PODPOWIEDZI:

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 1500 zł | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Whirlpool AMW 731/WHWhirlpool AMW 731/WH1449 zł
2Bosch BEL554MS0Bosch BEL554MS01399 zł
3Amica AMMB25E2SGVB Q-TypeAmica AMMB25E2SGVB Q-Type1299 zł
4Electrolux EMS4253TEXElectrolux EMS4253TEX1299 zł
5BEKO MGB25333WGBEKO MGB25333WG1248 zł
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 1500 zł | TOP 5 |

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy do 1500 zł to sprzęt kuchenny, który zadowoli szerszą grupę ludzi, gdyż nie posiada tylko podstawowych funkcji, ale również praktyczne rozwiązania. Wyjątkowe wzornictwo, odporne na uszkodzenia konstrukcje, a także inteligentne opcje sprawiają, że kuchenki mikrofalowe do 1500 zł są chętnie wybierane.

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy w cenie nieprzekraczającej 1500 zł to cieszący się dużym zainteresowaniem segment urządzeń AGD. Dzisiaj poznasz TOP 5 mikrofalówek, z którymi nie tylko szybko podgrzejesz dania, ale również rozmrozisz produkty czy przyrządzisz chrupkie ciasto.

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 1500 zł - Opinie

1. Whirlpool AMW 731/WH

kuchenka mikrofalowa biała Whirlpool AMW 731/WH
Maksymalna moc mikrofal1000 W
Moc grilla800 W
Pojemność31 l
Średnica talerza32,5 cm
Ilość poziomów mocy7
Ilość programów automatycznychb/d
CenaWhirlpool AMW 731/WH oferta w Ceneo

Na pierwszym miejscu kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool AMW 731/WH w białym kolorze. Wyróżnia się najpojemniejszą komorą, największym talerzem obrotowym, wieloma stopniami mocy do wyboru, a także imponującą mocą maksymalną mikrofal. Zachwyca szybkie nagrzewanie wnętrza, funkcja rozmrażania i grill kwarcowy.

Za sprawą funkcji podgrzewania szybko odgrzejesz danie. Zastosowano technologię 3D, czyli trójwymiarowy system rozprowadzania ciepła. Na plus innowacyjna technologia 6-ty Zmysł (automatyczne dobieranie parametrów). Opcja Crisp dla najbardziej chrupiących produktów (np. pizzy, tarty). Znajdziesz pomocny uchwyt otwierający drzwi.

2. Bosch BEL554MS0

kuchenka mikrofalowa do 1500 zł Bosch BEL554MS0
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grilla1200 W
Pojemność25 l
Średnica talerza31,5 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych8
CenaBosch BEL554MS0 oferta w Media Expert

Drugą pozycję zajęła kuchenka mikrofalowa do zabudowy Bosch BEL554MS0 z funkcją rozmrażania. Gładka powierzchnia wnętrza umożliwia proste mycie. Wiele automatycznych programów, gdzie ustawiasz jedynie wagę produktu, a resztą zajmuje się urządzenie.

Z grilla i z mikrofal można korzystać zarówno razem, jak i osobno. Atutem jest wyświetlacz LED, oświetlenie LED oraz dmuchawa chłodząca. Z dodatkowych możliwości funkcja Memory (1 ustawienie). Przewód ma długość 130 cm. W zestawie ruszt i szklany talerz obrotowy.

3. Amica AMMB25E2SGVB Q-Type

kuchenka mikrofalowa do zabudowy Amica AMMB25E2SGVB Q-Type
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grilla1000 W
Pojemność25 l
Średnica talerza31,5 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych8
CenaAmica AMMB25E2SGVB Q-Type oferta w Ceneo

Czarna kuchenka mikrofalowa o nowoczesnym wyglądzie Amica AMMB25E2SGVB Q-Type chwali się sensorowym sterowaniem. Została wyposażona w opcję Combigrill, czyli mikrofale i grill, dzięki czemu dania są niezwykle chrupiące i dobrze podgrzane. Urządzenie umożliwia szybkie rozmrażanie produktów. Zaletą są wbudowane gotowe programy, żebyś nie musiał się głowić, jaką moc lub czas ustawić.

Przestrzenny system rozprowadzania mikrofal daje najlepsze efekty podgrzewania. Warto zwrócić uwagę na wnętrze ze stali nierdzewnej, blokadę przed dziećmi, timer i sygnał końca pracy. Praktycznym rozwiązaniem jest oświetlenie wnętrza, chłodzenie obudowy i sporych rozmiarów talerz obrotowy. Ten model nie posiada ramki.

4. Electrolux EMS4253TEX

kuchenka mikrofalowa pod zabudowę Electrolux EMS4253TEX
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grilla1000 W
Pojemność25 l
Średnica talerza27 cm
Ilość poziomów mocy8
Ilość programów automatycznychb/d
CenaElectrolux EMS4253TEX oferta w RTV EURO AGD

Kolejna kuchenka mikrofalowa do zabudowy Electrolux EMS4253TEX zyskała zwolenników ze względu na przydatny wyświetlacz LED, dotykowe przyciski i żywotne wnętrze ze stali szlachetnej. Opcja grilla umożliwi delektowanie się smakiem chrupiących skrzydełek z kurczaka.

Chwalona za funkcję rozmrażania (Ty wybierasz rodzaj żywności i wagę, natomiast kuchenka samodzielnie obliczy konieczny czas rozmrażania). Wygodnym przyciskiem otworzysz drzwiczki. Kuchenka posiada najmniejszy talerz z klasyfikacji.

5. BEKO MGB25333WG

kuchenka mikrofalowa do zabudowy BEKO MGB25333WG
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grilla1000 W
Pojemność25 l
Średnica talerza31,5 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych9
CenaBEKO MGB25333WG oferta w Media Expert

Zestawienie kuchenek mikrofalowych do zabudowy do 1500 zł zamyka BEKO MGB25333WG. To kuchenka mikrofalowa z ramką, dzięki której z łatwością przyrządzisz grillowane potrawy. Oświetlenie wnętrza pozwoli kontrolować postęp podgrzewania.

Zastosowano sterowanie dotykowe, funkcję automatycznego rozmrażania, blokadę rodzicielską, opcję szybkiego startu oraz cyfrowy timer do 95 minut. Minusem jest system rozprowadzania mikrofal z pojedynczego źródła.

Czego oczekiwać po kuchence mikrofalowej do zabudowy do 1500 zł?

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy to świetny wybór dla tych, którzy lada moment wprowadzają się do nowo zakupionego mieszkania oraz dla tych, którzy remontują kuchnię i przy okazji wymieniają swój stary sprzęt.

Nabywając urządzenie AGD w tej cenie, warto wiedzieć dokładniej, na co liczyć.

  • Trwałe konstrukcje - wnętrza są wykonane albo z emalii ceramicznej, albo ze stali nierdzewnej. Obydwa rodzaje wykazują dużą odporność przed uszkodzeniami. Szklany front również odznacza się imponującą wytrzymałością.
  • Proste czyszczenie - nie tylko fakt, że nie trzeba myć obudowy mikrofali, a jedynie jej środek i front, przemawiają za zakupem. Zwróć uwagę, że dotykowe przyciski służące do sterowania zapewniają szybsze czyszczenie, gdyż nie masz do czynienia z zakamarkami.
  • Wystarczająca moc mikrofal i grilla - moc w granicach od 800 W do 1200 W jest wystarczająca do większości procesów.
  • Pojemność - chcąc zmieścić duże danie lub po prostu te dla większej ilości osób, warto zaopatrzyć się w najpojemniejszą kuchenkę mikrofalową do zabudowy (nawet 50 l). Przydaje się także niemałych rozmiarów talerz obrotowy, którego minimalna średnica wynosi 27 cm. W przypadku mikrofalówek do 1500 zł licz na pojemność w przedziale od 25 l do 31 l.
  • Funkcjonalność - kuchenki mikrofalowe do zabudowy do 1500 zł wyróżniają się wyświetlaczami LED, timerami, funkcjami rozmrażania oraz programami automatycznymi do jeszcze szybszego przyrządzania potraw. Spotkasz się również z chłodzeniem obudowy, oświetleniem wnętrza, sygnałem dźwiękowym końca pracy, funkcją Memory oraz potrójnym systemem rozprowadzania mikrofal.

Podsumowanie

Widząc po powyższych przykładach, zapewne już wiesz, że po kuchenkach mikrofalowych do zabudowy do 1500 zł można spodziewać się nieco więcej. Z całą pewnością świetnie wkomponują się z Twoim piekarnikiem, posiadają praktyczne funkcje, odporne wnętrza, wystarczające dla większości osób moce i pojemności, jak również wiele automatycznych programów i ustawień mocy do wyboru.

Wszystkie z nich są bezpieczne w użytkowaniu (nawet jeżeli w domu są małe dzieci) i pochodzą od cenionych na rynku producentów.

Dzisiejsza klasyfikacja obejmowała urządzenia kuchenne w kwocie do 1500 zł. Pamiętaj natomiast, że w dziale ranking kuchenek mikrofalowych do zabudowy znajdziesz zarówno zaawansowany sprzęt, jak i ten na każdą kieszeń. Mowa między innymi o tanich kuchenkach mikrofalowych do zabudowy do 1000 zł.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 1500 zł | TOP 5 |