PODPOWIEDZI:

Tania kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 1000 zł | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Samsung MS23A7013GBSamsung MS23A7013GB999 zł
2Samsung FG87SUBSamsung FG87SUB888 zł
3Amica AMMB25E2GI X-TypeAmica AMMB25E2GI X-Type879 zł
4BEKO MGB25332BGBEKO MGB25332BG949 zł
5BEKO MGB23313BBEKO MGB23313B699 zł
6Candy MIC20GDFGHCandy MIC20GDFGH939 zł
7Whirlpool AMW440IXWhirlpool AMW440IX949 zł
Tania kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 1000 zł | TOP 7 |

Zadawałeś sobie nieraz pytanie, czy tanie kuchenki mikrofalowe do zabudowy są w stanie zapewnić coś więcej niż czysto podstawową funkcję podgrzewania? To świetnie, bowiem dzisiejsze zestawienie obejmuje kuchenki mikrofalowe do zabudowy do 1000 zł, z którego wywnioskujesz, czego oczekiwać po takich urządzeniach.

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy w cenie nie przekraczającej 1000 zł to stosunkowo niewielki wydatek jak na ten rodzaj sprzętu. Oczywiście wolnostojące odpowiedniki są dużo tańsze, ale czy sprzęt w zabudowie kuchennej nie prezentuje się nieziemsko? Ponadto pozwala zaoszczędzić miejsce, więc warto zwrócić uwagę na czołowe modele, czyli TOP 7 tanich kuchenek mikrofalowych do zabudowy.

Ich obszerniejszy opis znajdziesz również w bazie kuchenek mikrofalowych do zabudowy.

Tania kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 1000 zł - Opinie

1. Samsung MS23A7013GB

tania kuchenka mikrofalowa do zabudowy czarna Samsung MS23A7013GB
Moc mikrofal800 W
Moc grillab/d
Pojemność23 l
Średnica talerza obrotowego28,8 cm
Ilość poziomów mocy6
Ilość programów automatycznychb/d
CenaSamsung MS23A7013GB oferta w Ceneo

Liderką jest mikrofala do zabudowy Samsung MS23A7013GB z funkcją rozmrażania (5 trybów, m.in. rozmrażanie mięsa). Wyróżnia się możliwością gotowania na parze (funkcja Steam Cook i naczynie Steam Bowl). Jak wiadomo, potrawy gotowane w ten sposób są niezwykle zdrowe. Opcja Home Dessert umożliwia przyrządzanie deserów.

System Triple Distribution odpowiada za rozprowadzanie mikrofal w 3 kierunkach, co jest niezwykle precyzyjne. Gładka powierzchnia (emalia ceramiczna) jest łatwa w czyszczeniu. Zachwyca nowoczesny design, tryb Eco, blokada rodzicielska, wyświetlacz LED i funkcja podtrzymywania ciepła.

2. Samsung FG87SUB

czarna mikrofala do zabudowy Samsung FG87SUB
Moc mikrofal800 W
Moc grilla1200 W
Pojemność23 l
Średnica talerza obrotowego28,8 cm
Ilość poziomów mocy6
Ilość programów automatycznych8
CenaSamsung FG87SUB oferta w Ceneo

Na drugim miejscu znalazła się kuchenka mikrofalowa do zabudowy Samsung FG87SUB z mocnym grillem. Technologia Steam Clean znacznie ułatwia czyszczenie urządzenia (para wodna pozbywa się pozostałości). Twoja rola polega na wybraniu trybu czyszczenia i wytarciu wnętrza ściereczką.

Jeżeli lubisz eksperymentować w kuchni, to z pewnością zaciekawi Cię opcja Auto Menu (gotowe przepisy kulinarne). Funkcja Rapid Defrost polega na szybkim rozmrażaniu.

Przestrzenny system rozprowadzania fal ciepłego powietrza (trzy punkty) gwarantuje równomierne efekty. Mikrofala chwalona za funkcję opiekania na chrupko. Dania będą odpowiednio wypieczone w środku i chrupiące na wierzchu. Tryb Eco dba o niskie zużycie energii. Drzwi otwierają się w bok w lewą stronę. Na plus żywotne, ceramiczne wnętrze z emaliowaną warstwą, spory talerz obrotowy, wyświetlacz LED oraz zabezpieczenie przed dziećmi.

3. Amica AMMB25E2GI X-Type

mikrofala do zabudowy Amica AMMB25E2GI X-Type
Moc mikrofal900 W
Moc grilla1000 W
Pojemność25 l
Średnica talerza obrotowego31,5 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych8
CenaAmica AMMB25E2GI X-Type oferta w RTV EURO AGD

Trzecia pozycja należy do kuchenki mikrofalowej pod zabudowę Amica AMMB25E2GI X-Type z grillem kwarcowym. Znajdziesz gotowe programy (na przykład do mięsa, makaronu), więc to sprzęt dobiera za Ciebie główne parametry. Opcja Combigrill to połączenie mikrofal z grillem, czego efektem jest chrupiąca i doskonale podgrzana potrawa. Nie ma mowy o zimnym środku dzięki kilku punktom emisji mikrofal.

Podgrzewanie wieloetapowe pozwoli na rozmrożenie, a następnie podgrzanie dania, a to skutkuje oszczędnością czasu. Do atutów należy też elektroniczne sterowanie, funkcja szybkiego startu, wnętrze odporne na uszkodzenia i sygnał końca pracy.

4. BEKO MGB25332BG

kuchenka mikrofalowa do zabudowy BEKO MGB25332BG
Moc mikrofal900 W
Moc grilla1000 W
Pojemność25 l
Średnica talerza obrotowego31,5 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych8
CenaBEKO MGB25332BG oferta w Media Markt

Tanią mikrofalę do zabudowy BEKO MGB25332BG z wyświetlaczem doceniono za cyfrowy timer, rozmrażanie, sporą pojemność, intuicyjny panel sterowania, a także oświetlenie komory. Zastosowano funkcję grill, przycisk otwierający drzwiczki i blokadę przed dziećmi.

Wnętrze wykonano ze stali nierdzewnej, z kolei front z czarnego szkła. Ramka w kolorze srebrnym dodaje uroku. 8 programów automatycznych pozwoli na łatwe przyrządzenie między innymi pizzy, warzyw czy ryby. Szklany talerz obrotowy ma średnicę wynoszącą aż 31,5 cm.

5. BEKO MGB23313B

mikrofala do zabudowy BEKO MGB23313B
Moc mikrofal900 W
Moc grilla1200 W
Pojemność23 l
Średnica talerza obrotowego24,5 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych6
CenaBEKO MGB23313B oferta w Media Expert

Dzięki czarnej kuchence mikrofalowejBEKO MGB23313B z funkcją grillowania przyrządzisz chrupiącego kurczaka czy pyszną rybę na obiad. Oświetlone wnętrze pozwoli na podgląd procesu podgrzewania.

Sprzęt oferuje estetyczne wykonanie, wyświetlacz, przyciski i pokrętło, timer, opcję automatycznego rozmrażania oraz wnętrze ze stali nierdzewnej. Drzwi otwierasz przyciskiem. Przyda się również blokada rodzicielska. Lekki minus za jeden punkt rozprowadzania mikrofal.

6. Candy MIC20GDFGH

tania kuchenka mikrofalowa do zabudowy Candy MIC20GDFGH
Moc mikrofal800 W
Moc grilla900 W
Pojemność20 l
Średnica talerza obrotowego24,5 cm
Ilość poziomów mocy8
Ilość programów automatycznych9
CenaCandy MIC20GDFGH oferta w Ceneo

Bezramkowa kuchenka mikrofalowa do zabudowy Candy MIC20GDFGH jest polecana zwłaszcza wielbicielom stylistyki retro. Prezentuje się wyjątkowo. Charakteryzuje się programem rozmrażania, funkcją grilla i wyświetlaczem. Posiada najmniejszą pojemność z klasyfikacji i system rozchodzenia się fal z jednego źródła.

7. Whirlpool AMW440IX

mikrofala do zabudowy Whirlpool AMW440IX
Moc mikrofal750 W
Moc grillaBrak
Pojemność22 l
Średnica talerza obrotowego25 cm
Ilość poziomów mocy4
Ilość programów automatycznychBrak
CenaWhirlpool AMW440IX oferta w RTV EURO AGD

Zestawienie tanich kuchenek mikrofalowych do 1000 zł zamyka Whirlpool AMW440IX. Ta stylowa kuchenka mikrofalowa do zabudowy oferuje możliwość rozmrażania. Funkcja JetStart polega na błyskawicznym nagrzewaniu urządzenia do maksimum. Specjalna powłoka minimalizuje ślady odbić palców.

Trójwymiarowy system gwarantuje równomierną dystrybucję ciepła. Wśród przydatnych rozwiązań podtrzymywanie ciepła do 4 godzin, wyświetlacz LCD i blokada przed dziećmi. Nie ma natomiast grilla i gotowych programów, a sama moc mikrofal jest najniższa z zestawienia.

Czego oczekiwać po kuchence mikrofalowej do zabudowy do 1000 zł?

Ranking kuchenek mikrofalowych do zabudowy jeszcze nieraz zaskoczy Cię, ile może kosztować taki produkt i jakie funkcje posiadać, natomiast nie przekreślaj tanich modeli.

Jakie aspekty przemawiają za zakupem?

  • Pojemność - dla większości pojemność mikrofali na poziomie 20 l - 25 l jest wystarczająca.
  • Funkcjonalność - poza podstawową funkcją podgrzewania spotkasz się z funkcją grilla, funkcją szybkiego rozmrażania, automatycznymi programami, kilkoma poziomami mocy, wyświetlaczami, oświetleniem LED, trybem Eco, timerem czy blokadą rodzicielską. Przydatna opcja to funkcja podtrzymywania ciepła, gotowanie na parze, szybki start. Dotyczy to oczywiście poszczególnych kuchenek mikrofalowych, ale ogólnie da się znaleźć taki model na rynku.
  • Wygląd - nawet niedrogie kuchenki mikrofalowe zaskakują stylowym designem i eleganckimi ramkami. Nie brakuje tu stylistyki retro bądź czarnego szkła na froncie.
  • Szybka i równomierna praca - moc mikrofal na poziomie 900 W i moc grilla 1200 W są w stanie zapewnić dobrą dystrybucję ciepła i stosunkowo szybkie podgrzewanie.
  • Łatwe czyszczenie - mycie wnętrza wykonanego ze stali nierdzewnej nie powinno sprawić większych trudności, z kolei szklany front (zwłaszcza z powłoką Antifingerprint) łatwo przecierać na bieżąco.
  • Prosta obsługa - nieskomplikowane elementy sterujące pomogą szybciej opanować użytkowanie kuchenki mikrofalowej do zabudowy.
  • Swoboda użytkowania - ten aspekt dotyczy między innymi talerzy obrotowych, a raczej ich średnicy. W przypadku tanich mikrofal do zabudowy wynosi ona od 24,5 cm do 31,5 cm.

Podsumowanie

Kuchnia w zabudowie to nowoczesny sposób na dobre zagospodarowanie tego pomieszczenia, z którego korzysta coraz więcej osób. Chcąc urządzić kuchnię ze sprzętem AGD w zabudowie tańszym kosztem, warto zdecydować się na jeden z powyższych produktów.

Określ, jakie są Twoje podstawowe potrzeby, i przeanalizuj raz jeszcze ich główne cechy. Z pewnością to, co je łączy, to przede wszystkim niezła funkcjonalność, przyzwoita moc i pojemność, proste sterowanie, wybór spośród kilku poziomów mocy, jak również wiele pomocnych programów.

Nie zapomnij kliknąć na nazwę produktu w tabelce na samej górze, ponieważ to właśnie tam znajdziesz ich szersze opisy. Klikając na cenę, zostaniesz z kolei przekierowany do zaufanego sklepu.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Tania kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 1000 zł | TOP 7 |