PODPOWIEDZI:

Jaka najpojemniejsza lodówka do zabudowy? | TOP 4 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Whirlpool SP40 800 EU 1Whirlpool SP40 800 EU 12999 zł
2Whirlpool SP40 802 EUWhirlpool SP40 802 EU3638 zł
3Whirlpool ART9811 SF2Whirlpool ART9811 SF22339 zł
4Electrolux ENN3101AOWElectrolux ENN3101AOW1899 zł
Jaka najpojemniejsza lodówka do zabudowy? | TOP 4 |

Najpojemniejsza lodówka do zabudowy to sprzęt AGD, który jest stworzony z myślą o dużych rodzinach. Jeżeli pragniesz nabyć wszechstronne urządzenie z przemyślanym wnętrzem, to doskonale trafiłeś. Dzisiejsza klasyfikacja obejmuje TOP 4 najpojemniejsze lodówki do zabudowy. Zapraszam!

Niewiele jest na rynku lodówek do zabudowy, których pojemność jest jak najwyższa, a ogólne parametry zadowalające. Nasza redakcja wychodzi naprzeciw temu, żeby przedstawić Ci czołowe modele najpojemniejszych lodówek do zabudowy.

Najpojemniejsze lodówki do zabudowy - Opinie

Lodówki do zabudowy cieszą się sporym zainteresowaniem, bo jak wiadomo urządzenia w ciągu mebli kuchennych wyglądają nieziemsko. Sęk w tym, aby większa rodzina dobrała odpowiedni sprzęt do własnych potrzeb.

1. Whirlpool SP40 800 EU 1

lodówka w zabudowie Whirlpool SP40 800 EU 1
Klasa energetycznaF
Pojemność chłodziarki300 l
Pojemność zamrażarki101 l
Poziom hałasu35 dB
CenaWhirlpool SP40 800 EU 1 oferta w Ceneo

Zwycięski model Whirlpool SP40 800 EU 1 jest najpojemniejszy z listy (pojemność chłodziarki to aż 300 l). Zastosowano oświetlenie ledowe, które zwiększa widoczność, elektroniczny system sterowania, funkcję szybkiego zamrażania, dwustronne drzwi, półkę (balkonik) na butelki i wytrzymałe szklane półki. Za sprawą dobrego wentylatora przepływ powietrza w lodówce jest równomierny.

Technologia 6-ty Zmysł powoduje, że poziom temperatury i wilgotności jest optymalny, a to z kolei wydłuża świeżość produktów spożywczych. Alarm w przypadku zbyt dużego wzrostu temperatury zapobiega psuciu się jedzenia.

Szufladę Fresh Box stworzono z myślą o owocach i warzywach. System LessFrost minimalizuje gromadzenie się lodu w zamrażalniku. Prowadnice szuflady zapewniają łatwe wsuwanie i wysuwanie. Lodówka utrzymuje temperaturę przez 19 godzin w razie awarii prądu.

2. Whirlpool SP40 802 EU

otwarta biała lodówka Whirlpool SP40 802 EU
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki294 l
Pojemność zamrażarki101 l
Poziom hałasu35 dB
CenaWhirlpool SP40 802 EU oferta w Ceneo

Na drugim miejscu pojemna lodówka do zabudowy Whirlpool SP40 802 EU o zdolności zamrażania 12 kg/24 h. Specjalne czujniki automatycznie dostosują temperaturę chłodzenia. System StopFrost umożliwia rozmrożenie zamrażalnika w szybkim czasie (wyjmujesz katalizator i umieszczasz go zaledwie na minutę w wodzie), tym sposobem nie dopuszczasz do gromadzenia się lodu.

Technologia EnergySaving to z kolei przywracanie temperatury, które przekłada się na niższe zużycie energii. Wśród dodatkowych atutów znajdziesz tryb wakacyjny, alarm otwartych drzwi, szybkie zamrażanie (możliwe ustawienie o 10 stopni niższe od minimalnego) i technologię 6-ty Zmysł. W porównaniu do poprzedniczki jest mniej pojemna, a droższa.

3. Whirlpool ART 9811 SF2

zabudowana lodówka Whirlpool ART 9811 SF2
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki228 l
Pojemność zamrażarki79 l
Poziom hałasu35 dB
CenaWhirlpool ART 9811 SF2 oferta w Ceneo

Kolejna lodówka do zabudowy dla dużej rodziny Whirlpool ART 9811 SF2 charakteryzuje się 5 półkami w chłodziarce, 3 szufladami w zamrażalniku, półką na butelki, energooszczędnym oświetleniem LED, dobrą wentylacją we wnętrzu, technologią 6-ty Zmysł, technologią przywracania temperatury oraz balkonikiem na nabiał.

Drzwi można otwierać zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Plusem jest podziałka szuflady zamrażarki (wygodniej rozmieścisz produkty), szybkie chłodzenie, łatwiejsze rozmrażanie i szuflada Fresh Box.

4. Electrolux ENN3101AOW

zabudowana lodówka Electrolux ENN3101AOW
Klasa energetycznaG
Pojemność chłodziarki220 l
Pojemność zamrażarki75 l
Poziom hałasu36 dB
CenaElectrolux ENN3101AOW oferta w Ceneo

Zestawienie najpojemniejszych lodówek do zabudowy zamyka Electrolux ENN3101AOW w najniższej cenie (klasyfikuje się nawet pod lodówki do zabudowy do 2000 zł). Wprawdzie jej pojemność całkowita jest mniejsza od poprzedniczek, ale wciąż to duża wartość.

Została wyposażona w pojemną szufladę MaxiBox, którą łatwo wysuniesz, żeby sięgnąć po świeże owoce i warzywa. Znajdziesz także wewnętrzne oświetlenie LED i odwracalne drzwi. Brakuje jedynie alarmu niedomkniętych drzwi, który się przydaje, zwłaszcza jak w domu są małe dzieci. Niższa cena jest również podyktowana klasą energetyczną G.

Jaka pojemność lodówki do zabudowy będzie odpowiednia?

Istotną sprawą w lodówkach do zabudowy jest przemyślana konstrukcja, czyli stosunkowo duża pojemność przy standardowych wymiarach. Ważny jest dobry podział półek, balkoników i szuflad. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę liczbę domowników w domu i ich potrzeby.

Dla singli wystarczy pojemność rzędu 130 l. W przypadku pary będzie to wartość około 150 l. Czteroosobowa rodzina powinna celować w lodówkę o pojemności minimum 210 l. Ogólnie rzecz biorąc, przyjmuje się, że na każdą dodatkową osobę w rodzinie liczy się kolejne 30 l. Zatem dla rodziny 2+3 lodówka z chłodziarką o pojemności około 240 l będzie strzałem w dziesiątkę.

Podsumowanie

Poznałeś markowe lodówki do zabudowy, które oferują największą przestrzeń do przechowywania żywności. Poza pojemnymi chłodziarkami i zamrażarkami możesz liczyć na solidne wykonanie, stosunkowo cichą pracę i zastosowanie wielu technologii.

Owe funkcje wpływają nie tylko na komfort użytkowania, ale także wydłużenie świeżości produktów, oszczędność energii elektrycznej czy łatwiejsze rozmrażanie. Ceny najpojemniejszych lodówek do zabudowy wcale nie odstraszają, a to dobra wiadomość dla dużych rodzin.

Najnowsze modele znajdziesz również w dziale ranking lodówek do zabudowy, więc zachęcam do zapoznania się z nim.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Jaka najpojemniejsza lodówka do zabudowy? | TOP 4 |