PODPOWIEDZI:

Czy krzywy ekran odniesie sukces? Prezentacja - Samsung Galaxy Round

Pomimo swojej nazwy, Samsung Galaxy Round [okrągły] nie jest w rzeczywistości okrągły, posiada jednak zakrzywiony wyświetlacz OLED, który sprawia, że jest to raczej niespotykane urządzenie.

Samsung GALAXY ROUND

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Nowatorski design
  • Mocna specyfikacja sprzętowa
WADY
  • Tylko na rynek koreański

Jako smartfon, posiada zbliżoną specyfikację do Galaxy Note 3, lecz to konkretne "stworzenie" nie przypomina niczego z pośród znanych nam urządzeń.

Ukryte funkcje telefonów - Sprawdź czy je znałeś >>>

Samsung Galaxy Round fot1

Zakrzywione ekrany pojawiały się już jednak wcześniej, chociażby w modelu Samsung Nexus S. Jednakże Galaxy Round to zupełnie co innego. W przeciwieństwie do Nexusa, ten zakrzywiony jest na osi Y, a nie osi X, co więcej zakrzywienie w Nexusie było zdecydowanie bardziej subtelne.

Samsung Galaxy Round fot4

Galaxy Round jest urządzeniem LTE przeznaczonym na rynek koreański, jeśli jednak odniesie sukces na rodzimym rynku Samsunga, tego typu wyświetlacze z pewnością pojawią się również na pozostałych rynkach.

Jak wybrać odpowiedni telefon dla seniora? >>>

Samsung Galaxy Round fot2

Nie wiemy wiele o specyfikacji Galaxy Round, poza tym, że wyświetlacz to 5.7' panel Full HD, tył obudowy przypomina Note'a 3 i pewne funkcje można wywoływać za pomocą kołysania telefonu.

Czy warto kupić taniego smartfona? >>>

Samsung Galaxy Round fot3

Galaxy Round ma 7.9 mm grubości i waży 154 gramów, i dostępny będzie w tym miesiącu w Korei za 1.080.000 Wonów, czyli ok. 740 €, początkowo dostępny w kolorze Luxury Brown, a następnie w innych kolorach.

blog comments powered by Disqus
Czy krzywy ekran odniesie sukces? Prezentacja - Samsung Galaxy Round