PODPOWIEDZI:

TOP 3 Golarek do Odzieży - Ubrania Jak Nowe!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Philips GC026/00Philips GC026/0050 zł
2Eldom GDS 4Eldom GDS 428 zł
3ELESKO G-07AELESKO G-07A24 zł
TOP 3 Golarek do Odzieży - Ubrania Jak Nowe!

Golarki do ubrań to niewielkie i bardzo przydatne urządzenia. Szybko i dokładnie pozbędą się zmechaceń na przykład na naszych swetrach, dzięki czemu będą wyglądały jak nowe. Przedstawiamy TOP 3 golarek do ubrań, po które chętnie sięgamy.

 MIEJSCE I - PHILIPS GC026/00

PHILIPS GC026/00 to poręczne urządzenie zasilane bateriami. Nie niszczy ubrań i dobrze spełnia swoją rolę. Jest wygodna w użytkowaniu i łatwa w czyszczeniu. Golarka oferuje przezroczysty pojemniczek, dzięki któremu widzimy stan zapełnienia i wiemy, kiedy należy go opróżnić. Ponadto, zastosowano osłonkę i metalowe sitko z otworami, które mają różną wielkość. W ciągu zaledwie minuty jest w stanie wykonać 8800 obrotów. W zestawie dołączono małą szczoteczkę i baterie.

PHILIPS GC026/00

 MIEJSCE II - ELDOM GDS 4

ELDOM GDS 4 to zasilana akumulatorowo golarka (czas ładowania 10 godzin). Cechuje się mocą 3 W, dużym zbiorniczkiem oraz metalowym sitkiem. Model posiada lampkę kontrolną, dzięki której widzimy stan naładowania. Jest niezwykle lekka i dokładna. Dodatkowo, w przypadku złego montażu, nie uruchomi się, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

ELDOM GDS 4

 MIEJSCE III - ELESKO G-07A

ELESKO G-07A to bardzo tani model golarki, który również działa bezprzewodowo, natomiast czas ładowania jest krótszy, wynosi 8 godzin. Z kolei moc jest mniejsza, to 2 W. Standardowo znajdziemy przezroczysty zbiorniczek oraz sitko. Na uwagę zasługuje wygodny uchwyt oraz ciekawy wygląd.

ELESKO G-07A

 PODSUMOWANIE

W zestawieniu znalazło się trzech producentów: Eldom, Elesko i Philips. Zwycięski model wyróżnia się ilością obrotów w ciągu minuty, aż 8800. Jest szybki, skuteczny i poręczny. Miejsce drugie to wygodna golarka zasilana akumulatorowo. Ranking zamyka bezprzewodowe urządzenie o bardzo niskiej cenie i wygodnym uchwycie.

Niedługo pojawi się poradnik, w którym wymienimy najważniejsze parametry, jakimi należy kierować się przy wyborze golarki do ubrań.

blog comments powered by Disqus
TOP 3 Golarek do Odzieży - Ubrania Jak Nowe!