PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Pojemna suszarka do prania dla dużej rodziny | Ranking TOP 3

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Samsung DV16T8520BVSamsung DV16T8520BV7217 zł
2Candy RapidO ROE H10A2TCEX-SCandy RapidO ROE H10A2TCEX-S2499 zł
3Haier I-Pro 7 HD100-A2979Haier I-Pro 7 HD100-A29793499 zł
Pojemna suszarka do prania dla dużej rodziny | Ranking TOP 3

Pojemna suszarka do prania dla dużej rodziny powinna oprócz imponującego wsadu być również energooszczędna i bezpieczna w użytkowaniu. Przekonaj się, co mają do zaoferowania suszarki do ubrań dla większych rodzin, poznając TOP 3 polecanych modeli. Zapraszam!

Posiadając liczną rodzinę, dobrze wiesz, jak uporczywe jest wieszanie prania, czekanie aż wyschnie, chowanie go do szafy i rozkładanie tradycyjnej suszarki. Suszarka do ubrań dla dużej rodziny wyróżnia się pojemnością od 10 kg do nawet 16 kg. Taki wsad sprawia, że swobodnie zmieścisz pranie wszystkich domowników oraz większe gabarytowo rzeczy, nie trzeba suszyć tkanin wiele razy, oszczędzasz przy tym swój czas czy wysiłek.

Najpojemniejsze modele wraz z ich specyfikacją znajdziesz także w porównywarce suszarek do prania.

Pojemna suszarka do prania dla dużej rodziny - Opinie

1. Samsung DV16T8520BV

pojemna suszarka do prania dla dużej rodziny Samsung DV16T8520BV
Klasa energetycznaA+++
Pojemność bębnab/d
Wsad16 kg
Ilość programówb/d
Poziom hałasu63 dB
Sterowanie smartfonemTak
Funkcje paroweNie
CenaSamsung DV16T8520BV oferta w RTV EURO AGD

Pojemna suszarka do prania dla dużej rodzinySamsung DV16T8520BV wyróżnia się niebywałym wsadem wynoszącym aż 16 kg. Taka wartość sprawia, że już zawsze zmieścisz pranie wszystkich domowników, nie ograniczają Cię większe gabarytowo rzeczy typu koce, kołdry. Oszczędzaj swój czas i wysiłek, susząc jednorazowo więcej odzieży. Zdobyła wiele pozytywnych opinii wśród kupujących i to wcale nie dziwi, gdyż producent postawił na niezawodny silnik inwerterowy, pompę ciepła i najlepszą klasę energetyczną A+++. Te wszystkie cechy sprawiają, że sprzęt nie zużywa wiele energii, pracuje wydajnie i stosunkowo cicho, łagodnie obchodzi się z wszelkimi tkaninami.

Od razu dodam, że hybrydowa pompa ciepła umożliwia jeszcze szybsze suszenie, bowiem podgrzewa wstępnie powietrze do optymalnej temperatury i błyskawicznie rozpoczyna proces. Temperatura jest utrzymywana dzięki czynnikowi chłodzącemu. Niekiedy suche ubrania są gotowe do założenia bez konieczności prasowania (zasługa funkcji Bez zagnieceń). Bębnowa suszarka do prania do wieloosobowego gospodarstwa oferuje dodatkowe udogodnienie, a mianowicie sterowanie smartfonem (moduł WiFi, aplikacja SmartThings). Z dowolnego miejsca uruchomisz urządzenie, rozwiążesz problemy, skontrolujesz proces suszenia. Użytkownik znajdzie 3-wartstwowy system filtrów, który znakomicie wychwytuje kurz i włókna. Ilość pyłków na ubraniach jest mniejsza, a dodatkowo przyczynia się do prawidłowej konserwacji.

Czarna suszarka do prania została wyposażona w program Higiena +, który szczyci się dezynfekcją ubrań. Efektywnie pozbywa się wszelkich roztoczy, bakterii i innych alergenów znajdujących na materiałach lub pluszowych zabawkach (skuteczność wynosi 99%). System wentylacji składający się z aż 360 otworów gwarantuje równomierne suszenie niezależnie od wielkości załadunku (doskonała cyrkulacja powietrza). Zachwyca również samo wzornictwo. Mowa między innymi o wersji kolorystycznej głęboka czerń, przyciemnianych drzwiach, oświetleniu wewnętrznym bębna (za każdym razem widzisz, czy wnętrze jest puste) czy wyraźnym wyświetlaczu LED. Blokada rodzicielska zapobiega przypadkowej zmianie ustawień. Możesz skorzystasz z zestawu bezpośrednio odprowadzającego wodę, aby nie było konieczności opróżniania zbiornika.

2. Candy RapidO ROE H10A2TCEX-S

pojemna suszarka do ubrań Candy RapidO ROE H10A2TCEX-S
Klasa energetycznaA++
Pojemność bębna125 l
Wsad10 kg
Ilość programówb/d
Poziom hałasu66 dB
Sterowanie smartfonemTak
Funkcje paroweNie
CenaCandy RapidO ROE H10A2TCEX-S oferta w Media Expert

Pojemna suszarka automatyczna dla dużej rodzinyCandy RapidO ROE H10A2TCEX-S o załadunku 10 kg ma do zaoferowania komfortowe sterowanie smartfonem. W aplikacji znajduje się wiele inteligentnych funkcji, wskazówek dotyczących suszenia, dodatkowych cykli do pobrania, statystyki użytkowania, raporty zużycia, przypomnienia o czynnościach konserwacyjnych. Komunikacja z suszarką odbywa się również głosowo przy użyciu smartfona z pomocą asystenta głosowego. Nie zabrakło funkcji opóźnionego startu pracy dla jeszcze większej wygody, wyraźnego wyświetlacza, a także kilka szybkich cykli trwających od 30 do 90 minut.

Duża suszarka do prania z pompą ciepła nie zaskoczy wysokimi rachunkami za prąd. Nie straszne jej wełniane materiały (certyfikat Woolmark), bowiem istnieje regulacja temperatury i specjalne ruchy bębna. Nie dopuszczają one do zmiany kształtu tkanin, ograniczają tarcie. Swój ulubiony cykl z powodzeniem zapiszesz w pamięci urządzenia, tak aby nie ustawiać tych samych danych za każdym razem. Załadunek i rozładunek odbywa się z mniejszym wysiłkiem, gdyż otwór drzwiowy jest wyższy i większy.

Funkcja Super Easy to o połowę krótsze prasowanie, za co jest odpowiedzialny czujnik wykrywający prawidłowy poziom wilgotności oraz naprzemienny ruch bębna. Zbiornik na wodę jest ergonomiczny, a zatem łatwy w przenoszeniu i opróżnianiu. Wodę można ponownie wykorzystać do innych czynności typu podlewanie kwiatków. Funkcja KG Detector potrafi określić wagę prania, czujniki zatrzymają proces w momencie osiągnięcia prawidłowego stopnia wysuszenia.

3. Haier I-Pro 7 HD100-A2979

pojemna suszarka wolnostojąca dla dużej rodziny Haier I-Pro 7 HD100-A2979
Klasa energetycznaA++
Pojemność bębna112 l
Wsad10 kg
Ilość programów14
Poziom hałasu67 dB
Sterowanie smartfonemNie
Funkcje paroweb/d
CenaHaier I-Pro 7 HD100-A2979 oferta w Ceneo

Zestawienie pojemnych suszarek do prania dla dużej rodziny zamyka Haier I-Pro 7 HD100-A2979. Ta duża suszarka do ubrań cechuje się wsadem na poziomie 10 kg i klasą energetyczną A++, co również jest dobrym wynikiem. Jednorazowo wysuszysz sporą ilość odzieży, co ma znaczenie dla oszczędności czasu i energii. Wśród zalet można wymienić system suszenia pompą ciepła, oświetlenie bębna (nie przeoczysz żadnej skarpetki podczas rozładunku), a także programowany czas rozpoczęcia do 24 h, aby po przyjściu z domu cieszyć się suchym ubraniem.

Wolnostojąca suszarka do ubrań dla większej rodziny ma szufladę na buty, aby je idealnie wysuszyć. Funkcja i-Time umożliwi dostosowanie czasu do danego cyklu, biorąc pod uwagę Twoje preferencje. Pillow drum stworzono w trosce o delikatne tkaniny. Gdy bęben się obraca, to pranie się ślizga po powierzchni w delikatny sposób, nie zaciąga materiałów, nie zmienia ich kształtu.

Funkcja odświeżania i-Refresh zapewni idealne efekty, a to dzięki regulacji temperatury i czasu trwania w zależności od rodzaju tekstyliów. Tkaniny będą pozbawione nieprzyjemnych zapachów, pyłków czy zagnieceń. System filtrujący ma trójwarstwową konstrukcję, co przekłada się na proste zbieranie kłaczków i włókien. Nóżki są regulowane, wodę można bezpośrednio odprowadzić, istnieje wybór spośród aż 14 programów suszenia.

Co oferuje pojemna suszarka do prania dla dużej rodziny?

Najpojemniejsze suszarki automatyczne to oczywiście modele z dużym wsadem idealnym dla wieloosobowych gospodarstw domowych, natomiast oprócz tej cechy mają do zaoferowania takie elementy, jak:

  • Klasa energetyczna - wśród pojemnych suszarek wolnostojących dla większych rodzin znalazła się energooszczędna suszarka do prania A+++. Pozostałe produkty mają do zaoferowania klasę A++. To daje dobry wynik, oszczędność energii elektrycznej nie spowoduje zbyt wysokich rachunków za prąd.
  • Ilość programów - jest wiele programów dostosowanych do rodzaju tkaniny. Wśród nich znalazł się przykładowo program do dezynfekcji ubrań, ręczników, pościeli, koszul, wełny, bawełny, mix.
  • Poziom hałasu - zastosowanie pomp ciepła i silników inwerterowych znacznie zredukowało poziom hałasu. Przedział mieści się w zakresie od 63 dB do 67 dB.
  • Bezpieczeństwo użytkowania - małe dzieci wszystko ciekawi, stąd bardzo istotna jest blokada panelu sterowania zapobiegająca przypadkowym ustawieniom.
  • Dodatkowe udogodnienia - wśród praktycznych funkcji pojemnych suszarek do prania wymienia się przykładowo możliwość sterowania za pomocą swojego smartfona, oświetlenie wewnętrzne bębna, czytelny wyświetlacz LED, wskaźnik zapełnienia zbiornika, funkcję Bez zagnieceń, funkcję opóźnionego startu pracy, opcję odświeżania ubrań, funkcję zapamiętywania Twoich ustawień (ulubiony program).

Przeglądaj na bieżąco nasz dział ranking suszarek do ubrań, w którym znajdziesz modele na każdą kieszeń, urządzenia z innowacyjnymi technologiami, sprzęty dbające o niskie zużycie energii, jak również produkty do niedużych łazienek.

Podsumowanie

Pojemna suszarka bębnowa do prania dla dużej rodziny przyda się w każdym domu, w którym się często pierze ubrania w większych ilościach. Taka pomoc jak suszarka automatyczna będzie nieodzowna. Na próżno szukać tu tanich suszarek do prania do 2000 zł, chociaż suszarki do prania do 3000 zł znajdziesz już prędzej.

Każda z nich pochodzi od cenionego na rynku producenta, jak Samsung, Haier czy Candy. Warto wspomnieć, że wszystkie modele prezentują się nowocześnie, są intuicyjne w obsłudze, dbają o prawidłową konserwację, dzięki czemu pracują wydajnie, jak również łagodnie obchodzą się z materiałami. Ubrania niekiedy nie wymagają późniejszego prasowania lub przebiega ono znacznie łatwiej i szybciej.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Pojemna suszarka do prania dla dużej rodziny | Ranking TOP 3