PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca do 500 zł | Ranking TOP 6

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Samsung GE83XSamsung GE83X499 zł
2Amica AMGF23E1GBAmica AMGF23E1GB429 zł
3Samsung MS23K3513AKSamsung MS23K3513AK469 zł
4Hisense H29MOBS9HHisense H29MOBS9H499 zł
5Toshiba MW2-AG23PF(BK)Toshiba MW2-AG23PF(BK)479 zł
6BEKO MGF20210XBEKO MGF20210X499 zł
Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca do 500 zł | Ranking TOP 6

Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca do 500 zł wyróżnia się wszechstronnością, wieloma udogodnieniami i takimi elementami, które zadowolą wymagających użytkowników. Poznaj TOP 6 mikrofalówek do 500 zł, z którymi nie tylko podgrzejesz potrawę. Zapraszam!

Wolnostojąca kuchenka mikrofalowa do 500 zł to z pewnością funkcjonalny sprzęt, który zadba o jak najlepsze efekty, a przy tym również o komfort użytkowania i oszczędność czasu.

Każdy wymieniony dzisiaj model znajdziesz również w bazie kuchenek mikrofalowych wolnostojących.

Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca do 500 zł - Opinie

1. Samsung GE83X

wolnostojąca kuchenka mikrofalowa do 500 zł Samsung GE83X
Pojemność23 l
Moc mikrofal800 W
Moc grilla1100 W
Średnica talerza obrotowego28,6 cm
WyświetlaczTak
CenaSamsung GE83X oferta w Media Expert

Wolnostojąca mikrofalówka do 500 złSamsung GE83X już na pierwszy rzut oka wyróżnia się lustrzanym wzornictwem nadającym poczucie luksusu. Auto Menu daje dostęp do świetnych przepisów kulinarnych, co znacznie ułatwia gotowanie (otrzymasz szczegółowe instrukcje). Pomocny okaże się wyświetlacz LED, funkcja szybkiego rozmrażania, a także oświetlenie wnętrza zwiększające widoczność. Nie dojdzie do niechcianej zmiany ustawień, gdyż producent pomyślał o blokadzie rodzicielskiej.

Wydajna mikrofalówka Samsung do 500 zł jest chwalona za system TDS, czyli system potrójnej dystrybucji, który zapewnia równomierną dystrybucję ciepła z trzech punktów, zatem jedzenie będzie idealnie przygotowane. Możesz skorzystać z trybu kombinowanego, co znacznie ułatwi i przyspieszy przyrządzanie ulubionego posiłku. Kuchenka mikrofalowa z grillem ma do zaoferowania przydatny timer, 6 poziomów mocy do wyboru, jak również tryb ECO zmniejszający pobór prądu.

Pojemność na poziomie 23 l i talerz obrotowy o średnicy 28,6 cm przełoży się na swobodniejsze umieszczanie większych dań. Wnętrze wykonano z trwałej emalii ceramicznej, która jest łatwa w pielęgnacji i odporna na zarysowania. Dotykowe sterowanie jest wzbogacone o opisy przycisków, więc nikomu nie powinno sprawić trudności. Sygnalizacja dźwiękowa powiadomi o końcu gotowania.

2. Amica AMGF23E1GB

mikrofalówka do 500 zł Amica AMGF23E1GB
Pojemność23 l
Moc mikrofal900 W
Moc grilla1000 W
Średnica talerza obrotowego27 cm
WyświetlaczTak
CenaAmica AMGF23E1GB oferta w RTV EURO AGD

Wolnostojąca kuchenka mikrofalowa do 500 złAmica AMGF23E1GB charakteryzuje się gotowymi programami, które za Ciebie dobiorą właściwy czas i moc grzania. Funkcja QuickStart okaże się niezastąpiona w sytuacji, gdy odczuwasz spory głód lub po prostu Ci się spieszy.

O równomierne podgrzewanie całej potrawy zadba MultiWaves System (kilka punktów emisji mikrofal). Nie ma mowy o zimnym w środku daniu albo zbyt spieczonym z zewnątrz. Mikrofalówka z funkcją grilla idealnie podgrzeje danie, aby cieszyć się wierzchem dania pokrytym chrupiącą skórką.

Jeżeli w domu są małe dzieci lub chcesz bez obaw przetrzeć obudowę, to uruchom blokadę ustawień. Nie musisz już się martwić o czasochłonne rozmrażanie np. mięsa. W mikrofalówce Amica ustawisz czas rozmrażania bądź wagę potrawy (wtedy sprzęt samodzielnie dobierze czas i moc rozmrażania). Autem jest sygnał końca pracy, timer do 95 minut, komfortowe otwieranie drzwiczek za pomocą przycisku oraz 6 poziomów mocy, które dobierzesz pod własne potrzeby. Wnętrze rozświetlają zainstalowane halogeny.

3. Samsung MS23K3513AK

mikrofalówka wolnostojąca do 500 zł Samsung MS23K3513AK
Pojemność23 l
Moc mikrofal800 W
Moc grillaNie dotyczy
Średnica talerza obrotowego28,8 cm
WyświetlaczTak
CenaSamsung MS23K3513AK oferta w Ceneo

Stylowa mikrofalówka do 500 złSamsung MS23K3513AK wyróżnia się roztapianiem masła i czekolady, co przyda się do wszelkich ciast i sosów, bez ryzyka przypalenia. Funkcja Quick Defrost w błyskawiczny i równomierny sposób rozmrozi produkty bez utraty wartości odżywczych. W Auto Menu znajdziesz ciekawe przepisy, przez które poprowadzą Cię pomocne instrukcje.

Ceramiczna komora z warstwą emaliowaną jest odporna na uszkodzenia, prosta w myciu oraz przekłada się na zadowalającą efektywność pracy.

Kuchenka mikrofalowa z wyświetlaczem jako jedyna posiada funkcję deodoryzacji, która odpowiada za oczyszczanie powietrza z wszelkich nieprzyjemnych zapachów, aby cieszyć się świeżością. Na plus duży talerz obrotowy, blokada rodzicielska, przycisk +30s służący do szybkiego wydłużenia czasu grzania, a także oszczędny tryb ECO. W tym modelu nie ma funkcji grilla, co dla niektórych może stanowić minus.

4. Hisense H29MOBS9H

czarna kuchenka mikrofalowa do 500 zł Hisense H29MOBS9H
Pojemność29 l
Moc mikrofal900 W
Moc grillab/d
Średnica talerza obrotowego28,8 cm
WyświetlaczTak
CenaHisense H29MOBS9H oferta w Ceneo

Hisense H29MOBS9H to najpojemniejsza kuchenka mikrofalowa do 500 zł, bowiem komora liczy sobie aż 29 l. Chwalona za szeroki zakres podgrzewania dla osiągnięcia pożądanych efektów (11 poziomów mocy), opcję rozmrażania, a także gotowanie wielofazowe. Ta ostatnia funkcja polega na możliwości zaprogramowania etapów procesu gotowania, do których dostosuje się urządzenie. Przykładowo, w pierwszym etapie wybierzesz więcej mikrofal niż grilla, a w drugim etapie sam tryb grilla.

Sterowana elektronicznie mikrofalówka do 500 zł oferuje predefiniowane programy ułatwiające gotowanie. Wśród nich m.in. program przeznaczony do popcornu, pizzy. Z tym modelem masz gwarancję, że ciepło będzie równomiernie docierało do potrawy. Docenisz ją za wyświetlacz, szklany talerz obrotowy o dużej średnicy, blokadę ustawień oraz sygnał dźwiękowy.

5. Toshiba MW2-AG23PF(BK)

mikrofalówka z grillem do 500 zł Toshiba MW2-AG23PF(BK)
Pojemność23 l
Moc mikrofal900 W
Moc grilla1000 W
Średnica talerza obrotowego27 cm
WyświetlaczTak
CenaToshiba MW2-AG23PF(BK) oferta w Media Expert

Czarna kuchenka mikrofalowa do 500 złToshiba MW2-AG23PF(BK) cechuje się automatycznym menu (8 gotowych programów), bezdymnym grillem o mocy 1000 W (chrupiące z zewnątrz i soczyste w środku potrawy), opcją podgrzewania oraz funkcją rozmrażania (zależne od wagi lub od czasu). W obsłudze pomogą ergonomiczne pokrętła, wygodny uchwyt do otwierania drzwiczek, a także wyraźny wyświetlacz.

Do dyspozycji talerz obrotowy o średnicy 27 cm, wyłącznik czasowy, opcja szybkiego startu i kilka poziomów mocy. Wolnostojąca mikrofalówka do 500 zł posiada stabilną konstrukcję, prezentuje się nowocześnie oraz jest łatwa w czyszczeniu. Dodatkowo nie trzeba jej otwierać, aby skontrolować proces, gdyż zastosowano oświetlenie wewnętrzne. Warto wspomnieć o gotowaniu Combi, które łączy grill i mikrofale, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty.

6. BEKO MGF20210X

wydajna mikrofalówka do 500 zł BEKO MGF20210X
Pojemność20 l
Moc mikrofal800 W
Moc grilla1000 W
Średnica talerza obrotowego25,5 cm
WyświetlaczTak
CenaBEKO MGF20210X oferta w Ceneo

Zestawienie zamyka kuchenka mikrofalowa wolnostojąca do 500 złBEKO MGF20210X, która została wyposażona w intuicyjne przyciski i pokrętło do sterowania, czytelny wyświetlacz, a także uchwyt do otwierania. To funkcjonalny model, w którym nie zabrakło opcji błyskawicznego rozmrażania, funkcji grilla (przyrządzisz m.in. chrupiącą rybę, mięso, warzywa) oraz oświetlenia wewnętrznego.

Wśród zalet wymienia się także timer, 5 poziomów mocy, szybki start i 8 automatycznych programów. Mikrofala wolnostojąca BEKO jest elegancko wykończona. Tutaj pojemność jest nieco mniejsza (20 l), tym samym obrotowy talerz ma średnicę 25,5 cm.

Jaka jest mikrofalówka do 500 zł?

Kuchenka mikrofalowa w cenie 500 zł to już sprzęt z nieco wyższej półki cenowej. Jaka zatem jest mikrofalówką za tę kwotę?

  • Pojemna - komory liczą przeważnie 23 l, jeden model ma pojemność 20 l, inny z kolei aż 29 l. Tym samym, talerze obrotowe mają średnice od 25,5 cm do nawet 28,8 cm.
  • Wydajna - zarówno moc mikrofal (800 W - 900 W), jak i moc grilla (1000 W - 1100 W) stoją na wysokim poziomie. Jest kilka poziomów mocy do wyboru.
  • Funkcjonalna - spodziewaj się nie tylko podgrzewania, ale również gotowania, grillowania, rozmrażania czasowego lub wagowego. Niejednokrotnie skorzystasz też z programów automatycznych, gotowania wielofazowego, timera, blokady ustawień, szybkiego startu, a nawet oczyszczania komory z nieprzyjemnych zapachów.
  • Wygodna - komfort zapewnia intuicyjnie zaprojektowane sterowanie, wygodne uchwyty, ergonomiczne pokrętła, wyraźne wyświetlacze i oświetlone wnętrze.
  • Skuteczna - mikrofalówki do 500 zł nie mają problemu z równomiernym podgrzewaniem.
  • Oszczędna - zarówno pod względem zużycia energii elektrycznej (tryb ECO), jak i pozwalająca zaoszczędzisz czas poprzez szybkie przyrządzanie potraw.
  • Solidnie wykonana - konstrukcje w mikrofalówkach do 500 zł są przemyślane, stabilne, wytrzymałe i proste w czyszczeniu.

Zaglądaj do naszego działu ranking kuchenek mikrofalowych wolnostojących, aby poznać wiele innych modeli na każdą kieszeń.

Podsumowanie

Polecane mikrofalówki do 500 zł pochodzą od takich producentów, jak Samsung, Hisense, Amica, BEKO, Toshiba. Każda z nich prezentuje się bardzo stylowo i nie zawiedzie pod względem efektywności pracy.

Zachęcamy do udzielania się w sekcji komentarzy. Pochwal się, z jakim modelem mikrofalówki miałeś do czynienia i czy jesteś z niego zadowolony :)

Sprawdź również:

blog comments powered by Disqus
Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca do 500 zł | Ranking TOP 6