PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wirtualna Rzeczywistość Zdominowana Przez Firmę AMD!

  • Dodano: 1 rok, 11 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1064
  • Ocena: (2) (0)
Wirtualna Rzeczywistość Zdominowana Przez Firmę AMD!

Firma AMD podkreśliła swoją dominację na rynku systemów wirtualnej rzeczywistości. Zaprezentowano nowe rozwiązania sprzętowe i programowe dla ekosystemu VR. Po szczegóły zapraszamy poniżej

Firma AMD zdobyła 83% udziałów w światowym rynku systemów VR, co jednoznacznie świadczy o tym, że to ona rozdaje karty. Rozwijanie nowych projektów to główny cel firmy AMD

W Kaliforni podczas Geverlopers Conference firma AMD po raz pierwszy zaprezentowała układy graficzne Polaris 10 oraz nowy program certyfikacji kart graficznych dla systemów wirtualnej rzeczywistości. AMD współpracuje z producentami zestawów Oculus Rift i HTC Vive Pre aby jak najlepiej wykorzystać potencjał tych produktów. 

Wirtualna rzeczywistość tylko dla Ciebie!

Układ graficzny Polaris 10 - to tzw: inżynieryjna konstrukcja układu przygotowanego w procesie FinFET 14 nm zoptymalizowanego do DirectX 12 i wirtualnej rzeczywistości, który wprowadza szereg ulepszeń względem dotychczasowych rozwiązań AMD, w tym obsługę monitorów HDR.

AMD LiquidVR to technologia, która pomaga pokonać problemy powstające przy przygotowywaniu treści, uzyskaniu właściwego komfortu i kompatybilności w warunkach VR, dzięki czemu branża może zbliżyć się do ideału realizmu w grach i aplikacjach.

Dowiedz się więcej o tym sprzęcie!

Wirtualna rzeczywistość poza grami? Firma AMD zamierza wprowadzać wysokiej klasy doznania wirtualnej rzeczywistości do firm z branży medycznej,rozrywkowej, edukacyjnej, mediów, szkoleń, symulacji i innych. 

blog comments powered by Disqus
Wirtualna Rzeczywistość Zdominowana Przez Firmę AMD!