PODPOWIEDZI:

Jaka suszarka do prania Slim? |TOP 6|

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1BEKO MDF7444CXMBEKO MDF7444CXM2799 zł
2BEKO MDF7444CXBEKO MDF7444CX2599 zł
3Candy GrandoVita GVS4 H7A1TCEX-SCandy GrandoVita GVS4 H7A1TCEX-S1949 zł
4BEKO MDF7312XWBEKO MDF7312XW2099 zł
5Candy Smart CS4 H7A1DE-SCandy Smart CS4 H7A1DE-S1899 zł
6Candy SmartPro CSO4 H7A1DE-SCandy SmartPro CSO4 H7A1DE-S2220 zł
Jaka suszarka do prania Slim? |TOP 6|

Suszarki do prania Slim to urządzenia do 50 cm głębokości, co sprawia, że taki sprzęt znajdzie zastosowanie nawet w małym mieszkaniu. To suszarki, które cały czas zyskują na popularności, zatem przejrzyj TOP 6 suszarek do prania Slim.

Topowe suszarki do ubrań Slim przyniosą doskonałą pomoc podczas codziennych czynności. Ubrania nie tylko będą w szybkim czasie wysuszone, ale również przygotowane do błyskawicznego i prostszego prasowania. Poznaj czołowe modele kompaktowych suszarek do prania Slim.

Suszarki do prania Slim - Opinie

Poniżej znajdziesz najważniejsze parametry ze specyfikacji i możliwości każdej wolnostojącej suszarki do prania.

1. BEKO MDF7444CXM

NazwaBEKO MDF7444CXM
szara suszaka do prania BEKO
Klasa energetycznaA++
Głębokość46,1 cm
Wsad7 kg
Ilość programów16
Poziom hałasu65 dB
CenaBEKO MDF7444CXM oferta w Ceneo

2. BEKO MDF7444CX

NazwaBEKO MDF7444CX
biała suszarka do ubrań BEKO
Klasa energetycznaA++
Głębokość46,1 cm
Wsad7 kg
Ilość programów16
Poziom hałasu65 dB
CenaBEKO MDF7444CX oferta w Ceneo

Pierwsze i drugie miejsce należą do suszarek do ubrań BEKO, które różnią się głównie kolorem i ceną. BEKO MDF7444CXM to model droższy, w kolorze szarym, natomiast BEKO MDF7444CX jest biała i tańsza. Obydwie wyróżniają się na tle innych klasami energetycznymi A++, co wpływa na niższe rachunki za prąd, wydajnymi pompami ciepła, wskaźnikami wymiany filtra, czujnikami wilgoci, a także drzwiami o średnicy 38 cm (zmieszczą większe rzeczy).

Bęben obraca się w dwóch kierunkach, dzięki czemu ubrania nie są pogniecione. Suszarki dbają o ochronę delikatnych ubrań (niska temperatura i małe obroty) i Twój czas (przydatny program mini, czyli w 30 minut wysuszy 1 kg prania).

3. Candy GrandoVita GVS4 H7A1TCEX-S

NazwaCandy GrandoVita GVS4 H7A1TCEX-S
suszarka elektryczna Candy
Klasa energetycznaA+
Głębokość46,5 cm
Wsad7 kg
Ilość programów16
Poziom hałasu67 dB
CenaCandy GrandoVita GVS4 H7A1TCEX-S oferta w Ceneo

Suszarka do prania Candy GrandoVita GVS4 H7A1TCEX-S posiada wyżej umiejscowione drzwi, przez co nie schylasz się i eliminujesz ból pleców. Czujnik wagi zatrzyma cykl w odpowiednim momencie, czyli gdy zostanie osiągnięty właściwy stopień wysuszenia. Aplikacja mobilna pomoże w kontroli nad stanem filtrów i wykaże ewentualne błędy, funkcja Memory zapamięta ulubiony program, a wyjmowany zbiornik w drzwiach zapewni wygodę.

4. BEKO MDF7312XW

NazwaBEKO MDF7312XW
otwarta suszarka do prania
Klasa energetycznaA+
Głębokość45,9 cm
Wsad7 kg
Ilość programów15
Poziom hałasu65 dB
CenaBEKO MDF7312XW oferta w Media Expert

Na czwartej pozycji znalazła się suszarka do ubrań BEKO MDF7312XW z wsadem 7 kg, drzwiami XXL i wyraźnym wyświetlaczem elektronicznym. Zastosowano specjalny program do suszenia ubranek dziecięcych, wskaźnik pełnego zbiornika na wodę oraz sygnał dźwiękowy po zakończonym cyklu (opcjonalnie można go wyłączyć).

5. Candy Smart CS4 H7A1DE-S

NazwaCandy Smart CS4 H7A1DE-S
wolnostojąca suszarka do prania Candy
Klasa energetycznaA+
Głębokość46,5 cm
Wsad7 kg
Ilość programów16
Poziom hałasu67 dB
CenaCandy Smart CS4 H7A1DE-S oferta w Ceneo

Miejsce piąte zajmuje wolnostojąca suszarka do prania Candy Smart CS4 H7A1DE-S z 16 programami suszenia ubrań. Funkcja opóźnionego startu umożliwia automatyczne uruchomienie cyklu nawet w nocy. Urządzenie wykrywa poziom wilgoci, co w efekcie przekłada się na łatwiejsze prasowanie. Dodatkowo technologia NFC i funkcja Moje Statystyki (sprawdzisz, jakie programy najczęściej wybierałeś).

6. Candy SmartPro CSO4 H7A1DE-S

NazwaCandy SmartPro CSO4 H7A1DE-S
bębnowa suszarka do prania
Klasa energetycznaA+
Głębokość46,5 cm
Wsad7 kg
Ilość programów14
Poziom hałasu67 dB
CenaCandy SmartPro CSO4 H7A1DE-S oferta w RTV EURO AGD

Zestawienie suszarek do prania Slim zamyka pojemna, a zarazem kompaktowa Candy SmartPro CSO4 H7A1DE-S z regulowanymi nóżkami. Bezprzewodowa łączność daje możliwość pobrania jeszcze większej ilości dodatkowych cykli suszenia.

Dlaczego warto kupić suszarkę do prania Slim?

Być może zadajesz sobie pytanie, dlaczego suszarki do ubrań zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. Otóż, mając do czynienia z modelami w wersji Slim, tych pozytywów znajdziesz całą gamę. Oto główne powody przemawiające za tym, że warto kupić płytką suszarkę do prania Slim.

  • Energooszczędność - elektryczne suszarki wbrew pozorom nie zużywają wiele energii. Dzisiejsi bohaterowie wyróżniają się klasą energetyczną A+ lub A++. Dodatkowo są to suszarki kondensacyjne z pompą ciepła, która nie dość, że jest wydajna, to jeszcze nie pobiera zbyt dużo energii.
  • Oszczędność miejsca - nie musisz rozkładać suszarki na pranie, zaoszczędzasz także swój wysiłek. Sam sprzęt można w szybki sposób postawić na pralce (za pomocą specjalnego łącznika). Suszarki do prania Slim mają bardzo kompaktowe rozmiary, przy czym ich załadunek wcale nie jest mały.
  • Oszczędność czasu - wiele osób pragnie, aby ich ubrania szybciej schły. Nabywając suszarkę do prania, ten problem masz z głowy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że urządzenia są wyposażone w szybkie cykle suszenia. To również nieoceniona zaleta, jeżeli w domu są małe dzieci, a tym samym pierzesz dużo i często.
  • Komfort użytkowania - suszarki Slim posiadają wyraźne wyświetlacze, które informują na przykład o przebiegu cyklu. Modele Candy pozwolą na zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, z której dowiesz się także o konieczności wymiany filtrów. Na wygodę wpływają również szerokie drzwi, przez które zmieścisz duże koce czy narzuty. Ponadto niektóre urządzenia mają te drzwi umiejscowione wyżej.
  • Zapobieganie gromadzeniu się wilgoci w domu - zbyt duża wilgoć skutkuje między innymi pojawieniem się pleśni i grzybów, a to z pewnością nie wpływa dobrze na zdrowie wszystkich domowników. Na ścianach pojawiają się często przebarwienia, tapety mogą się odklejać, co nie wygląda estetycznie. Wilgoć może się zacząć gromadzić poprzez częste rozwieszanie mokrych ubrań na suszarce.
  • Funkcjonalność - liczba programów jest na prawdę pokaźna, więc nie będziesz miał kłopotu z doborem odpowiedniego. Wiele nowoczesnych suszarek bębnowych do ubrań zapobiega gnieceniu się odzieży, więc albo prasowanie przebiega później prosto i szybko, albo nawet wcale nie jest konieczne.

Podsumowanie

Ranking suszarek do ubrań obfitował w modele Slim, z których chętnie skorzystają zwłaszcza osoby mieszkające w niewielkich mieszkaniach i te, którym zależy na oszczędności czasu oraz wygodzie.

Wszystkie automatyczne suszarki do prania pochodzą tylko od renomowanych marek (w tym przypadku od firm BEKO i Candy), ich obsługa wcale nie jest skomplikowana, a możliwości stoją na imponującym poziomie. Zastosowane funkcje i technologie pozwolą w pełni kontrolować cykl suszenia oraz dobrać właściwy pod swoje preferencje program, dbając przy tym o delikatne tkaniny.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Jaka suszarka do prania Slim? |TOP 6|