PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie elektroniczne termometry bezdotykowe do 100 zł |TOP 7|

Podsumowanie Tygodnia #3 - Test Niezniszczalnego Telefonu, Triki w Supermarketach i SmartWatch Manty

Podsumowanie Tygodnia #3 - Test Niezniszczalnego Telefonu, Triki w Supermarketach i SmartWatch Manty

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na trzecie, świąteczne wydanie!

Testy i Recenzje

Na sam początek recenzja gry Rally autorstwa Pawła. Czy twórca gry Ski Jump zawojuje rynek smartfonów z nową ścigałką rajdową na iOS i Androidy? Przekonacie się oglądając recenzję.

Recenzja Rally - Gra Rajdowa na Androida

Jak dobrze wiecie, wymagające gry potrafią nieźle zgrzać procesory w naszych komputerach. Aby dobrze odprowadzić ciepło nie wystarczy fabryczne chłodzenie – trzeba zamontować coś wydajniejszego. Mamy dla was Test chłodzenia Cryorig H5 wykonany przez Dawida. Czy jednowieżowa konstrukcja da radę schłodzić CPU w każdej sytuacji?

Cryorig H5 - Test Chłodzenia CPU

Jeżeli wasze smartfony co chwilę mają zbity wyświetlacz, są zapiaszczone lub zadrapane, może warto zastanowić się nad urządzeniem nie do zniszczenia. Takim wydaje się być telefon Evolveo StrongPhone D2 – Super odporny Smartfon, którego testował Mateusz.

Evolveo StrongPhone D2 - Test Niezniszczalnego Smartfona

Dźwięk w grach odgrywa coraz ważniejszą rolę. Dzięki dobrym słuchawkom dokładniej będziemy w stanie określić położenie przeciwnika w strzelance i docenimy odgłosy silnika w najnowszych ścigałkach. Marcin wziął na warsztat Bezprzewodowe słuchawki Gigabyte Force H1 przeznaczone stricte do Gamingu. Czy testowany sprzęt będzie w stanie zapewnić mocny i szczegółowy dźwięk w grach i nie tylko? Zapraszam do oglądnięcia testu.

Gigabyte Force H1 - Bezprzewodowe Słuchawki Dla Graczy

Artykuły

Po filmach z minionego tygodnia czas na nowość. Prezentuje wam skrót najciekawszych artykułów, które udało mi się ostatnio znaleźć na VideoTesty.pl Mamy dla was między innymi: Poradniki, które pozwolą wam złożyć najwydajniejsze komputery w przedziałach 5500zł oraz 3000zł, zestawienie 9 gier, w które warto zagrać w trakcie Świąt, Artykuł na temat trików stosowanych w sklepach wysysających z nas ostatnie złotówki, tekst na temat budowy HTPC oraz Idealny Duet: HDD i SSD, czyli jak sprawić żeby takie dyski najlepiej ze sobą współgrały.

9 Gier na Święta Bożego Narodzenia

Zbuduj Niewielkich Rozmiarów Komputer HTPC W Twoim Salonie!

Jak Nie Wydać Fortuny na Zakupach - Triki Stosowane w Sklepach

Duet Idealny - HDD i SSD

Newsy

Jak artykuły, to i również newsy. Z najciekawszych kąsków informacji tego tygodnia mamy: Szaloną specyfikację nowego tabletu Sony, podsumowanie roku 2014 z perspektywy giganta Google, kickstarterowy projekt słuchawek dla śpiochów, bezpieczna płyta gazowa, która nie generuje płomienia, pierwszy SmartWatch od polskiego producenta Manta oraz kolędowanie z firmą JBL.

Szalona Specyfikacja Nowego Tabletu Sony

Rok 2014 z Perspektywy Wyszukiwarki Google

Słuchawki dla Śpiochów

Bezpieczna Płyta Gazowa - Bez Płomienia

Pierwszy SmartWatch od Manty

Kolędowanie z JBL

Podsumowanie

I to już wszystko w trzecim, świątecznym wydaniu Podsumowania Tygodnia. Życzę wam wszystkich wesołych i spokojnych świąt!

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #3 - Test Niezniszczalnego Telefonu, Triki w Supermarketach i SmartWatch Manty