działać.

Zobacz też: Najtańsze polecane lodówki do 800 zł

blog comments powered by Disqus
Duża Lodówka Rodzinna | LG InstaView Door-in-Door