PODPOWIEDZI:

Najpojemniejsza kuchenka do zabudowy | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Whirlpool W9IMW261Whirlpool W9IMW2612738 zł
2Samsung NQ50A6139BS/EOSamsung NQ50A6139BS/EO2098 zł
3Electrolux EVK6E40XElectrolux EVK6E40X1999 zł
4Samsung NQ50R7130BKSamsung NQ50R7130BK2248 zł
5Samsung NQ50K3130BMSamsung NQ50K3130BM1999 zł
6TEKA MLC 8440TEKA MLC 84402058 zł
7Hoover HMC440TVXHoover HMC440TVX2739 zł
Najpojemniejsza kuchenka do zabudowy | TOP 7 |

Jeżeli szukasz pojemnej mikrofali z przemyślaną konstrukcją, to świetnie trafiłeś. Najpojemniejsze kuchenki do zabudowy są w zasięgu Twojej ręki. Poznaj TOP 7 najpojemniejszych kuchenek mikrofalowych do zabudowy, z którymi proces podgrzewania czy rozmrażania jest jeszcze wygodniejszy.

Najpojemniejsze kuchenki do zabudowy posiadają dużą komorę, co z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie. Poznaj czołowe modele mikrofalówek, które mimo swojej pojemności nadal prezentują się zgrabnie i nowocześnie w zabudowie kuchennej.

Ranking kuchenek mikrofalowych do zabudowy pokazał już wiele różnych produktów, więc czas na klasyfikację ostateczną. Bohaterami są najpojemniejsze mikrofale do kuchni.

Najpojemniejsza kuchenka do zabudowy - Opinie

1. Whirlpool W9IMW261

pojema mikrofala do zabudowy Whirlpool W9IMW261
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grilla1600 W
Pojemność40 l
Średnica talerza40 cm
Ilość poziomów mocy7
Ilość programów automatycznychb/d
CenaWhirlpool W9IMW261 oferta w Ceneo

Zwyciężczynią jest kuchenka mikrofalowa Whirlpool W9IMW261 z kolorowym wyświetlaczem TFT o wielkości 3,5 cala. Technologia 6-ty Zmysł dostosuje za Ciebie temperaturę, czas i zużycie energii. O chrupkość dań dba funkcja Crisp. W aplikacji 6th Sense Live uzyskasz wiele cennych wskazówek. Kuchenka wyróżnia się gotowaniem na parze, a więc potrawy są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe.

Program Bread Defrost przeznaczony do rozmrażania pieczywa, z kolei program Auto Clean do bezproblemowego mycia wnętrza za pomocą pary. Termoobieg zapewnia równomierne rozprowadzanie powietrza. Komorę wykonano ze stali nierdzewnej. Na plus funkcja grillowania, timer, duży talerz obrotowy, szybkie rozmrażanie produktów, błyskawiczne podgrzewanie i ciche zawiasy.

2. Samsung NQ50A6139BS/EO

kuchenka mikrofalowa do zabudowy Samsung NQ50A6139BS/EO
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grillab/d
Pojemność50 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocy7
Ilość programów automatycznych15
CenaSamsung NQ50A6139BS/EO oferta w Media Markt

Drugie miejsce zajmuje jedna z najpojemniejszych kuchenek mikrofalowych do zabudowy, jaką można spotkać na rynku. Samsung NQ50A6139BS/EO cechuje się przestrzennym systemem rozprowadzania mikrofal (3 źródła), timerem, oświetleniem halogenowym 40 W oraz potrójnymi drzwiami. Istnieje możliwość sterowania smartfonem przy użyciu aplikacji (łączność Wi-Fi), co daje wiele możliwości, od naprawiania usterek po zdalne wyłączenie urządzenia.

Wnętrze wykonano z emalii ceramicznej. Czyszczenie parowe poradzi sobie zarówno z tłustymi plamami, jak i zeschniętymi resztkami jedzenia. Za sprawą równomiernej dystrybucji ciepła potrawy będą dokładnie podgrzane. Atutem jest funkcja rozmrażania, funkcja grilla, wyświetlacz LCD, asystent głosowy i opcja podtrzymywania ciepła.

3. Electrolux EVK6E40X

pojemna kuchenka mikrofalowa Electrolux EVK6E40X
Maksymalna moc mikrofal1000 W
Moc grilla1000 W
Pojemność46 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocyb/d
Ilość programów automatycznychb/d
CenaElectrolux EVK6E40X oferta w Media Expert

Na trzeciej pozycji znalazła się pojemna mikrofala do zabudowy Electrolux EVK6E40X z funkcją rozmrażania. Opcja grilla sprawia, że potrawy są soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz. Specjalne drabinki ułatwiają wsuwanie blach. Regulacja czasu i temperatury zwiększa kontrolę nad całym procesem. Kuchenka szybko się nagrzewa.

Trzy szyby w drzwiach zwiększają bezpieczeństwo. Wskaźnik ciepła pozostałego dba o bezpieczeństwo użytkowania. Chowane pokrętła ułatwiają mycie. Wśród zalet wentylator chłodzący, pomocny wyświetlacz, a także blokada przed dziećmi.

4. Samsung NQ50R7130BK

kuchenka mikrofalowa Samsung NQ50R7130BK
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grillaBrak
Pojemność50 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocy7
Ilość programów automatycznych15
CenaSamsung NQ50R7130BK oferta w Ceneo

Kolejna pojemna i funkcjonalna kuchenka mikrofalowa pod zabudowę to Samsung NQ50R7130BK, którą sterujesz dotykowo. Zastosowano skuteczną opcję czyszczenia parą, dla której nie straszne będą różne plamy. Znajdziesz przydatną funkcję podtrzymywania ciepła, wyraźny wyświetlacz LED, wygodny uchwyt do otwierania drzwi, a także automatyczne rozmrażanie.

W Auto Menu znajdują się ciekawe przepisy. Mikrofala szczyci się cichym zamykaniem drzwiczek, oświetleniem wewnętrznym o mocy 40 W oraz potrójną szybą w drzwiach. Brak funkcji grilla.

5. Samsung NQ50K3130BM

pojemna mikrofala pod zabudowę Samsung NQ50K3130BM
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grillaBrak
Pojemność50 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocy7
Ilość programów automatycznych15
CenaSamsung NQ50K3130BM oferta w Ceneo

Pojemną mikrofalę do zabudowy Samsung NQ50K3130BM wyposażono w tryb czyszczenia parowego do walki z uporczywymi plamami, funkcję błyskawicznego rozmrażania i programy automatyczne ułatwiające gotowanie. Prezentuje się niezwykle elegancko.

Komorę wykonano z emalii ceramicznej. Zawiasy Pre-stop powodują, że zamykanie drzwi odbywa się cicho i delikatnie. Na plus funkcja podtrzymywania ciepła, wyświetlacz LED, timer i oświetlenie wewnętrzne 40 W. Brak grilla.

6. TEKA MLC 8440

kuchenka mikrofalowa do zabudowy TEKA MLC 8440
Maksymalna moc mikrofal1000 W
Moc grilla1400 W
Pojemność44 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznychb/d
CenaTEKA MLC 8440 oferta w Ceneo

Szara kuchenka mikrofalowa do zabudowy TEKA MLC 8440 posiada wentylator chłodzący o mocy 18 W, oświetlenie 25 W, funkcję rozmrażania, jak również wyświetlacz LED. Dodatkowo pokrętła, łatwoczyszcząca emalia, timer, podwójne szyby w drzwiach. Sprzęt umożliwia zdrowe gotowanie na parze. To tak na prawdę urządzenie 2w1, czyli piekarnik i mikrofala.

7. Hoover HMC440TVX

pojemna mikrofalówka Hoover HMC440TVX
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grilla1750 W
Pojemność44 l
Średnica talerza36 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych13
CenaHoover HMC440TVX oferta w Ceneo

Zestawienie najpojemniejszych kuchenek mikrofalowych do zabudowy zamyka Hoover HMC440TVX. Ta bezramkowa kuchenka mikrofalowa do zabudowy o pojemności 44 l nie jest skomplikowana w obsłudze, więc nie musisz mieć obaw.

Drzwi są otwierane do dołu. Produkt automatycznie dostosuje czas rozmrażania. Wnętrze wykonano ze stali nierdzewnej. Znajdziesz programy automatyczne, wydajny grill, timer i wyświetlacz.

Dla kogo najpojemniejsza kuchenka do zabudowy?

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy, które wyróżniają się na tle innych większą pojemnością, już poznałeś.

Mikrofalówek na rynku jest ogrom, natomiast najpojemniejsze modele są przeznaczone dla pewnej grupy osób.

  • Dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na nieco większy wydatek. Raczej rzadka sytuacja, żeby takie urządzenia mieściły się w przedziale kuchenek mikrofalowych do zabudowy do 1500 zł.
  • Przeważnie za wyższą ceną idą również lepsze parametry. Dzisiejsza lista udowodniła, że oprócz pojemności sprzęt oferuje liczne udogodnienia, a przy tym przemyślane i żywotne konstrukcje.
  • Dla osób, które często korzystają z mikrofalówki, przy czym lubią eksperymentować z różnymi sporych rozmiarów daniami, cenią sobie komfort użytkowania i posiadają większą swobodę w ich usytuowaniu (odpowiednia ilość miejsca).
  • Dla dużych rodzin, w których podgrzewa się różne ilości żywności.
  • Dla osób, które lubią zapraszać gości. W trakcie spotkania towarzyskiego wygodne i tym samym szybsze podgrzanie jedzenia będzie strzałem w dziesiątkę. A jest to możliwe, kupując mikrofalówkę o pojemności minimum 40 l.

Podsumowanie

Myślę, że nikogo nie zdziwił fakt iż żadna z mikrofalówek nie mieści się w przedziale tanich kuchenek mikrofalówek do zabudowy do 1000 zł. Chcąc nabyć najpojemniejszą kuchenkę, musisz mieć świadomość, że swoje trzeba zapłacić.

Poza główną cechą charakteryzują się oczywiście konkretnymi funkcjami. Mowa między innymi o regulacji poziomów mocy, sporej ilości programów automatycznych, opcji rozmrażania, grilla, gotowaniu na parze czy też systemach, które znacznie ułatwiają czyszczenie mikrofalówki.

Zauważ, że wszystkie mają drzwi otwierane w dół (podobnie jak w piekarnikach). Niektóre nie posiadają talerzy obrotowych, a tace ceramiczne, podobnie jest z funkcją grilla. Bywają modele, które pełnią funkcję zarówno mikrofali, jak i piekarnika.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Najpojemniejsza kuchenka do zabudowy | TOP 7 |