PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Najpopularniejsze AGD Wolnostojące W Polsce

  • Dodano: 3 lata, 5 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Najpopularniejsze AGD Wolnostojące W Polsce

Początek roku to często czas wyprzedaży w internetowych sklepach ze sprzętami AGD - dlatego też chętnie zaopatrujemy się w te sklepy w tym właśnie okresie. Jak sprzedaż poszczególnych modeli kształtowała się w pierwszym kwartale tego roku i które sprzęty najchętniej kupujemy? Dowiecie się tego z poniższego tekstu.

W porównaniu z pierwszym kwartałem zeszłego roku, ten zanotował znaczący wzrost sprzedaży poszczególnych sprzętów AGD. Chłodziarki zanotowały 28-procentowy wzrost sprzedaży, pralki i suszarki 42%, zmywarki sprzedają się niemal dwukrotnie lepiej (dokładnie 97%), a kuchnie i piekarniki zanotowały aż 112-procentowy skos w sprzedaży.


Smok wraca do Szkoły - Promocje na sprzęt Komputerowy od MSI

W kategorii wolnostojącego AGD prym wiodą pralki BEKO - na pierwszym miejscu uplasowała się Beko WMB 51022 PL PTY, a drugą pozycję zajmuje Beko WMB 50811 PL NY. Kolejne miejsca w rankingu należą do Bosha - trzeci punkt to Pralka Bosch WAE 20166 PL, czwarty Pralka Bosch WAB 24264 PL.

Czy wiesz, jakie są najpopularniejsze smartfony w Polsce?

Piąte miejsce to znów firma Beko z pralką WMB 61242 PL PTM. Szósta pozycja należy do chłodziarki Gorenje NRK 6191 JX. Punkt siódmy to jedna z najtańszych pozycji w tym zestawieniu - pralka Amica AWB 510 D. Następnie w rankingu znalazły się: pralka Beko WMB 71242 PL PTLMA, na dziewiątym zmywarka Bosch SPS 53M68 EU, a pod dziesiątką zmywarka Hyundai DTB 656 DW8.

Jedenasta pozycja należy do Samsunga - uplasowała się na niej pralka Samsung WF 60 F4E0 W2W. Pod punktem dwunastym kryje się pralka Beko WMB 61232 PL PTM, a trzynastka to suszarka Bosch WTW 85560 PL. Dwa ostatnie miejsca w rankingu zajmują zmywarki: odpowiednio Electrolux EWT 1266 TLW oraz Beko DSFS 6831 X.

Dane pochodzą z raportu internetowego sklepu Agito.pl

blog comments powered by Disqus
Najpopularniejsze AGD Wolnostojące W Polsce