PODPOWIEDZI:

Lodówka do zabudowy do 2000 zł | Ranking TOP 6

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Candy CBT5518EWCandy CBT5518EW1999 zł
2Amica BK3265.4UAAAmica BK3265.4UAA1899 zł
3Whirlpool ART 66001Whirlpool ART 660011799 zł
4BEKO BCSA285K3SNBEKO BCSA285K3SN1799 zł
5MPM MPM-240-FFH-01/AMPM MPM-240-FFH-01/A1699 zł
6Electrolux LNT3LF14SElectrolux LNT3LF14S1799 zł
Lodówka do zabudowy do 2000 zł | Ranking TOP 6

Sprzęt AGD do zabudowy cieszy się niezwykłym zainteresowaniem. Kuchnia w zabudowie prezentuje się przede wszystkim nowocześnie i stylowo, niestety nie zawsze jest to tania inwestycja. Dlatego w dzisiejszym materiale skupię się na sześciu czołowych lodówkach do zabudowy do 2000 zł.

Ceny lodówek pod zabudowę często przekraczają zakładany budżet. Dzisiaj udowodnię, że można znaleźć dobre lodówki do zabudowy, które nie kosztują więcej niż 2000 zł.

Wybór lodówki do zabudowy lub wolnostojącej budzi wiele wątpliwości i pytań. Specjalnie dla tych, którzy zdecydowali się na kupno lodówki pod zabudowę, przygotowałam TOP 6 modeli wartych zakupu.

Lodówka do zabudowy do 2000 zł - Opinie

1. Candy CBT5518EW

lodówka do zabudowy do 2000 zł Candy CBT5518EW
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki186 l
Pojemność zamrażarki62 l
Poziom hałasu37 dB
Zdolność zamrażania4,5 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury9 h
No FrostTak
CenaCandy CBT5518EW oferta w Ceneo

Lodówka do zabudowy do 2000 złCandy CBT5518EW z chłodziarką o pojemności 186 l to jedyny model z listy, który zachwyca zdalnym sterowaniem za pomocą smartfona. Po pobraniu aplikacji dostaniesz dostęp do wielu ciekawych funkcji i wskazówek, które ułatwią codzienne użytkowanie. Mowa przykładowo o lokalizatorze jedzenia czy asystencie zapasów. To także przykład lodówki do zabudowy z systemem Total No Frost (zapobieganie tworzenia się lodu i szronu, co pozbawia Cię obowiązku ręcznego rozmrażania, jak również minimalizuje rozprzestrzenianie się bakterii i pleśni).

Jeżeli potrzebujesz jak najszybciej schłodzić napoje lub żywność, to skorzystaj z funkcji Super Freezing lub Super Cooling. Nowoczesna lodówka umożliwia dopasowanie kierunku otwierania za pomocą odwracalnych drzwi (wystarczy przełożyć zawiasy). Nie dojdzie do przymrożenia żywności, gdyż inteligentne czujniki chłodzenia Smart Cool Sensors+ potrafią wykryć zmiany temperatury (spowodowane między innymi przez otwarcie drzwi lub umieszczenie gorącego dania).

Owoce i warzywa umieścisz w specjalnej szufladzie, dbającej o optymalny poziom wilgotności. Wytrzymałe półki i balkoniki z łatwością wyciągniesz, aby w szybki sposób je wyczyścić. Świeżość żywności jest zachowana na dłużej, co jest zasługą technologii Total No Frost Circle + (stała temperatura i wilgotność w każdym zakątku lodówki). Regulacja temperatury w chłodziarce i zamrażarce odbywa się niezależnie od siebie. Plusem jest stosunkowo cicha praca, wskaźnik otwartych drzwi od chłodziarki, tryb Wakacje, a także najlepsza zdolność zamrażania.

2. Amica BK3265.4UAA

chłodziarko-zamrażarka do zabudowy do 2000 zł Amica BK3265.4UAA
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki195 l
Pojemność zamrażarki75 l
Poziom hałasu39 dB
Zdolność zamrażania3,5 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury11 h
No FrostNie
CenaAmica BK3265.4UAA oferta w Media Expert

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy do 2000 złAmica BK3265.4UAA wyróżnia się klasą energetyczną E, dzięki czemu zużycie energii jest niższe, a tym samym oszczędzasz prąd. Sprzęt cechuje się uniwersalnymi drzwiami, co oznacza, że otwierają się w dogodnym dla Ciebie kierunku. Będzie to miało ogromne znaczenie, zwłaszcza przy przeprowadzce do innego mieszkania lub po remoncie i innym ustawieniu w kuchni. Użytkownik ma do czynienia ze specjalną półką na butelki. Półkę można również schować, jeżeli nie jest potrzebna w danym momencie.

We wnętrzu zmieścisz nawet większe gabaryty, co jest zasługą elastycznej konfiguracji. Wystarczy wyciągnąć bądź poprzestawiać półki. Wykorzystasz przestrzeń w chłodziarce po swojemu. Dodatkowo, półki są wykonane z hartowanego szkła wykazującego imponującą żywotność. Specjalny pojemnik na warzywa i owoce zapobiega przenikaniu się zapachów innych potraw. Zestaw balkoników przyda się do przechowywania małych produktów, słoików. Masz do nich wygodny dostęp, szybko je odszukasz.

W razie potrzeby demontażu (lub przy samym montażu) nie będziesz miał żadnych trudności, gdyż drzwi lodówki nie są na stałe przytwierdzone do zabudowy meblowej. Atutem jest energooszczędne oświetlenie LED, wygodne pokrętło służące do regulacji temperatury, jak również podstawka na jajka chroniąca przed ich uszkodzeniem. Technologia samoczynnego odszraniania chłodziarki polega na topieniu się szronu i spływaniu do zbiornika. Stamtąd z kolei zostanie odparowany. W trakcie takiego procesu nie trzeba opróżniać chłodziarki.

3. Whirlpool ART 66001

lodówka do zabudowy do 2000 zł Whirlpool ART 66001
Klasa energetycznaF
Pojemność chłodziarki195 l
Pojemność zamrażarki79 l
Poziom hałasu35 dB
Zdolność zamrażania4,0 kg/24 h
Czas utrzymywania temperaturyb/d
No FrostNie (LessFrost)
CenaWhirlpool ART 66001 oferta w Ceneo

Lodówka przeznaczona do zabudowyWhirlpool ART 66001 zyskała pozytywne opinie ze względu na bezpieczne miejsce do przechowywania butelek, dwustronne drzwi, a także wytrzymałe, szklane półki. Wnętrze jest dobrze rozplanowane, tak aby wygodnie było Ci korzystać i swobodnie umieszczać żywność oraz napoje. Czujniki 6-ty Zmysł odpowiadają za automatyczne obniżanie temperatury w chwili wkładania nowych produktów do lodówki.

Doskonałe warunki dla owoców i warzyw znajdziesz w szufladzie Fresh Box. Nabiał najlepiej umieścić na półce-balkoniku, aby nie dochodziło do mieszania się zapachów. Właściwą kontrolę temperatury zapewnia elektroniczny system sterowania. Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy do 2000 zł oferuje diody LED, które równomiernie oświetlają wnętrze. Technologia LessFrost w pewnym stopniu zapobiega gromadzenia się lodu, gdyż parownik umieszczony został wokół komory zamrażalnika.

4. BEKO BCSA285K3SN

lodówka do zabudowy do 2000 zł BEKO BCSA285K3SN
Klasa energetycznaF
Pojemność chłodziarki193 l
Pojemność zamrażarki78 l
Poziom hałasu37 dB
Zdolność zamrażania3,6 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury13 h
No FrostNie
CenaBEKO BCSA285K3SN oferta w Media Expert

Lodówka do zabudowy do 2000 złBEKO BCSA285K3SN oferuje chłodziarkę o pojemności 193 l, zamrażarkę o pojemności 78 l, a także przemyślane wnętrze. W środku znajdują się balkoniki w drzwiach, w których postawisz również wyższe produkty, szuflada na owoce i warzywa, a także tacka na jajka. W zamrażarce na dole znalazły się 3 pojemne szuflady. W przypadku awarii zasilania, chłodziarko-zamrażarka jest w stanie utrzymać temperaturę przez 13 h, aby nie doszło szybko do zepsucia żywności.

Zmiana kierunku otwierania drzwi (przekładane drzwi) daje swobodę, żeby otwierały się w stronę, która Ci bardziej odpowiada. Z praktycznych rozwiązań znajdziesz oszczędne oświetlenie LED, regulację temperatury oraz funkcję szybkiego zamrażania nawet większej ilości produktów. W zamrażalnik została wbudowana komora lodowa, w której z powodzeniem umieścisz kostki lodu. W chłodziarce producent postawił na 4 szklane półki i automatyczne odszranianie. W zamrażarce rozmrażanie odbywa się w manualny sposób, gdyż nie ma systemu No Frost.

5. MPM MPM-240-FFH-01/A

chłodziarko-zamrażarka do zabudowy do 2000 zł MPM MPM-240-FFH-01/A
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki183 l
Pojemność zamrażarki63 l
Poziom hałasu38 dB
Zdolność zamrażania3,0 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury12 h
No FrostTak
CenaMPM MPM-240-FFH-01/A oferta w RTV EURO AGD

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy do 2000 złMPM MPM-240-FFH-01/A jest chętnie wybierana ze względu na system No Frost, czyli automatyczne odszranianie zamrażarki. To w znacznej mierze zaoszczędzi Twój czas i wysiłek. Mniejsze zużycie energii to z kolei zasługa klasy energetycznej E. Jej wydajność zamrażania kształtuje się na poziomie 3,0 kg/24. Lodówka do zabudowy do 2000 zł jest w stanie utrzymać temperaturę przez 12 h w razie awarii prądu.

Ten model może się pochwalić oświetleniem LED, dzięki któremu dokładnie widzisz, co znajduje się na danej półce. Lodówka do zabudowy z systemem No Frost posiada niezawodny kompresor inwerterowy, który nie zawodzi przez długie lata. Wnętrze powinno odpowiadać potrzebom domowników, gdyż chłodziarka została wyposażona w 4 półki, półkę na butelki, pojemnik na jajka oraz balkoniki na drzwiach. W zamrażarce natomiast znajdują się 3 szuflady i pojemnik na kostki lodu. Z udogodnień wymienia się elektroniczny system sterowania, opcję montażu drzwi po prawej lub po lewej stronie, a także funkcje szybkiego chłodzenia i szybkiego zamrażania.

6. Electrolux LNT3LF14S

lodówka do zabudowy do 2000 zł Electrolux LNT3LF14S
Klasa energetycznaF
Pojemność chłodziarki160 l
Pojemność zamrażarki57 l
Poziom hałasu35 dB
Zdolność zamrażania2,6 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury13,2 h
No FrostNie (Low Frost)
CenaElectrolux LNT3LF14S oferta w Media Expert

Zestawienie lodówek do zabudowy do 2000 zł zamyka Electrolux LNT3LF14S, która charakteryzuje się odwracalnymi drzwiami, alarmem dźwiękowym niedomkniętych drzwi, a także wewnętrznym oświetleniem LED (oszczędny sposób na zwiększenie widoczności). Znajdziesz elektroniczny panel sterujący oraz funkcję kontroli wilgotności (czujnik utrzyma optymalny poziom dla zachowania dłuższej świeżości żywności).

W mgnieniu oka uzyskasz żądaną temperaturę chłodzenia, jak również zostanie ona szybko przywrócona w chwili otwarcia i zamknięcia drzwiczek. Lodówka z dolnym zamrażalnikiem posiada system FastFreeze, który przekłada się na błyskawiczne zamrażanie świeżych produktów. Daje to również gwarancję zachowania wszelkich wartości odżywczych, witamin, właściwego smaku. Lodówka do zabudowy z systemem Low Frost minimalizuje tworzenie się szronu, dzięki czemu konieczność rozmrażania jest ograniczone.

Dlaczego warto kupić lodówkę do zabudowy do 2000 zł?

Zakup lodówki do zabudowy w tym przedziale cenowym niesie wiele korzyści. Mowa głównie o takich aspektach, jak:

  1. Oczywiście niska cena - nie przepłacasz za urządzenie (lub też nie dopłacasz za czasem zbędne bajery).
  2. Tworzy z meblami jednolitą całość - lodówka jest schowana w specjalnej kasecie zabudowy i świetnie komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych kuchniach.
  3. Nie musisz się martwić o dopasowanie kolorystyczne z innymi urządzeniami.
  4. Ułatwia rozmrażanie - jak widać, nawet w tanich modelach da się znaleźć taki sprzęt, z którym rozmrażanie nie będzie oznaczało katorgi. Mowa o lodówkach do zabudowy z systemem No Frost.
  5. W przypadku lodówek do zabudowy nie będzie Cię drażniła głośna praca (szafka dodatkowo tłumi hałas).
  6. Pomimo wielu opinii o mniejszych pojemnościach śmiem twierdzić, że dzisiejsi bohaterowie również znajdą swoje miejsce w przypadku kilkuosobowej rodziny.
  7. Prosta, ale zarazem najpotrzebniejsza funkcjonalność - wprawdzie nie znajdziesz tu niezliczonej ilości bajerów, ale najważniejsze, że rozmrażanie jest ułatwione, wnętrze dobrze zorganizowane, chłodzenie równomierne i znajdziesz kilka rozwiązań na przedłużenie świeżości produktów.

Podsumowanie

Polecane lodówki pod zabudowę do 2000 zł to lodówki takich firm jak: Candy, MPM, Whirlpool, BEKO, Electrolux i Amica. Sprawdzą się w przypadku większych rodzin, gdyż ich pojemności są spore. Pojemność chłodziarki waha się od 160 l do 195 l, z kolei pojemność zamrażarki od 57 l do 79 l. Dwie z nich w jakimś stopniu ograniczają konieczność częstego rozmrażania, a jedna nawet całkowicie eliminuje ten problem.

Są solidnie wykonane, a ich głośność pracy stoi na znośnym poziomie (przedział od 35 dB do 39 dB). Liczne funkcje i technologie przekładają się na równomierne chłodzenie i utrzymywanie świeżości produktów przez dłuższy czas. Są to modele o klasie energetycznej E lub F. W przypadku awarii prądu są w stanie utrzymać temperaturę nawet przez 13 h. Maksymalna zdolność zamrażania wynosi z kolei 4,5 kg/24 h.

Pamiętaj, że klikając w ceny znajdujące się w tabelce na samej górze, zostaniesz przekierowany do zaufanych sklepów. Najlepsze lodówki do zabudowy możesz również poznać w naszych pozostałych rankingach, które dotyczą różnych segmentów cenowych lub są tworzone w oparciu na kluczowych parametrach bądź technologiach w tej kategorii.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Lodówka do zabudowy do 2000 zł | Ranking TOP 6