Najlepsze Zestawy Głośników 2.1 - Doradzamy w Zakupach

Najlepsze Zestawy Głośników 2.1 - Doradzamy w Zakupach

Szukacie dobrych głośników do komputera? Doradzimy Wam kilkanaście zestawów w systemie 2.1. Zestaw posiadający osobny subwoofer zapewnia niesamowity bas, oraz moc przeżyć podczas oglądania filmów, czy rozgrywek na wirtualnym polub bitwy. Mamy dla Was propozycje na każdą kieszeń, a także sprzęt dla najbardziej wymagających.

Głośniki na każdą kieszeń

Pierwsza kategoria to głośniki przystępne cenowo, jednak nie będące w stanie zadowolić bardziej wymagających słuchaczy. Głośniki 2.1 możemy kupić nawet od 25 zł, ale produktami tego typu nie ma co się interesować. Jakość wykonania i dźwięku jest na ogół powyżej krytyki. Bliżej kwoty 100 zł znajdziemy już więcej atrakcyjnych zestawów. Oto kilka propozycji.

Genius SW U2.1 200 - głośniki do 70 zł

GENIUS SW U2.1 200
Bardzo podstawowy zestaw głośników. Kosztuje niewiele, ale też za to otrzymujemy moc jedynie 6 W RMS łącznie. Subwoofer to tylko 2 waty mocy grającej, za to wykonany jest z płyty MDF, dlatego nie możemy powiedzieć że to chiński plastik. Nie zabrakło potencjometru regulacji głośności, umieszczonego na subwooferze. Zestaw ten zaspokoi muzyczne gusta jedynie mniej wybrednych słuchaczy, możemy go podłączyć pod komputer PC, telewizor, czy odtwarzacz MP3.

Media Tech 2.1 MT3325 - GŁOŚNIKI DO 70 ZŁ

MEDIA TECH 2.1 MT3325
Kolejne głośniki w cenie poniżej 100 złotych. Ponownie polecane jedynie dla osób szukających podstawowego sprzętu. Zestaw ten cechuje się dość oryginalnym wyglądem. Subwoofer wykonany z płyty MDF, a łączna moc zestawu w porównaniu z poprzednim prezentowanym zestawem jest znacznie większa. Wynosi 21 Watów RMS. Dzięki dodatkowemu elementowi do zestawu podłączymy także słuchawki i mikrofon. Przydatna funkcja. Element ten pozwala także na regulację głośności.

Creative Inspire A250 - głośniki do 120 zł

CREATIVE INSPIRE A250
Ciekawe głośniki w niewygórowanej cenie. Creative to firma znana z przyzwoitych głośników do komputera. Łączna moc zestawu nie powala, gdyż to jedynie 7 watów RMS, jednak zestaw ten posiada kilka ciekawych technologii polepszających jakość dźwięku. Dzięki temu jakość dźwięku jest przyzwoita. Subwoofer wykonano z płyty MDF, zestaw posiada także pokrętło regulacji głośności umieszczone na jednej z satelit.

>>> Zobacz nasz test głośników Edifiera

Tracer Supreme 2.1 - głośniki w cenie do 140 zł

TRACER SUPREME 2.1
Ten niedrogi zestaw przyciąga wzrok przede wszystkim eleganckim designem. Obudowy subwoofer jak i satelit wykonano z płyty MDF, która wygląda jak prawdziwe drewno. Łączna moc zestawu to 26 watów. Na odwrocie subwoofera znajdziemy 3 potencjometry, regulację głośności, regulację basów, oraz tonów wysokich.


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Logitech Z323 - głośniki do 180 zł

LOGITECH Z323
Jedna z najlepszych propozycji głośników w cenie poniżej 200 zł. Moc zestawu to 30 Watów, z czego aż 18 przypada na subwoofer, oczywiście w obudowie z płyty MDF. Zestaw zapewnia szczegółowy dźwięk w obrębie 360 stopni. Znajdziemy tutaj także wejście słuchawkowe, oraz dwa dodatkowe gniazda RCA.

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Kolejne prezentowane modele cechują się już wyższą ceną, jednak jakość wykonania jest wyższa. Także pod względem jakości dźwięku możemy spodziewać się więcej.

Genius SW-G2.1 1250 - głośniki do 180 zł

GENIUS SW-G2.1 1250
Zestaw Geniusa posiada dość odważny, gamingowy wygląd. Łączna moc zestawu jest już dość duża, wynosi 38 watów RMS. Z tego 20 watów przypada na duży subwoofer. Zestaw ten posiada 4 elementy, dodatkowy element posiada wbudowany wzmacniacz, oraz potencjometry regulujące głośność i natężenie basów. Na panelu znajdziemy również wyjście słuchawkowe i wejście mikrofonowe.

Philips SPA-5300 - głośniki o 210 zł

 - GŁOŚNIKI O 210 ZŁ
Futurystycznie wyglądające głośniki Philipsa zapewniają mocny dźwięk. Łączna moc RMS zestawu to aż 50 watów. Subwoofer wykonano z płyty MDF. Na subwoofer przypada 30 watów mocy, na satelity po 10 watów. Zestaw posiada funkcję wzmocnienia basów, oraz pilot przewodowy z regulacją głośności.

Microlab 2.1 FC330 - głośniki do 230 zł

MICROLAB 2.1 FC330
Microlab to jakość sama w sobie. Zestaw 2.1 posiada moc RMS aż 56 watów, zapewniając szczegółowy dźwięk wysokiej jakości. Obudowy wykonano z płyty MDF, przy okazji głośniki posiadają elegancki klasyczny wygląd. Na odwrocie subwoofera znajdziemy regulację natężenia tonów niskich. Co ciekawe głośniki mają aż dwa gniazda wejściowe, dzięki temu jednocześnie możemy podłączyć do nich dwa urządzenia.

Edifier 2.1 M3300SF - głośniki do 270 zł

EDIFIER 2.1 M3300SF

Firma Edifier znana jest z produktów audio wysokiej jakości. Także w tym przypadku otrzymujemy elegancko wyglądający zestaw 2.1 z przewodowym pilotem. Moc RMS zestawy to 54 waty, przy zastosowaniu 2-drożnych głośników satelitarnych, oraz 6,5 calowego głośnika subwoofera o siłę i jakość dźwięku nie musimy się martwić. Obudowy wykonano z wysokiej jakości płyty MDF, pilot kablowy pozwala na regulację głośności.

Edifier 2.1 C2XD - głośniki do 400 zł

EDIFIER 2.1 C2XD
Ten model głośników firmy Edifier to już konkretna propozycja dla wymagających użytkowników.
Subwoofer posiada moc 35 watów i wyposażony jest w 6,5 calową membranę. Dwie satelity po 18 watów każda świetnie uzupełniają zestaw. Ogromną zaletą zestawu jest złącze optyczne, umożliwiające podłączenie wielu urządzeń i przesyłanie dźwięku w najwyższej jakości. Dzięki funkcji Inelligent Distortion Control nawet przy wysokim poziome głośności dźwięk będzie szczegółowy i czysty. Wszystkie głośniki posiadają obudowy z płyty MDF. Dodatkowo otrzymujemy wyjście słuchawkowe i gniazdo AUX.

Logitech Z-623 - głośniki do 550 zł

LOGITECH Z-623
Mocą tego zestawu jest dźwięk z certyfikatem THX. Dzięki czemu głośniki świetna sprawdzą się w grach, jak i do oglądania filmów. Moc RMS zestawu to aż 200 watów. Dzięki takiej mocy nagłośnimy spore pomieszczenie. Pomimo niewielkich wymiarów głośniki zapewniają dźwięk wysokiej jakości. Nie zabrakło regulacji głośności, wejścia słuchawkowego i gniazda AUX

DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Kolejne dwa zestawy to propozycje z najwyższej półki, kierujemy je do osób które wymagają najwyższej jakości wykonania i dźwięku, a także funkcjonalności.

Edifier 2.1 S530D - głośniki do 900 zł

EDIFIER 2.1 S530D
Zestaw ten to wydatek około 1000 złotych.Jednak jak się można spodziewać po firmie takiej jak Edifier jest wart tych pieniędzy. Zestaw posiada elegancki, lecz nowoczesny design. W skład zestawu wchodzi specjalny element sterujący z wyświetlaczem, a także bezprzewodowy pilot. Najwyższej jakości membrana subwoofera ma aż 8 cali średnicy. Łączna moc tego niesamowitego zestawu to 145 watów. Obudowy subwoofera i satelit wykonano z najwyższej jakości płyty MDF.

Creative T4 Wireless - głośniki do 900 zł

CREATIVE T4 WIRELESS
Ten zestaw zaspokoi wymagania najbardziej wymagających maniaków dźwięku. Na dodatek wyposażono go bezprzewodowe satlity z audiofilskimi przetwornikami. Głośniki działają w oparciu o technologię Bluetooth, posiadają także funkcję NFC. Nie zabrakło także gniazd, chociażby optycznego i 3,5 mm mini jack. Zestaw posiada również wyjście słuchawkowe, oraz regulator głośności.
Otrzymujemy także pilot na podczerwień. Producent nie podaje dokładnej mocy zestawu, ale możemy podejrzewać że jest niemała.

Podsumowanie

Dzięki naszemu poradnikowi kupno dobrej jakości głośników w systemie 2.1 nie będzie problemem. Osobiście preferuję ten rodzaj głośników do komputera. Zapewniają znacznie potężniejszy dźwięk niż głośniki w systemie 2.0, a to dzięki obecności osobnego subwoofera. Przewagą nad głośnikami 5.1 i 7.1 jest mniejsza ilość głośników do podłączenia. Unikniemy plątaniny przewodów i żmudnego rozstawiania wielu satelit po pokoju. Wkrótce na portalu kolejne poradniki, dlatego zaglądajcie do nas regularnie.

Jakie głośniki komputerowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu głośników komputerowych z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które głośniki komputerowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Esperanza Titanum TP101 2.1 Esperanza Titanum TP101 2.1Best of the best!
2Creative 2.1 Inspire A120 Creative 2.1 Inspire A120 Sprawdź sam
3Tracer Code 2.1 Tracer Code 2.1 Ten ma niezłą cenę!
4Logic Concept LS-21 Logic Concept LS-21 Polecany model
5Logitech Z150 Logitech Z150 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najtańszych Polecanych Głośników Komputerowych

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more