PODPOWIEDZI:

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 2000 zł | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Electrolux EVK6E40XElectrolux EVK6E40X1999 zł
2Whirlpool W6 MD440Whirlpool W6 MD4401748 zł
3Samsung NQ50K5137KB/EOSamsung NQ50K5137KB/EO1699 zł
4Electrolux KMFD264TEXElectrolux KMFD264TEX1799 zł
5Candy MIC440VTXCandy MIC440VTX1964 zł
6Siemens BF634LGS1Siemens BF634LGS11999 zł
7Bosch BFR634GS1Bosch BFR634GS11949 zł
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 2000 zł | TOP 7 |

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy do 2000 zł wyróżniają się na tle innych pod wieloma względami. Przekonaj się, jakie najważniejsze cechy posiadają, zapoznając się z dzisiejszym zestawieniem TOP 7 kuchenek do zabudowy do 2000 zł.

Kuchenki mikrofalowe do 2000 zł do zabudowy kuchennej to sprzęt skierowany do bardziej wymagających użytkowników. Takich, których nie zadowala podstawowa specyfikacja, a raczej rozbudowane funkcje. Przedstawiam czołowe modele kuchenek mikrofalowych do zabudowy w segmencie cenowym do 2000 zł.

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 2000 zł – Opinie

1. Electrolux EVK6E40X

mikrofala do zabudowy Electrolux EVK6E40X
Maksymalna moc mikrofal1000 W
Moc grilla1000 W
Pojemność46 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocyb/d
Ilość programów automatycznychb/d
CenaElectrolux EVK6E40X oferta w Media Expert

Pierwsze miejsce zajmuje nowoczesna bezramkowa mikrofala do zabudowy Electrolux EVK6E40X z funkcją rozmrażania i grillowania. Wyróżnia się największą mocą mikrofal i grilla. Chowane pokrętła ułatwiają mycie. Wentylator chłodzący skutecznie chłodzi zarówno elementy zewnętrzne, jak i komponenty elektroniczne.

Duża pojemność umożliwia swobodne przyrządzanie większej ilości potraw. Drabinki ułatwią umieszczanie i wyjmowanie dań. Wśród atutów wygodny uchwyt, wyświetlacz, oświetlenie wnętrza o mocy 25 W, elektroniczna regulacja czasu i temperatury, potrójna szyba i wskaźnik ciepła pozostałego. Przewód ma długość 1,5 m. Drzwi otwieranie do dołu.

2. Whirlpool W6 MD440

kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool W6 MD440
Maksymalna moc mikrofal1000 W
Moc grilla800 W
Pojemność31 l
Średnica talerza32,5 cm
Ilość poziomów mocy7
Ilość programów automatycznychb/d
CenaWhirlpool W6 MD440 oferta w RTV EURO AGD

Na drugiej pozycji kuchenka mikrofalowa do zabudowy Whirlpool W6 MD440 z opuszczanym frontem. Wyróżnia się programem Steam, czyli zdrowym gotowaniem na parze. Służy do tego specjalny talerz, na którym ugotujesz na parze między innymi warzywa. Opcja Crisp gwarantuje chrupkość potraw. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest program Autoclean do łatwiejszego mycia wnętrza (para zmiękcza zabrudzenia).

Na plus wystarczająca dla wielu osób przestrzeń do podgrzewania, doskonały system dystrybucji ciepła oraz funkcja szybkiego rozmrażania. Znajdziesz program do grillowania (oszczędny grill kwarcowy) i przejrzysty wyświetlacz. Technologia 6-ty Zmysł zapewnia automatyczny dobór czasu, temperatury i zużycia energii.

3. Samsung NQ50K5137KB/EO

kuchenka mikrofalowa pod zabudowę Samsung NQ50K5137KB/EO
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grillaBrak
Pojemność50 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocy7
Ilość programów automatycznych15
CenaSamsung NQ50K5137KB/EO oferta w Ceneo

Najpojemniejsza kuchenka mikrofalowa do zabudowy z listy wyróżnia się czyszczeniem parowym (zapomnisz o żmudnym myciu tłustych plam). Samsung NQ50K5137KB/EO szczyci się dużą ilością programów gotowania, intuicyjnym panelem sterowania, estetycznym wykonaniem i dotykowym wyświetlaczem LED.

W Auto Menu znajdziesz ciekawe przepisy kulinarne. Ceramiczna komora z emaliowaną powłoką jest odporna na uszkodzenia (zarysowania) i prosta w zachowaniu czystości. Kuchenkę wyposażono także w funkcję błyskawicznego i równomiernego rozmrażania, zabezpieczenie przed dziećmi, timer i opuszczane drzwi.

4. Electrolux KMFD264TEX

kuchenka mikrofalowa do zabudowy Electrolux KMFD264TEX
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grilla800 W
Pojemność26 l
Średnica talerza32,5 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznychb/d
CenaElectrolux KMFD264TEX oferta w Media Markt

Czarna kuchenka mikrofalowa do zabudowy Electrolux KMFD264TEX jest chwalona za przestrzenny system rozprowadzania mikrofal dla równomiernych efektów. Komfort zapewnia specjalny mechanizm dotykowy otwierania drzwiczek. Z powodzeniem wykonasz chrupiące tosty bądź kurczaka, gdyż kuchenka jest wyposażona w funkcję grillowania. Możliwość zapisania ulubionych ustawień gwarantuje Ci szybszy dostęp za każdym razem.

Zadbano o odpowiednie położenie naczynia po otwarciu urządzenia. Mikrofala świetnie wkomponuje się w zabudowie z innymi sprzętami AGD, na przykład piekarnikiem. Warto zwrócić uwagę na funkcję szybkiego startu (nagrzewanie w około 30 sekund do maksymalnej mocy), automatyczne rozmrażanie, wyświetlacz LED i sygnał dźwiękowy.

5. Candy MIC440VTX

kuchenka mikrofalowa do zabudowy Candy MIC440VTX
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grilla1750 W
Pojemność44 l
Średnica talerza36 cm
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznychb/d
CenaCandy MIC440VTX oferta w Ceneo

Kuchenka mikrofalowa z niezwykle mocnym grillem Candy MIC440VTX ma imponującą pojemność i duży talerz. Funkcja blokady zwiększa bezpieczeństwo. Cechuje się programem rozmrażania,  wyświetlaczem, oświetleniem wnętrza, a także timerem. Mikrofala nie ma odrębnej ramki, co dla niektórych ma znaczenie. Dodatkowo otrzymasz ruszt w komplecie.

6. Siemens BF634LGS1

kuchenka mikrofalowa Siemens BF634LGS1
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grillaBrak
Pojemność21 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych7
CenaSiemens BF634LGS1 oferta w Media Expert

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Siemens BF634LGS1 z kolorowym wyświetlaczem TFT o wielkości 2,8 cala posiada wnętrze ze stali szlachetnej. Kąt otwarcia drzwi jest duży, zatem masz zapewnione swobodne użytkowanie. Oferuje szklany front, funkcję rozmrażania, oszczędne oświetlenie LED oraz przycisk start/stop.

7. Bosch BFR634GS1

kuchenka mikrofalowa do zabudowy Bosch BFR634GS1
Maksymalna moc mikrofal900 W
Moc grillaBrak
Pojemność21 l
Średnica talerzaBrak
Ilość poziomów mocy5
Ilość programów automatycznych7
CenaBosch BFR634GS1 oferta w Ceneo

Klasyfikację kuchenek mikrofalowych do zabudowy do 2000 zł zamyka Bosch BFR634GS1. To mikrofala do zabudowy z wyświetlaczem TFT i pierścieniem sterującym. Wnętrze wykonano ze stali szlachetnej. Aby mieć gwarancję idealnego dania, możesz skorzystać z 1 z 7 programów automatycznych. Dodatkowo oświetlenie LED, dmuchawa chłodząca oraz przewód o długości 150 cm.

Czym się różni kuchenka mikrofalowa do 1000 zł od kuchenki do zabudowy do 2000 zł?

Tanie kuchenki mikrofalowe do zabudowy do 1000 zł były omawiane w poprzednim zestawieniu, zatem masz możliwość ich przeanalizowania i porównania. W skrócie mogę powiedzieć tylko tyle, że wydany tysiąc złotych więcej robi sporą różnicę.

Co zyskujesz, nabywając mikrofalę do zabudowy do 2000 zł?

  • Większą moc - pułap zaczyna się od 900 W wzwyż, gdzie w tańszych odpowiednikach byłaby to najwyższa wartość, którą rzadziej spotkać niż na przykład mikrofale o mocy 800 W. Znaczenie ma również moc grilla oscylująca w przedziale od 800 W do 1750 W w zaawansowanych modelach.
  • Dużą pojemność - mikrofale do zabudowy do 2000 zł potrafią mieć pojemność nawet 50 l i klasyfikują się do najpojemniejszych kuchenek do zabudowy. W przypadku tanich kuchenek mikrofalowych maksymalna pojemność oscylowała na poziomie 25 l.
  • Więcej poziomów mocy - im szersza skala ustawień, tym lepiej. Droższe modele oferują nawet 7 ustawień mocy.
  • Ciekawy wybór programów automatycznych - jeden model z listy posiada nawet 15 takich programów, inne 7. Są one bardzo pomocne w idealnym przyrządzeniu potrawy w niedługim czasie.
  • Innowacyjne funkcje - w niedrogich kuchenkach mikrofalowych do zabudowy nie spotkasz się na przykład z system czyszczenia parowego, programem gotowania na parze, pełnieniem funkcji piekarnika, wentylatorem chłodzącym obudowę i komponenty, potrójnymi szybami w drzwiach, jak również funkcją podtrzymywania ciepła. Kolorowe wyświetlacze TFT są nawet 2,8-calowe. Istnieje możliwość zapisania ulubionych ustawień.

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy najczęściej współgrają z dedykowanymi piekarnikami, co w efekcie tworzy stylowy i praktyczny duet. O ile oczywiście same nie pełnią takiej funkcji.

Podsumowanie

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy do 2000 zł nie są tylko zwykłymi urządzeniami do podgrzewania żywności. Tutaj dokładnie pomyślano o użytkowniku, jego potrzebach i komforcie. Sprzęt jest odporny na uszkodzenia, co przekłada się na lepszą żywotność. Konstrukcje proste w czyszczeniu i sterowaniu. Mnogie funkcje zapewniają indywidualny wybór ustawień pod własne preferencje. Większe pojemności dla zmieszczenia dużych potraw bez najmniejszych problemów.

Jeżeli tylko zasobność portfela Ci pozwala na taki wydatek, to nie wahaj się. W przypadku, gdy zainteresował Cię konkretny model z listy, polecam zajrzeć do szerszego opisu, który znajduje się w tabelce na samej górze (po kliknięciu nazwy modelu). Obok cena i link prowadzący do zaufanego sklepu. Nie zapomnij o sekcji komentarzy. Jeżeli masz miłe (bądź niemiłe) doświadczenia z jakąś kuchnią do zabudowy, to śmiało pisz.

Ranking kuchenek mikrofalowych do zabudowy to również przychylny dział, w którym znajdziesz modele w odmiennych cenach i w różnej kolorystyce, jak na przykład białe kuchenki mikrofalowe do zabudowy.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy do 2000 zł | TOP 7 |