PODPOWIEDZI:

Jaka lodówka do zabudowy dla wymagających? | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Whirlpool SP40 802 EUWhirlpool SP40 802 EU3638 zł
2Samsung BRB30715DWWSamsung BRB30715DWW3649 zł
3BEKO BCNA306E4SNBEKO BCNA306E4SN2599 zł
4GRUNDIG GKNI25940NGRUNDIG GKNI25940N3158 zł
5BEKO BCNA275E4SNBEKO BCNA275E4SN2599 zł
Jaka lodówka do zabudowy dla wymagających? | TOP 5 |

AGD w zabudowie staje się z roku na rok coraz bardziej popularne. Producenci wprowadzają innowacyjne rozwiązania, nowe technologie, a to wszystko, aby trafić w gust nawet najbardziej wybrednych osób. Dzisiaj poznasz pięć czołowych lodówek do zabudowy, przeznaczonych głównie dla wymagających użytkowników.

Czym powinna wyróżniać się dobra lodówka pod zabudowę? Oczywiście, oprócz ponadczasowego designu, wysokiego poziomu wykonania i odpowiedniej pojemności, powinna głównie zaskakiwać technologiami.

Rankingi najlepszych lodówek do zabudowy skupiają modele, które muszą mieć takie rozwiązania, aby uczynić je niezwykle funkcjonalnymi, oszczędnymi i komfortowymi urządzeniami w kuchni. Z lodówki korzystamy codziennie, warto zatem zdecydować się na doskonały sprzęt.

Lodówka do zabudowy dla wymagających - Opinie

Oto TOP 5 polecanych lodówek do zabudowy:

1. Whirlpool SP40 802 EU

otwarta lodówka Whirlpool SP40 802 EU
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki294 l
Pojemność zamrażarki101 l
Poziom hałasu35 dB
Zdolność zamrażania12 kg/24 h
No FrostLessFrost
CenaWhirlpool SP40 802 EU oferta w Ceneo

Zwycięska lodówka do zabudowy dla wymagających Whirlpool SP40 802 EU wyróżnia się największą pojemnością (znajdziesz ją także w zestawieniu najpojemniejszych lodówek do zabudowy), najlepszą zdolnością zamrażania i najcichszą pracą. Zastosowano wytrzymałe szklane półki, cyfrowy wyświetlacz, doskonałą wentylację w całym urządzeniu, a także funkcję szybkiego chłodzenia i zamrażania.

Na plus błyskawiczne przywracanie temperatury oraz dwustronne drzwi. Technologia 6-ty Zmysł odpowiada za dostosowanie optymalnej temperatury i wilgotności. Technologia LessFrost gwarantuje rzadsze rozmrażanie, z kolei tryb wakacje przyda się podczas Twojej nieobecności (zapobiega tworzeniu się pleśni, obniża zużycie energii).

2. Samsung BRB30715DWW

lodówka do zabudowy Samsung BRB30715DWW
Klasa energetycznaD
Pojemność chłodziarki224 l
Pojemność zamrażarki74 l
Poziom hałasu35 dB
Zdolność zamrażania6 kg/24 h
No FrostPełny No Frost
CenaSamsung BRB30715DWW oferta w Media Expert

Na drugim miejscu zaawansowana lodówkaSamsung BRB30715DWW z pełnym systemem No Frost, który sprawia, że możesz zapomnieć o konieczności rozmrażania lodówki. Za sprawą licznych rozwiązań żywność nie wysycha i jest dłużej świeższa (specjalny panel z tyłu na ściance, alarm otwartych drzwi, technologia Twin Cooling Plus).

Atutem jest żywotny kompresor Digital Inverter, oświetlenie wewnętrzne LED, a także półka Easy Slide w zamrażalniku ułatwiająca układanie artykułów. Na drzwiach umieszczono 7 regulowanych pojemników, na przykład na przetwory i butelki. Zastosowano szufladę Optimal Fresh (niższa temperatura gwarantuje dłuższą świeżość między innymi wędliny, ryby) i szufladę Humidity Fresh (większa wilgotność powietrza, warunki idealne dla owoców i warzyw).

Technologia SpaceMax to unikalny system izolacji, dzięki któremu masz do dyspozycji większą przestrzeń na żywność.

3. BEKO BCNA306E4SN

niezawodna lodówka do zabudowy BEKO BCNA306E4SN
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki215 l
Pojemność zamrażarki69 l
Poziom hałasu37 dB
Zdolność zamrażania3,2 kg/24 h
No FrostPełny No Frost
CenaBEKO BCNA306E4SN oferta w Ceneo

Trzecią pozycję zajmuje lodówka do zabudowy BEKO BCNA306E4SN z innowacyjną technologią 3 kolorów, która sprawia, że witaminy w owocach i warzywach są dłużej zachowane. Lodówka BEKO jest chwalona za oddzielne systemy chłodzenia (dzięki którym zapachy się nie mieszają, a temperatura jest optymalna), oświetlenie LED, energooszczędną sprężarkę inwerterową, tackę na jajka, tryb wakacyjny, zawiasy ślizgowe i elektroniczne sterowanie.

4. GRUNDIG GKNI25940N

markowa lodówka GRUNDIG GKNI25940N
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki215 l
Pojemność zamrażarki69 l
Poziom hałasu37 dB
Zdolność zamrażania3,5 kg/24 h
No FrostPełny No Frost
CenaGRUNDIG GKNI25940N oferta w Ceneo

Kolejna niezawodna lodówka do zabudowy GRUNDIG GKNI25940N została wyposażona w 4 półki na drzwiach, alarm otwartych drzwi, elektroniczne sterowanie, a także pojemnik na warzywa i owoce. Listwy LED umieszczone są na ściankach bocznych dla lepszej widoczności na każdej półce, a technologia Duo-Cooling No Frost to nic innego jak automatyczne rozmrażanie i zapobieganie oblodzeniu.

5. BEKO BCNA275E4SN

zaawansowana lodówka BEKO BCNA275E4SN
Klasa energetycznaE
Pojemność chłodziarki185 l
Pojemność zamrażarki69 l
Poziom hałasu38 dB
Zdolność zamrażania3,2 kg/24 h
No FrostPełny No Frost
CenaBEKO BCNA275E4SN oferta w Ceneo

Zestawienie lodówek do zabudowy dla wymagających użytkowników zamyka BEKO BCNA275E4SN z technologią 3 kolorów w szufladzie HarvestFresh (imitowany cykl słońca). Charakteryzuje się listwą LED, 2 układami chłodzenia, wewnętrznym wyświetlaczem, szklanymi półkami, trybem wakacyjnym, półkami na butelki, tylną ścianą ze stali nierdzewnej, 3 szufladami w zamrażarce i uniwersalnymi drzwiami.

Sprężarka inwerterowa ProSmart dba o niskie zużycie energii. Lodówka jest w stanie utrzymać temperaturę przez 13 godzin w razie awarii prądu.

Czy warto dopłacić za lodówkę do zabudowy?

Bardziej zaawansowane lodówki do zabudowy przydadzą się dużym rodzinom i osobom, które mrożą spore zapasy żywności oraz oczekują sprzętu na lata. Jak najbardziej warto dopłacić, jeżeli chcesz się pozbyć problemu rozmrażania urządzenia (są to lodówki do zabudowy z systemem No Frost), jak również ważne jest dla Ciebie ekonomiczne użytkowanie, ergonomiczne wnętrze, jak najlepsza jakość wykonania i liczne funkcje wyróżniające się praktycznością.

Z lodówki korzysta się codziennie, warto nabyć żywotny model, który gwarantuje dłuższą świeżość produktów i niemieszanie się zapachów we wnętrzu.

Podsumowanie

Wśród zaawansowanych lodówek do zabudowy można wymienić sprzęt takich producentów jak: Samsung, Whirlpool, GRUNDIG i BEKO. Wyróżniają się licznymi technologiami, cichą pracą, niskim zużyciem energii elektrycznej, sporą pojemnością, systemem No Frost, równomiernym chłodzeniem i szybkim zamrażaniem.

Wprawdzie nie znajdziesz tu lodówek do zabudowy do 2000 zł, ale wymagając lepszych parametrów, trzeba liczyć się z wyższymi cenami.

Pod cenami, w tabelce na samej górze, znajdują się linki do zaufanych sklepów. Klikając natomiast w nazwę modelu, znajdziesz linki do szczegółowych opisów.

blog comments powered by Disqus
Jaka lodówka do zabudowy dla wymagających? | TOP 5 |