PODPOWIEDZI:

Jaka luksusowa i niezawodna suszarka do prania? |TOP 7|

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Miele TWR860 WPMiele TWR860 WP7999 zł
2Miele TWJ660 WPMiele TWJ660 WP5799 zł
3AEG T9DBB89BAEG T9DBB89B5399 zł
4Bosch AutoClean WTX87EH0EUBosch AutoClean WTX87EH0EU4999 zł
5Siemens WT47XEH0PLSiemens WT47XEH0PL4999 zł
6Samsung DV90T8240SESamsung DV90T8240SE3699 zł
7Electrolux EW9H189BPElectrolux EW9H189BP4599 zł
Jaka luksusowa i niezawodna suszarka do prania? |TOP 7|

Nietrudno się domyślić, że luksusowe suszarki do prania plasują się w wyższy pułap cenowy, natomiast za tym idą ich możliwości. Poznaj TOP 7 luksusowych i niezawodnych suszarek do prania, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Zapraszam!

W dzisiejszej klasyfikacji luksusowych i niezawodnych suszarek do prania nie ma żadnego progu cenowego. To oznacza, że wyłoniłam prawdziwe perełki, z którymi suszenie ubrań przejdzie na wyższy poziom.

Luksusowe suszarki do prania - Opinie

Suszarki do ubrań na grubszą kieszeń zachwycą Cię nietuzinkowymi funkcjami. Za moment przekonasz się, w jakie udogodnienia zostały wyposażone.

1. Miele TWR860 WP

luksusowa suszarka do prania Miele
Klasa energetycznaA+++
Wsad9 kg
Ilość programówb/d
Poziom hałasu62 dB
Moc przyłączeniowa1100 W
CenaMiele TWR860 WP oferta w Media Markt

Nabywając sprzęt za kwotę blisko 8 tysięcy złotych, nie ma mowy o żadnych kompromisach. Dlatego na pierwszym miejscu luksusowych suszarek do prania znalazła się właśnie Miele TWR860 WP. Wyróżnia się niskim poziomem hałasu, chromowanym pierścieniem sterującym, oświetleniem wewnętrznym LED oraz mocnym silnikiem ProfiEco.

Funkcja ADDLOAD umożliwia dołożenie prania w każdym momencie, co jest niezwykle praktyczne. Istnieje możliwość dopasowania czasu startu programu, mieszania różnego prania w jednym załadunku, sterowania poprzez przesuwanie lub dotykowo, jak również wyciągnięcia filtra i oczyszczenia go z kłaczków. Na plus specjalny program Higiena, który likwiduje drobnoustroje i roztocza oraz wygładzanie parą.

2. Miele TWJ660 WP

biała suszarka do ubrań marki Miele
Klasa energetycznaA+++
Wsad9 kg
Ilość programówb/d
Poziom hałasu64 dB
Moc przyłączeniowa1100 W
CenaMiele TWJ660 WP oferta w RTV EURO AGD

Na drugiej pozycji znalazła się niezawodna suszarka do prania Miele TWJ660 WP z pompą ciepła, która w porównaniu do poprzedniczki jest troszkę głośniejsza i posiada pokrętło zamiast pierścienia. Również została wyposażona w opcję ADDLOAD, technologię EcoDry (niskie zużycie energii, brak konieczności czyszczenia wymiennika ciepła, wydajny system filtrów), wskaźnik opróżniania zbiornika, a także ekologiczny czynnik chłodzący R450A.

Bęben delikatnie się obraca, żeby nie powodować zagnieceń na rzeczach. Możliwe skorzystanie z aplikacji Miele Home. Jeżeli chcesz, żeby Twoje pranie pachniało, to użyj opcji Dwa ulubione zapachy do szybkiej wymiany (FragranceDos).

3. AEG T9DBB89B

markowa suszarka do prania AEG
Klasa energetycznaA+++
Wsad9 kg
Ilość programówb/d
Poziom hałasu62 dB
Moc przyłączeniowa700 W
CenaAEG T9DBB89B oferta w Ceneo

Trzecie miejsce zajęła wolnostojąca suszarka do prania AEG T9DBB89B z funkcją opóźnionego startu pracy, dotykowym wyświetlaczem LCD i różnymi wskaźnikami (m.in. stanu suszenia, skraplacza, zbiornika). Suszarka jest chwalona za cykl MyDry (suszenie mieszanych tkanin bez konieczności sortowania), zdalne sterowanie za pomocą aplikacji MyAEG Care oraz suszenie w niższych temperaturach (co dobrze wpływa na delikatne tkaniny i na większą oszczędność energii).

Funkcja Connectivity Pair (połączenie pralki i suszarki za pomocą aplikacji) przyda się, aby wiedzieć, kiedy przełożyć ubrania do suszarki i ile zostało do końca programu.

4. Bosch AutoClean WTX87EH0EU

niezawodna suszarka bębnowa firmy Bosch
Klasa energetycznaA+++
Wsad9 kg
Ilość programówb/d
Poziom hałasu62 dB
Moc przyłączeniowa1000 W
CenaBosch AutoClean WTX87EH0EU oferta w Media Expert

Biała suszarka bębnowa Bosch AutoClean WTX87EH0EU cechuje się załadunkiem 9 kg, wyświetlaczem TFT, możliwością podłączenia do odpływu wody (w komplecie jest specjalny zestaw), pokrętłem z włącznikiem oraz technologią pompy ciepła (suszenie w niższych temperaturach, energooszczędne i delikatne). Zaletą jest zdalne sterowanie, odświeżanie parowe i program czasowy ciepły.

5. Siemens WT47XEH0PL

suszarka wolnostojąca Siemens WT47XEH0PL
Klasa energetycznaA+++
Wsad9 kg
Ilość programówb/d
Poziom hałasu62 dB
Moc przyłączeniowa1000 W
CenaSiemens WT47XEH0PL oferta w RTV EURO AGD

Automatyczna suszarka do ubrań Siemens WT47XEH0PL oferuje program parowy, oświetlenie wewnętrzne oraz drzwi prawostronne z możliwością zmiany kierunku otwierania. Zyskała zwolenników dzięki szybkiemu programowi suszenia, klasie energetycznej A+++ i pomocnej w rozwiązywaniu usterek aplikacji mobilnej.

6. Samsung DV90T8240SE

suszarka bębnowa Samsung DV90T8240SE
Klasa energetycznaA+++
Wsad9 kg
Ilość programówb/d
Poziom hałasu62 dB
Moc przyłączeniowab/d
CenaSamsung DV90T8240SE oferta w Media Expert

Suszarka ładowana od przodu Samsung DV90T8240SE ze zmiennym kierunkiem otwierania drzwi charakteryzuje się funkcją Bez zagnieceń, blokadą rodzicielską, filtrem 2w1, WiFi, 3 poziomami wysuszenia, a także zestawem odprowadzającym wodę. Prezentuje się bardzo nowocześnie, a czarne drzwi dodają tylko uroku.

7. Electrolux EW9H189BP

suszarka ładowana od frontu Electrolux EW9H189BP
Klasa energetycznaA+++
Wsad9 kg
Ilość programów12
Poziom hałasu62 dB
Moc przyłączeniowa700 W
CenaElectrolux EW9H189BP oferta w Media Expert

Zestawienie luksusowych i niezawodnych suszarek do prania zamyka Electrolux EW9H189BP z 12 programami suszenia. Zastosowano dotykowy wyświetlacz LCD oraz pojemnik kondensacyjny o pojemności 5,28 l.

Aplikacja mobilna umożliwi nie tylko zdalne sterowanie, ale również uzyskanie wielu cennych wskazówek. System DelicateCare, czyli dostosowanie właściwej temperatury i delikatne ruchy bębna sprawiają, że nie ma widocznych zagnieceń na ubraniach, jak również zachowują one swój kształt.

Korzyści z zakupu luksusowej suszarki do prania

Ranking suszarek do ubrań wskazał wiele urządzeń w różnych cenach i rozmiarach, ale nie zabrakło również przykładów luksusowych suszarek dla wymagających osób. Ceny nie są niskie, więc uświadomię Ci, jakie korzyści płyną z zakupu niezawodnej suszarki do prania.

  • Masz pewność, że nabywasz energooszczędną suszarkę do prania A+++, gdyż każda z nich ma takową klasę energetyczną. Nie załamiesz rąk na widok wyższych rachunków za prąd.
  • Użyjesz jednego z wielu programów suszenia pod własne potrzeby.
  • Skorzystasz z aplikacji mobilnej, która nie tylko umożliwia wygodne sterowanie, ale również uzyskanie wielu porad i wskazówek dotyczących ewentualnej usterki.
  • Bez problemu zmieścisz dużo prania, gdyż wsad jest na poziomie 9 kg.
  • Zyskasz stosunkowo ciche urządzenie, które nie będzie drażniło domowników.
  • Postawisz na najlepszą jakość wykonania i nowoczesne technologie ułatwiające suszenie ubrań.
  • Ułatwisz sobie późniejsze prasowanie, a nawet i unikniesz tego procesu.
  • Odpowiednio zadbasz o delikatne tkaniny.
  • Zyskasz większy komfort użytkowania (niekiedy możliwe dołożenie prania w dowolnym momencie, intuicyjne panele sterowania, oświetlenie bębna, samoczyszczące wymienniki ciepła).

Podsumowanie

W dzisiejszej klasyfikacji znalazły się same markowe sprzęty od następujących firm: Miele, AEG, Bosch, Electrolux, Siemens i Samsung. Załadunek wszystkich wynosi 9 kg, więc bez problemu sprawdzą się dla dużych rodzin. Zużywają niewiele energii elektrycznej. Cechują się sporą ilością programów suszenia, niskim poziomem hałasu i dużymi mocami.

Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie, a elementy typu Wi-Fi, odświeżanie parowe, wydajne filtry, wyraźne wyświetlacze czy możliwość dołożenia prania znacznie zwiększają komfort użytkowania. Specjalne konstrukcje bębnów i zabieraków oraz odpowiednie parametry suszenia gwarantują ochronę delikatnych tkanin.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Jaka luksusowa i niezawodna suszarka do prania? |TOP 7|