PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Whirlpool prezentuje nową lodówkę - Wyjątkowo pojemną

Whirlpool prezentuje nową lodówkę - Wyjątkowo pojemną

Jeżeli macie trójkę dzieci albo po prostu lubicie gotować różnorodnie i urządzacie kuchnię - można się pewnie wstrzymać trochę z zakupem lodówki, czyli serca domu. Whirlpool zaprezentował nowe czterodrzwiowe urządzenie z linii W Collection. Lodówka Whirlpool WQ9 E1L już jest w sprzedaży.

Firma zastosowała w tym sprzęcie innowacyjne technologie, a spora pojemność nie wyklucza nowoczesnego designu, który ze względu na wykorzystane materiały (wykończenie Inox) wydaje się pasować do każdej kuchni. Producent wyposażył lodówkę w cichy silnik inwerterowy o poziomie hałasu 37,5 dB.

Oferta w Media Exper Whirlpool WQ9 E1L

Whirpool WQ9 E1L to stylowy dodatek do kuchni

Francuskie drzwi do świata smaku

Urządzenie wyposażono w drzwi typu French Door. Oznacza to, że w urządzeniu znajdują się cztery metalowe odrzwia. Powód? Jej szerokość. Przy 90 centymetrach trudno oczekiwać, aby dało się ją otwierać za pomocą pojedynczych drzwi.

Warto wiedzieć, że lodówka nie jest szczególnie głęboka - ma zaledwie 69 centymetrów w przypadku tego parametru. To wszystko sprowadza ją do łącznej pojemności 591 litrów. W samej części chłodzącej na trzech poziomach półek i w szufladach na warzywa można pomieścić około 1150 puszek Coca Coli. To dlatego, że ogólna pojemność dzieli się na 384 litrów chłodziarki i 207 zamrażarki.

Whirlpool WQ9 E1L to lodówka o wysokiej pojemności

Co jeszcze oprócz najważniejszego dla sprzętu, który może zawojować ranking lodówek parametru? Whirlpool WQ9 E1L zapewnia optymalne możliwości zagospodarowania zamrażarki. Wyposażono ją w dwa poziomy szuflad i wysuwaną półkę, w której  przechowamy warzywa albo pudełka z żywnością.

Technologia, która zadba o twoje jedzenie

Nowa chłodziarkozamrażarka oznacza też innowacje. Może nie rewolucyjne, ale na pewno przydatne w codziennym użytkowaniu. Ta konkretna została wyposażona na przykład w technologię Szósty Zmysł - to zestaw czujników monitorujących temperaturę wewnątrz lodówki.

Dzięki temu na bieżąco może wykryć zmiany, które mogą źle wpłynąć na jedzenie i zareagować. Elektroniczny system sterowania automatycznie uruchamia kompresor, aby przywrócić temperaturę do odpowiedniego poziomu. Żywność jest w niej bardziej bezpieczna, zachowując kolor i walory smakowe.

Whirlpool WQ9 E1L ma wiele różnych technologii przydatnych w życiu codziennym

Znana z urządzeń tej półki cenowej i w zasadzie oczekiwana jest też technologia No Frost. Działa prosto - zapobiega gromadzeniu się szronu. Wilgoć odkłada się na parowniku, a z niego jest codziennie usuwana w zautomatyzowanym cyklu. W ten sposób lód nie osadza się na żywności i ściankach zamrażalnika, a użytkownik nie musi rozmrażać chłodziarkozamrażarki.

Producent chwali się również gradacyjnym oświetleniem LED. Lodówka automatycznie skoryguje natężenie lampek, podwyższając je w miarę otwierania jej drzwi. Nocne wycieczki po przekąski nie muszą wiązać się z oślepieniem.

Whirlpool WQ9 E1L już w sklepach

Energooszczędna lodówka o klasie energetycznej A+ jest już dostępna w sprzedaży w wybranych sklepach. Producent ustalił jej cenę na 4499 zł, ale większość ofert na 11 czerwca 2019 roku oscyluje w granicach 4300 zł.

To spora cena, która może wyeliminować większość potencjalnych odbiorców. Firma w końcu branduje nawet chłodziarko-zamrażarkę jako sprzęt dla profesjonalistów, kładąc nacisk na jej obecność w Akademii Kulinarnej Whirlpool.

Zobacz też:

Źródło: Informacja prasowa

blog comments powered by Disqus
Whirlpool prezentuje nową lodówkę - Wyjątkowo pojemną