PODPOWIEDZI:

Kombiwar halogenowy | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Lund GRH 67641Lund GRH 67641189 zł
2MPM MKO-01MPM MKO-01189 zł
3Saturn ST-CO9151 CzerwonySaturn ST-CO9151 Czerwony269 zł
4Adler AD 6304Adler AD 6304256 zł
5Camry CR 6305Camry CR 6305199 zł
Kombiwar halogenowy | TOP 5 |

Kombiwar halogenowy to wielofunkcyjne urządzenie, które z powodzeniem zastąpi kilka urządzeń w kuchni. Przedstawiam TOP 5 kombiwarów o wysokiej funkcjonalności.

Kombiwar to urządzenie zbudowane z podstawy, na której znajduje się okrągły, szklany pojemnik na jedzenie. Żywność układa się na ruszcie. Na samej górze znajdziesz pokrywę z halogenową grzałką oraz wentylatorem. Od strony zewnętrznej spodziewaj się intuicyjnego panelu sterowania.

Kombiwary halogenowe pomogą przyrządzić wiele chrupiących i soczystych potraw.

Sporo modeli z dokładnymi opisami znajdziesz w porównywarce kombiwarów.

Kombiwar halogenowy – Opinie

1. Lund GRH 67641

czarny kombiwar Lund GRH 67641
Maksymalna moc1400 W
Pojemność12 l (bez pierścienia), 17 l (z pierścieniem)
Regulacja temperaturyTak (65°C - 250°C)
MinutnikTak (0-60 min)
CenaLund GRH 67641 oferta w Ceneo

Wielozadaniowy kombiwar halogenowyLund GRH 67641 wyróżnia się szklaną misą o największej pojemności dochodzącej do 17 l, estetycznym i solidnym wykonaniem, uchwytem do przenoszenia, jak również pomocnymi lampkami kontrolnymi. Plusem jest bezproblemowa regulacja czasu gotowania i temperatury.

Halogeny zapewniają szybki oraz równomierny proces przyrządzania potraw. Wraz z kombiwarem otrzymasz pierścień powiększający pojemność naczynia i kratkę grilla. Misę i akcesoria szybko umyjesz pod bieżącą wodą. Możesz również wlać trochę wody, przekręcić pokrętło na pozycję Thaw Wash, ustawić czas na 10 minut i w ten sposób dojdzie do efektywnego oczyszczenia grzałki pod pokrywą.

2. MPM MKO-01

kombiwar halogenowy MPM MKO-01
Maksymalna moc1400 W
Pojemność16,5 l
Regulacja temperaturyTak (do 250°C)
MinutnikTak (5-60 min)
CenaMPM MKO-01 oferta w Ceneo

Wielofunkcyjny kombiwar halogenowyMPM MKO-01 oferuje prostą i wygodną obsługę. Z podstawowych funkcji można wymienić rozmrażanie, smażenie, gotowanie, pieczenie. Przydatną opcją jest minutnik od 5 do 60 minut z sygnalizacją dźwiękową. Maksymalna pojemność 16,5 l pozwoli na przyrządzenie dania dla całej rodziny lub na przyjęcie dla gości.

Spora moc przekłada się na szybki proces gotowania. Kombiwar MPM wyróżnia się funkcją Thaw Wash, czyli samooczyszczaniem. Zachowa estetyczny wygląd bez większego wysiłku z Twojej strony. Na uwagę zasługuje bogate wyposażenie, czyli niski i wysoki ruszt, sito, szpilki do szaszłyków, pierścień powiększający pojemność naczynia i uchwyt. Misa ma średnicę 33,5 cm.

3. Saturn ST-CO9151 Czerwony

wielofunkcyjny kombiwar halogenowy Saturn ST-CO9151 Czerwony
Maksymalna moc1400 W
Pojemność12 l
Regulacja temperaturyTak (65°C - 250°C)
MinutnikTak (0-60 min)
CenaSaturn ST-CO9151 Czerwony oferta w Ceneo

Sterowany mechanicznie halogenowy kombiwarSaturn ST-CO9151 w czerwonym kolorze cechuje się żaroodporną misą, wygodnymi uchwytami i praktycznym minutnikiem (regulacja czasu pracy). Gwarantuje bezolejowe, a zatem zdrowe pieczenie. Potrawy są soczyste w środku, urządzenie nie powoduje ich wysychania. Nie zużywa też dużo energii elektrycznej.

Technologia cyrkulacji gorącego powietrza pozwala na równomierne gotowanie dań. Zastosowano regulację temperatury, lampki kontrolne i 6 programów (pieczenie, grillowanie, gotowanie, opiekanie, duszenie, rozmrażanie). W szybkim czyszczeniu pomoże funkcja samooczyszczania. Sprawdzi się również w małych kuchniach lub na kempingu. W komplecie otrzymasz między innymi kratkę grilla, pierścień powiększający pojemność naczynia, szczypce, a także płytę do pieczenia.

4. Adler AD 6304

halogenowy kombiwar Adler AD 6304
Maksymalna moc1300 W
Pojemność12 l
Regulacja temperaturyTak (65°C - 250°C)
MinutnikTak (do 60 min)
CenaAdler AD 6304 oferta w Media Expert

Funkcjonalny kombiwar halogenowyAdler AD 6304 z regulacją temperatury wyposażono w pokrętła do sterowania, lampki kontrolne, misę o pojemności 12 l oraz pierścień nakładany na misę w celu zwiększenia pojemności. Możliwe pieczenie na dwóch rusztach o różnej wysokości.

Z tym pomocnikiem szybko przygotujesz różne dania. Pokrywę komfortowo odłożysz na dołączonym do zestawu stojaku. Istnieje możliwość odłączenia przewodu zasilającego, tak aby dzieci nie mogły go uruchomić, jak również w celu łatwiejszego przechowywania.

5. Camry CR 6305

funkcjonalny kombiwar halogenowy Camry CR 6305
Maksymalna moc1300 W
Pojemność12 l
Regulacja temperaturyTak (65°C - 250°C)
MinutnikTak (do 60 min)
CenaCamry CR 6305 oferta w Ceneo

Zestawienie kombiwarów halogenowych zamyka Camry CR 6305. To uniwersalny kombiwar halogenowy z przezroczystą misą ze szkła żaroodpornego o pojemności 12 l. Gorące powietrze jest szybko rozprowadzane po wnętrzu. Sprzęt charakteryzuje się pierścieniem zwiększającym pojemność, zatem bez trudu upieczesz większą potrawę dla całej rodziny. Kombiwar chwalony za regulację temperatury, wbudowany zegar mechaniczny, nienagrzewające się uchwyty, a także wyłącznik bezpieczeństwa.

Kombiwar Camry znajdzie zastosowanie przy takich zadaniach, jak opiekanie, gotowanie, grillowanie, duszenie, gotowanie na parze, ogrzewanie, rozmrażanie. Nie uruchomi się w przypadku błędnie założonej pokrywy, co zwiększa bezpieczeństwo. Producent dodaje przydatny stojak na pokrywę, szczypce do wygodnego ułożenia składników, niski i wysoki ruszt (pieczenie na różnych wysokościach).

Dlaczego warto kupić kombiwar halogenowy?

Zacznę od tego, że kombiwar jest wyposażony w grzałkę zamieniającą energię w ciepło, a także wentylator, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie gorącego powietrza po całym wnętrzu. W ten sposób powstaje termoobieg. Kombiwary są znane ze swojej niewiarygodnej funkcjonalności.

Oto powody, dla których warto zainwestować w kombiwar:

  • To uniwersalne urządzenia, które są w stanie zastąpić między innymi piekarnik, kuchenkę mikrofalową, elektryczny grill.
  • Kombiwary są bardziej energooszczędne w porównaniu z mikrofalówką czy piekarnikiem elektrycznym.
  • Za ich pomocą przyrządzisz rozmaite potrawy dla całej rodziny, zarówno na śniadanie, jak i na obiad lub kolację.
  • Posiadają imponujące funkcje. Mowa przykładowo o grillowaniu mięsa, warzyw i ryb, pieczeniu, rozmrażaniu, podgrzewaniu, zdrowym gotowaniu na parze czy smażeniu frytek.
  • Dania z kombiwaru są zdrowsze (nie są tłuste, a za to mniej kaloryczne), bardziej soczyste, wszelkie witaminy i minerały są zachowane, nie unosi się dym o nieprzyjemnym zapachu.
  • Obsługa kombiwarów halogenowych nie jest skomplikowana. Ogranicza się głównie do umieszczenia składników w misie, ustawieniu czasu i temperatury. Należy pamiętać jedynie o prawidłowo założonej pokrywie.
  • Ceny kombiwarów zaczynają się od bardzo atrakcyjnego pułapu.
  • Przezroczyste pojemniki (w większości modelach) pozwalają na stałe kontrolowanie.
  • Proces pieczenia w kombiwarze halogenowym przebiega szybciej niż w piekarniku.
  • Montaż części nie sprawia trudności i nie jest szczególnie czasochłonny.

Sprawdzaj nasz dział ranking kombiwarów, który jest na bieżąco uaktualniany.

Podsumowanie

Przedstawione kombiwary halogenowe wyróżniają się niebywałą wszechstronnością (ogromne możliwości). Jeżeli ma on być głównym urządzeniem w kuchni, to warto przyjrzeć się jego parametrom (odpowiednia moc, pojemność, zakres temperatury, producent, jakość wykonania, programy, dodatkowe elementy jak minutnik).

blog comments powered by Disqus
Kombiwar halogenowy | TOP 5 |