PODPOWIEDZI:

Jaka lodówka do zabudowy do 2000 zł? | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Samsung BRB260010WWSamsung BRB260010WW1999 zł
2Electrolux LNT3LF18SElectrolux LNT3LF18S1699 zł
3Whirlpool ART 65021Whirlpool ART 650211499 zł
4Amica BK3055.6NFAmica BK3055.6NF1899 zł
5BEKO BCSA285K3SFNBEKO BCSA285K3SFN1399 zł
Jaka lodówka do zabudowy do 2000 zł? | TOP 5 |

Sprzęt AGD do zabudowy cieszy się niezwykłym zainteresowaniem. Kuchnia w zabudowie prezentuje się przede wszystkim nowocześnie i stylowo, niestety nie zawsze jest to tania inwestycja. Dlatego w dzisiejszym materiale skupię się na pięciu czołowych lodówkach do zabudowy do 2000 zł.

Ceny lodówek pod zabudowę często przekraczają zakładany budżet. Dzisiaj udowodnię, że można znaleźć dobre lodówki do zabudowy, które nie kosztują więcej niż 2000 zł.

Lodówki do zabudowy do 2000 zł - Opinie

Wybór lodówki do zabudowy lub wolnostojącej budzi wiele wątpliwości i pytań. Specjalnie dla tych, którzy zdecydowali się na kupno lodówki pod zabudowę, przygotowałam TOP 5 modeli wartych zakupu. Oto propozycje:

1. Samsung BRB260010WW

biała lodówka do zabudowy Samsung BRB260010WW
Klasa energetycznaG
Pojemność chłodziarki196 l
Pojemność zamrażarki74 l
Poziom hałasu36 dB
Zdolność zamrażania9 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury14 h
No FrostPełny
CenaSamsung BRB260010WW oferta w Ceneo

Na pozycji pierwszej bezszronowa lodówka Samsung BRB260010WW z pełnym systemem No Frost, dzięki któremu nie musisz rozmrażać lodówki (nie osadza się szron), a produkty dłużej utrzymają świeżość. Trwały kompresor Digital Inverter wpływa na mniejsze zużycie energii i cichszą pracę, a co ważne, jest na niego 10-letnia gwarancja.

Półka Easy Slide w zamrażarce ułatwia wkładanie i wyjmowanie żywności, z kolei system All-Around Cooling to gwarancja równomiernego chłodzenia (stała temperatura). Zastosowano alarm otwartych drzwi, 5 pojemników w drzwiach, 4 półki w chłodziarce ze szkła hartowanego oraz oświetlenie LED. Wyróżnia się również najlepszą zdolnością zamrażania.

2. Electrolux LNT3LF18S

otwarta lodówka Electrolux LNT3LF18S
Klasa energetycznaF
Pojemność chłodziarki196 l
Pojemność zamrażarki72 l
Poziom hałasu35 dB
Zdolność zamrażania3,9 kg/24 h
Czas utrzymywania temperaturyb/d
No FrostLowFrost
CenaElectrolux LNT3LF18S oferta w Ceneo

Drugie miejsce zajmuje lodówka pod zabudowę Electrolux LNT3LF18S z technologią ColdSense wpływającą na szybsze schładzanie i ochranianie przy tym produktów spożywczych. Można w wygodny sposób ustawić temperaturę we wnętrzu chłodziarki, a funkcja FastFreeze to z kolei szybsze zamrażanie. W efekcie żywność nie traci wartości odżywczych i odpowiedniej konsystencji. Technologia LowFrost ogranicza tworzenie się szronu w zamrażarce. Na plus specjalna szuflada kontrolująca wilgotność.

3. Whirlpool ART 65021

zabudowana lodówka Whirlpool ART 65021
Klasa energetycznaF
Pojemność chłodziarki194 l
Pojemność zamrażarki79 l
Poziom hałasu35 dB
Zdolność zamrażania3,5 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury19 h
No FrostLessFrost
CenaWhirlpool ART 65021 oferta w Ceneo

Kolejna lodówka do zabudowania, a mianowicie Whirlpool ART 65021 oferuje długi czas utrzymywania temperatury w razie awarii prądu, jak również zamrażalnik o największej pojemności. Znajdziesz wytrzymałe szklane półki, półkę do przechowywania butelek, dwustronne drzwi (otwierane w prawo lub w lewo), oszczędne oświetlenie LED oraz szufladę Fresh Box (przeznaczona na owoce i warzywa). Technologia LessFrost ogranicza osadzanie się lodu, ale zamrażalnik będziesz musiał rozmrażać ręcznie.

4. Amica BK3055.6NF

pusta lodówka do zabudowy Amica BK3055.6NF
Klasa energetycznaF
Pojemność chłodziarki177 l
Pojemność zamrażarki64 l
Poziom hałasu39 dB
Zdolność zamrażania2,5 kg/24 h
Czas utrzymywania temperatury10 h
No FrostTotal NoFrost
CenaAmica BK3055.6NF oferta w Media Expert

Drugą lodówką do zabudowy z systemem Total No Frost jest Amica BK3055.6NF. Spodziewaj się braku szronu i to bez Twojego wysiłku. Pojemnik VitControl umożliwia regulację wilgotności, która jest niezwykle istotna, zwłaszcza gdy masz do czynienia ze świeżymi owocami i warzywami. Zawias suwakowy zdecydowanie ułatwia montaż sprzętu.

System AirFlow dba o prawidłową cyrkulację powietrza w komorze chłodziarki, więc produkty będą świeże przez dłuższy czas. Lodówka charakteryzuje się uniwersalnymi drzwiami, alarmem niedomkniętych drzwi i wyjmowanymi półkami, które przestawisz według aktualnych potrzeb. Jest najgłośniejsza i najmniej pojemna z listy, ale ma pełny No Frost i inne korzystne cechy.

5. BEKO BCSA285K3SFN

biała lodówka do zabudowy BEKO BCSA285K3SFN
Klasa energetycznaF
Pojemność chłodziarki193 l
Pojemność zamrażarki78 l
Poziom hałasu37 dB
Zdolność zamrażania3,6 kg/24 h
Czas utrzymywania temperaturyb/d
No FrostMinFrost
CenaBEKO BCSA285K3SFN oferta w RTV EURO AGD

Zestawienie lodówek do zabudowy do 2000 zł zamyka BEKO BCSA285K3SFN z zamrażarką na dole z 3 szufladami. Zmienny kierunek otwierania drzwi daje swobodę podczas umiejscowienia lodówki w kuchni. Oświetlenie LED jest ekologiczne i zwiększa widoczność. System odparowywania MinFrost ogranicza gromadzenie się lodu w zamrażalniku, a to oznacza rzadszą konieczność ręcznego rozmrażania. W lodówce zastosowano także tackę na 6 jajek i półkę na butelki.

Dlaczego warto kupić lodówkę do zabudowy do 2000 zł?

Zakup lodówki do zabudowy w tym przedziale cenowym niesie wiele korzyści. Mowa głównie o takich aspektach, jak:

  1. Oczywiście niska cena - nie przepłacasz za urządzenie (lub też nie dopłacasz za czasem zbędne bajery).
  2. Tworzy z meblami jednolitą całość - lodówka jest schowana w specjalnej kasecie zabudowy i świetnie komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych kuchniach.
  3. Nie musisz się martwić o dopasowanie kolorystyczne z innymi urządzeniami.
  4. Ułatwia rozmrażanie - jak widać, nawet w tanich modelach da się znaleźć taki sprzęt, z którym rozmrażanie nie będzie oznaczało katorgi. Mowa o lodówkach do zabudowy z systemem No Frost.
  5. W przypadku lodówek do zabudowy nie będzie Cię drażniła głośna praca (szafka dodatkowo tłumi hałas).
  6. Pomimo wielu opinii o mniejszych pojemnościach śmiem twierdzić, że dzisiejsi bohaterowie również znajdą swoje miejsce w przypadku kilkuosobowej rodziny.
  7. Prosta, ale zarazem najpotrzebniejsza funkcjonalność - wprawdzie nie znajdziesz tu niezliczonej ilości bajerów, ale najważniejsze, że rozmrażanie jest ułatwione, wnętrze dobrze zorganizowane, chłodzenie równomierne i znajdziesz kilka rozwiązań na przedłużenie świeżości produktów.

Podsumowanie

Polecane lodówki pod zabudowę do 2000 zł to lodówki takich firm jak: Samsung, Whirlpool, BEKO, Electrolux i Amica. Sprawdzą się w przypadku dużych rodzin, gdyż ich pojemności są spore, a wnętrza dobrze zorganizowane. Każda z nich w jakimś stopniu ogranicza konieczność częstego rozmrażania, a dwie z nich nawet całkowicie eliminują ten problem.

Są solidnie wykonane, a ich głośność pracy stoi na znośnym poziomie. Liczne funkcje i technologie przekładają się na równomierne chłodzenie i utrzymywanie świeżości produktów przez dłuższy czas.

Pamiętaj, że klikając w ceny znajdujące się w tabelce na samej górze, zostaniesz przekierowany do zaufanych sklepów. Najlepsze lodówki do zabudowy możesz również poznać w naszych pozostałych rankingach, które dotyczą różnych segmentów cenowych lub są tworzone w oparciu na kluczowych parametrach bądź technologiach w tej kategorii.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Jaka lodówka do zabudowy do 2000 zł? | TOP 5 |