PODPOWIEDZI:

Piekarnik do zabudowy z pyrolizą | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Samsung Chef Collection NV73J9770RSSamsung Chef Collection NV73J9770RS4299 zł
2Electrolux EOC8P39WZ SteamCrispElectrolux EOC8P39WZ SteamCrisp3899 zł
3Siemens HB676G0S1Siemens HB676G0S13007 zł
4Electrolux SenseCook EOE8P39WVElectrolux SenseCook EOE8P39WV3199 zł
5Haier I-Touch 4 HWO60SM5T9BHHaier I-Touch 4 HWO60SM5T9BH3177 zł
6Amica ED57589BA+ Q-Type PyroAmica ED57589BA+ Q-Type Pyro1969 zł
7Whirlpool AKZM 8480 WHWhirlpool AKZM 8480 WH1999 zł
Piekarnik do zabudowy z pyrolizą | TOP 7 |

Żmudne i czasochłonne czyszczenie piekarnika nie musi już spędzać snu z powiek, jeżeli zakupisz jeden z TOP 7 piekarników do zabudowy z pyrolizą. O tym, czym jeszcze zaskakują, dowiesz się już za moment.

Piekarniki do zabudowy z pyrolizą wyposażono w innowacyjny system czyszczenia, dzięki któremu usuwanie zabrudzeń z komory jest szybkie, komfortowe i dziecinnie proste. Przed Tobą zestawienie piekarników z doskonałym systemem mycia. Muszę przyznać, że wyjątkowo trudno było ustalić ich pozycje, gdyż każdy jest niezawodny pod innym względem.

Przypominam, że w dziale ranking piekarników znajdziesz wiele urządzeń do pieczenia w różnych kolorach, cenach i ze skutecznymi programami mycia.

Piekarnik do zabudowy z pyrolizą - Opinie

1. Samsung Chef Collection NV73J9770RS

piekarnik z pyrolizą Samsung Chef Collection NV73J9770RS
Moc przyłączeniowa3,5 kW
Pojemność73 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 300°C
TermoobiegTak
TermosondaTak
Ilość funkcji pieczenia14
CenaSamsung Chef Collection NV73J9770RS oferta w Media Markt

Zwycięzcą jest piekarnik z pyrolizą Samsung Chef Collection NV73J9770RS oferujący łączność Wi-Fi, dzięki której zdalnie sterujesz piekarnikiem poprzez aplikację. Technologia Gourmet Vapour dba o właściwe rozprowadzenie ciepła i wilgoci, dzięki czemu smak potraw i ich konsystencja są rewelacyjne. Na 4,6-calowym dotykowym wyświetlaczu ustawisz wszelkie opcje i programy, wybierzesz temperaturę, czas pieczenia.

W osiągnięciu najlepszych rezultatów pomoże funkcja Auto Cook, czyli 80 zaprogramowanych przepisów. Przy użyciu termosondy najlepiej kontrolować temperaturę wnętrza potrawy. Zaletą jest płynne i ciche zamykanie drzwi, prowadnice teleskopowe, czterowarstwowe szkło w drzwiach i 10 programów własnych.

2. Electrolux EOC8P39WZ SteamCrisp

piekarnik do zabudowy z pyrolizą Electrolux EOC8P39WZ SteamCrisp
Moc przyłączeniowa3,38 kW
Pojemność72 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 300°C
TermoobiegTak
TermosondaTak
Ilość funkcji pieczenia19
CenaElectrolux EOC8P39WZ SteamCrisp oferta w RTV EURO AGD

Electrolux EOC8P39WZ SteamCrisp to parowy piekarnik do zabudowy z pyrolizą. Cechuje się dotykowym wyświetlaczem, szerokim zakresem temperatur do wyboru, oświetleniem halogenowym wnętrza, a także termosondą do lepszego monitorowania potrawy. Pieczenie przy połączeniu pary i gorącego powietrza daje niesamowite efekty. Jedzenie jest soczyste, ma chrupiącą skórkę, nie są tracone wartości odżywcze, nie ma obawy o wysuszone potrawy.

Istnieje opcja pobrania aplikacji mobilnej i sterowania piekarnikiem zdalnie. W funkcjach znajdziesz między innymi pieczenie chleba, termoobieg, grillowanie czy program pizza. Opcja pamięci zapisze najczęściej wybierane przez Ciebie ustawienia. W komplecie dołączono 1 blachę i 1 brytfannę (obydwie emaliowane) oraz zestaw do gotowania na parze.

3. Siemens HB676G0S1

elektryczny piekarnik z pyrolizą Siemens HB676G0S1
Moc przyłączeniowa3,6 kW
Pojemność71 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 300°C
TermoobiegTak
TermosondaNie
Ilość funkcji pieczenia13
CenaSiemens HB676G0S1 oferta w Media Markt

Piekarnik z czyszczeniem pyrolitycznymSiemens HB676G0S1 jest doceniany za energooszczędność, wyświetlacz TFT 3,7", mechanizm wytłumiający drzwi, termoobieg 4D oraz szybkie osiąganie żądanej temperatury. Opcja coolStart wpływa na pieczenie mrożonych dań bez straty czasu na wcześniejsze nagrzewanie.

System wspomagania wyboru potrawy przełoży się na doskonałe efekty pieczenia. Urządzenie samodzielnie dostosuje sposób grzania, czas cyklu i odpowiednią temperaturę, wystarczy, że Ty ustawisz wagę i rodzaj dania.

Ciepło jest równomiernie rozprowadzane po wnętrzu. Blokada drzwi i wskaźnik zalegania ciepła zwiększa bezpieczeństwo, zwłaszcza jak w domu są małe dzieci. Dodatkowo dmuchawa chłodząca, oświetlenie halogenowe i prowadnica teleskopowa na 1 poziomie.

4. Electrolux SenseCook EOE8P39WV

biały piekarnik z pyrolizą Electrolux SenseCook EOE8P39WV
Moc przyłączeniowa3,49 kW
Pojemność72 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 300°C
TermoobiegTak
TermosondaTak
Ilość funkcji pieczenia17
CenaElectrolux SenseCook EOE8P39WV oferta w Ceneo

Piekarnik z automatycznym systemem czyszczenia pyrolitycznego Electrolux SenseCook EOE8P39WV występuje w białej wersji kolorystycznej. Przy pomocy termosondy mięso będzie za każdym razem idealnie wypieczone. Funkcja AssistedCooking ustawi za Ciebie właściwy program i czas pieczenia, Ty wskaż tylko, jaką potrawę chcesz przyrządzić.

Wśród plusów dotykowy wyświetlacz TFT, pomocna aplikacja mobilna, funkcja pamięci, wielopoziomowe pieczenie oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Przyda się także oświetlenie przy otwartych drzwiach. Przewód ma długość 1,6 m.

5. Haier I-Touch 4 HWO60SM5T9BH

piekarnik z czyszczeniem pyrolitycznym Haier I-Touch 4 HWO60SM5T9BH
Moc przyłączeniowa3,4 kW
Pojemność70 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperaturb/d
TermoobiegTak
TermosondaTak
Ilość funkcji pieczenia14
CenaHaier I-Touch 4 HWO60SM5T9BH oferta w RTV EURO AGD

Elektryczny piekarnik z pyrolitycznym czyszczeniem Haier I-Touch 4 HWO60SM5T9BH zyskał pochlebne opinie między innymi z powodu termosondy, wyświetlacza TFT i funkcji pary. Zastosowano prowadnice teleskopowe gwarantujące komfort użytkowania i przede wszystkim większe bezpieczeństwo przy wsuwaniu i wysuwaniu blach. Sprzęt pozwala na zdalne sterowanie, masz również dostęp do dużej ilości przepisów. Dwie boczne lampy znacznie zwiększają widoczność.

6. Amica ED57589BA+ Q-Type Pyro

nowoczesny piekarnik z pyrolizą Amica ED57589BA+ Q-Type Pyro
Moc przyłączeniowa3,6 kW
Pojemność77 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 280°C
TermoobiegTak
TermosondaNie
Ilość funkcji pieczenia11
CenaAmica ED57589BA+ Q-Type Pyro oferta w RTV EURO AGD

Nowoczesny piekarnik do zabudowy z pyrolizą Amica ED57589BA+ Q-Type Pyro kupisz w przystępniejszej cenie. Posiada podświetlany uchwyt (wskaże jak bardzo piekarnik jest rozgrzany), wyświetlacz LED, pojemną komorę i automatycznie otwierane drzwi.

Katalizator zapachu efektywnie pozbędzie się różnych aromatów powstających podczas pieczenia, nie wydostaną się one na zewnątrz, gdyż będą na bieżąco spalane. Piekarnik wyposażono także w prowadnice teleskopowe z funkcją stop, chłodzoną obudowę oraz Wi-Fi. Korzystanie z aplikacji to nie tylko zdalne sterowanie, ale również otrzymywanie pomocnych powiadomień.

7. Whirlpool AKZM 8480 WH

biały piekarnik z pyrolizą Whirlpool AKZM 8480 WH
Moc przyłączeniowa3,65 kW
Pojemność73 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperaturb/d
TermoobiegTak
TermosondaNie
Ilość funkcji pieczenia16
CenaWhirlpool AKZM 8480 WH oferta w Ceneo

Zestawienie piekarników do zabudowy z pyrolizą zamyka Whirlpool AKZM 8480 WH. To biały piekarnik charakteryzujący się chłodnymi drzwiami, prowadnicami teleskopowymi i lampą halogenową. Technologia 6-ty Zmysł w piekarniku sprawia, że wszelkie ustawienia pieczenia, czas i temperatura są ustawiane automatycznie. Możliwe gotowanie trzech potraw w jednym czasie i to bez obawy o mieszanie się aromatów. Nie ma konieczności wcześniejszego nagrzewania piekarnika.

Czy warto kupić piekarnik z pyrolizą?

Baza piekarników zawiera produkty wyposażone w system czyszczenia pyrolitycznego, ale należy wiedzieć, na czym dokładnie polega owa pyroliza. Tylko wtedy stwierdzisz, czy warto kupić piekarnik z pyrolizą.

Otóż podczas technologii czyszczenia pyrolitycznego jest wykorzystywana bardzo wysoka temperatura. Osiąga ona nawet 500°C. Chyba nie trudno się domyślić, że w takich warunkach wszelkie zabrudzenia, resztki jedzenia czy tłuszcz są skutecznie likwidowane. Proces trwa około 2 godzin. Po wszystkim Twoja rola polega na usunięciu popiołu za pomocą ściereczki.

Nasuwa się wniosek, że jeżeli nie chcesz się męczyć z czasochłonnym czyszczeniem komory, to jak najbardziej postaw na piekarnik do zabudowy z pyrolizą.

Podsumowanie

Mycie piekarników z pyrolizą ogranicza się do przetarcia wnętrza ściereczką. To pierwsza ogromna zaleta takich produktów. Oprócz tego przedstawione modele cechują się oszczędną i wydajną pracą, wieloma praktycznymi funkcjami i programami automatycznymi, wyraźnymi wyświetlaczami, intuicyjnym sterowaniem, równomiernym pieczeniem na wszystkich poziomach, a także możliwością wyboru temperatury spośród szerokiego zakresu.

Jeżeli chcesz jeszcze bliżej poznać omawiane piekarniki z pyrolizą, to kliknij w nazwę piekarnika w tabelce na samej górze. Chcąc wiedzieć, gdzie go można nabyć kliknij w cenę, a zostaniesz przekierowany do zaufanego sklepu.

Sekcja komentarzy należy do Ciebie. Podziel się opinią, z jakim systemem czyszczenia nabyłeś swój piekarnik?

Zobacz również:

Piekarnik do zabudowy z katalizą

blog comments powered by Disqus
Piekarnik do zabudowy z pyrolizą | TOP 7 |