PODPOWIEDZI:

myPhone Hammer Delta - Odporny Klawiszowiec

myPhone Hammer Delta to kolejny przedstawiciel klawiszowych telefonów naszego rodzimego producenta. Zobaczymy, czy za niecałe 200 zł można kupić urządzenie, które spełni najprostsze wymagania? Sprawdźmy!

myPhone Hammer Delta

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Norma odporności IP68
WADY
  • Brak 3G
  • Mała ilość pamięci wewnętrznej
  • Aparat

Przejdźmy do wyglądu. MyPhone Hammer Delta wygląda dość topornie i tak ma być. Telefony i smartfony z tej linii mają za zadanie wyglądać na trudne do zdarcia. Delta z pewnością wpasowuje się w tę specyfikę, absolutnie nie wygląda na telefon, który łatwo zepsuć.

myphone hammer delta

Na przodzie urządzenia mamy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala oraz klawiaturę alfanumeryczną. Cyfry są całkiem spore, widoczne, dobrze oddzielone, na pewno nie będzie problemu z wybraniem numeru, czy napisaniem smsa. Warto powiedzieć, że również są podświetlane. Całość wykonana jest z plastiku, ramki są grube i porządnie wykonane.

hammer delta

Kształt telefonu jest zaokrąglony zarówno u góry jak i na dole urządzenia, co z pewnością sprzyja utrzymaniu urządzenia w dłoni w trudnych warunkach, w pracy, na przykład w rękawicach. Telefon otrzymałem w uniwersalnym, czarnym kolorze z żółtymi zdobieniami i kropkami po bokach, które na dobrą sprawę nie wiem czemu mają służyć, w każdym razie nadając urządzeniu ciekawy design.

Telefon wyposażony jest w sporo śrub.  Znajdują się one po bokach urządzenia, na jego tyle no i standardowo już, śrubami właśnie zamocowana jest tylna klapka, która przykrywa naprawdę sporą baterie o pojemności 1700 mAh.

Na dole urządzenia mamy przykryte zaślepką wejście jack 3,5mm oraz port ładowania microUSB. U góry zaś, rzadko już dziś spotykane miejsce do zaczepienia smyczy.

Na tyle urządzenia nad wspomnianą już  klapką, znaleźć możemy aparat VGA wraz z diodą doświetlającą, która bez problemu służy jak latarka.  Hammer jak to hammer, nie każdemu się spodoba, ale jak tylko spojrzeć na to urządzenie, to od razu wiemy, z czym mamy do czynienia.

Działanie smartfona opiera się na prostym interfejsie, znanym już z licznych wariacji tych telefonów. Ekran w telefonie jest też czytelny, wiec raczej nie mamy problemu z  korzystanie z niego a własciwie nawigacją. Menu podzielone jest na pulpit i na mini kafelki z opcjami. Znajdziemy tam podstawowe naprawdę podstawowe funkcje jak połączenia, kontakty, smsy, ale są i też te bardziej zawansowane. Delta posiada radio, menadżer plików, gry, czy np kalkulator. Jest też aparat jak już zdążyłem powiedzieć VGA czy symboliczny.

myphone hammer

Warto wspomnieć, że mamy możliwość zainstalowania dwóch kart sim, jednak ani jeden slot ani drugi nie ma funkcji 3G, dużo przez to tracimy. Pamięci też nie mamy za dużo bo tylko 32 mb, ale jest możliwości zainstalowania karty SD do 32 GB.

Plusem jest bateria o wspomnianej już pojemności 1700 mAh, powiem wam szczerze, że nie udało mi się tego rozładować, 10 dni to minimum.

Podsumowując. Hammer Delta to typowo podstawowy telefon. Powiem szczerze, żemyPhone już w podobnych pieniądzach sprzedawał już lepsze klawiszowce. Tutaj za bardzo nie mamy na czym oka zawiesić. Cena jak zawsze przystępna 159 zł, to fajne pieniądze za sprzęt elektroniczny. Jako drugi telefon myślę, że się nada.

blog comments powered by Disqus
myPhone Hammer Delta - Odporny Klawiszowiec