PODPOWIEDZI:

Trust Gaming Metal Keyboard GXT850 - Recenzja Klawiatury Dla Graczy

Budżetowa klawiatura dla graczy, która idzie w stronę designu opartego o stopy metalu i ostre, technologiczne kształty zamiast dryfować w przeżartej już stylistyce plastiku. Czy jest warta swojej ceny?

Trust Gaming Metal Keyboard GXT850

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • solidne wykonanie
  • 4 kolory podświetlenia
  • wytrzymałość
  • atrakcyjny, gamingowy design
  • Ergonomia
WADY
  • brak mechanicznych przełączników
  • Wysoki skok klawiszy (kwestia gustu)
  • Nóżki mogłyby chodzić nieco bardziej stabilnie

Opakowanie dobrze zabezpiecza klawiaturę i jest przy tym bardzo ładnie wykonane, po zdjęciu gumowanej wierzchnej części naszym oczom ukazuje się sam produkt. W zestawie znajdziemy również naklejkę Trusta oraz instrukcję obsługi. Sam produkt zabezpieczony jest odpowiednią ilością gąbki

.

Sama klawiatura jest ciężka i solidna. Klawisze są delikatnie gumowane, ale przeważa faktura plastikowa. Mimo to są przyjemne w dotyku i nie powinny sprawiać dyskomfortu podczas codziennego korzystania jak i gamingowych zastosowań. Klawisze nie są mechaniczne jest to płytka stykowa do której klawisze muszą przebyć długą drogę, tj. mają spory skok. Czy jest to odpowiednie ustawienie? Każdy musi stwierdzić we własnym zakresie. Brak przełączników mechanicznych boli, ale nie za bardzo było co na nie liczyć w tej cenie. To co dostajemy w GXT850 jest również bardzo wygodne.

Reszta klawiatury jest bardzo dobrze zaprojektowana - ciężki metalowy design sporo dodaje wizualnie jak i funkcjonalnie - klawiatura jest ciężka i wytrzymała, w odpowiednim miejscu ma gumowane elementy. Tył wykonany przeciętnie, ale wykonuje swoje zadanie.

No, ale nie byłoby prawdziwej klawiatury gamingowej bez podświetlenia prawda? ten model klawiatury Trust Gaming posiada 4 kolory podświetlenia wraz z regulacją natężenia - szkoda, że podświetla się obszar jedynie pod klawiszami, ale jest to i tak spory feature w tej półce cenowej.

Rankingi najlepszych klawiatur do gier!

Podsumowując: Za dość małe pieniądze otrzymujemy solidnie wykonaną metalową klawiaturę, która wytrzyma z nami długo poprzez swój niecodzienny i wytrzymały design. Kolorowe podświetlenie, gumowane klawisze i wysoki skok to parametry, które składają się na fajny gamingowy sprzęt. Parę rzeczy można by dopracować, co nie zmienia faktu, że Trust Metal Keyboard jest na prawdę solidnym produktem godnym polecenia.

Sprawdź też:

blog comments powered by Disqus
Trust Gaming Metal Keyboard GXT850 - Recenzja Klawiatury Dla Graczy