PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Marshall Acton - Recenzja Potężnego Głośnika Bluetooth

Marshall Acton to głośnik może niewielki rozmiarami, ale na pewno wielki dźwiękiem. Jego wyjątkowy design przyciąga wzrok i sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Niestety, swoje kosztuje. Czy warto go polecić?

Marshall Acton Black US

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Wielka moc
  • Dźwięk wysokiej jakości
  • Stylowy wygląd
  • Połączenie Bluetooth i bezpośrednie
WADY
  • Swoje kosztuje

Jeżeli nie przeraża cię cena głośnika Marshall Acton, odpowiedź na powyższe pytanie jest tylko jedna – zdecydowanie warto go polecić! Jest on naprawdę świetnie wykonany, dopracowany w każdym szczególe i zapewnia bardzo mocny dźwięk. Zapewnia rewelacyjną jakość, czystość i moc dźwięku. Rozmiarami nie jest on jakoś specjalnie wielki, ma zaledwie 26cm szerokości, a jego waga to około 3 kg. Jest to głośnik, który działa na Bluetooth 4.0, natomiast nie należy do rodziny mobilnych – wymaga stałego źródła zasilania.

Marshall Acton

Pod maskownicą Marshalla kryją się dwa głośniki o średnicy ¾ cala i mocy 8 watów każdy, a także głośnik niskotonowy 25-watowy o średnicy 4 cali. Wydaje się niewiele, natomiast dźwięk z tego głośnika, przy tych rozmiarach jest niesamowity, wręcz powalający.

Maskownica wykonana jest z miękkiego materiału z logiem Marshalla. Obudowa wykonana jest z twardej skóry, od spodu zabezpieczona solidnymi, antypoślizgowymi nóżkami. Całość wygląda bardzo stylowo i oldskulowo.

Marshall Acton

Marshall Acton

Na tylnej ścianie jest miejsce na podłączenie zasilającego przewodu sieciowego, przełącznik który zmniejsza trochę pobór prądu z sieci, a także otwór Bass-Reflex. Na górnej części znajduje się panel sterowania wykonany ze złotego, szczotkowanego aluminium, co wygląda po prostu świetnie. Sam włącznik kojarzy mi się ze starodawnym pstryczkiem, który trzeba solidnie pchnąć aby sprzęt odpalić. Zdecydowanie dodaje mu to klasy. Obok włącznika mamy dwa przyciski: source/wake i pair. Ten pierwszy służy do przełączania się pomiędzy funkcją bluetooth a wejściem bezpośrednim, drugi do parowania urządzeń w systemie bezprzewodowym.

Najlepsze głośniki na rynku >>>

Marshall Acton


Komputera z Morele za 2999zł

Marshall Acton

Od lewej krawędzi znajduje się gniazdo wejścia bezpośredniego. Mamy w zestawie świetny przewód, z pozłacanymi mini-jackami, który świetnie pasuje do stylu głośnika. Ostatnimi elementami na panelu sterowania są trzy świetne potencjometry najwyższej jakości. Regulacja przy pomocy tych pokręteł jest niezwykle precyzyjna. Od lewej są: regulacja głośności, podkręcanie basów, oraz regulacja tonów wysokich.

A może głośniki do komputera?

Marshall Acton

Marshall Acton

Podsumowując, głośnik wygląda po prostu pięknie. Ma oldskulowy, stylowy design który przyciąga wzrok. Jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Panel sterowania to świetne, szczotkowane aluminium z bardzo precyzyjnie wykonanymi potencjometrami, dzięki czemu wizualnie rewelacyjnie komponujące się z całością. Przewód jest idealny. Głośnik jest naprawdę mocny –  jego maksymalny pobór z sieci to 70 watów. Rozkręcimy dzięki niemu wcale nie taką małą imprezę.

Jakie głośniki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu głośników z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które głośniki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Dali Zensor 5 Dali Zensor 5Best of the best!
2Tonsil Altus 200 Tonsil Altus 200 Sprawdź sam
3Tonsil Altus 300 Tonsil Altus 300 Ten ma niezłą cenę!
4Jamo S 626 Jamo S 626 Polecany model
5Pylon Audio Pearl 20 Pylon Audio Pearl 20 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najlepszych Głośników Kolumnowych – Czyste i Solidne Brzmienie

blog comments powered by Disqus