PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Na Jakim Telewizorze Najlepiej Oglądać Mecze Piłki Nożnej?

  • Dodano: 1 rok, 9 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 23625
  • Ocena: (1) (0)
Na Jakim Telewizorze Najlepiej Oglądać Mecze Piłki Nożnej?

W tym roku szykują się niezapomniane wrażenia, tym bardziej, że w zmaganiach bierze udział nasza reprezentacja. Czas więc zaopatrzyć się w nowy telewizor zapewniający najwyższą jakość obrazu i doskonały dźwięk, aby sportowe emocje sięgnęły zenitu, przenosząc nas na trybuny – bez opuszczania wygodnej kanapy.

Wybieramy telewizor, który pozwoli poczuć piłkarskie emocje

Sportowe emocje to świetny pretekst, żeby wymienić swój stary telewizor na najwyższej jakości sprzęt, który zapewni emocje na najwyższym poziomie. Najlepiej taki, który pozwoli w pełni wykorzystać wysoką rozdzielczość transmitowanych meczów. Warto przyjrzeć się ofercie firmy Samsung i wyposażyć swój salon w telewizor o rozdzielczości Ultra HD 4K – czterokrotnie większej niż Full HD, a także wzmocnić dźwięk płynący z telewizora, uzupełniając zestaw o Soundbar Samsung.

Rozdzielczość Ultra HD

Oprócz doskonałej jakości obrazu i dźwięku kibice zyskają urządzenie wyposażone w nowoczesny system Smart TV, dzięki któremu będą mogli na bieżąco sprawdzać najświeższe informacje z francuskich boisk oraz dzielić się wrażeniami w mediach społecznościowych.

To jednak nie wszystko. Z myślą o kibicach Samsung wyposażył swojetelewizory Smart TVw Tryb Sport. Dzięki specjalnym ustawieniom obrazu oraz dźwięku, a także dodatkowym funkcjonalnościom fani sportu mogą niemalże przenieść się na stadion i poczuć niezwykłą atmosferę podsycaną okrzykami tysięcy kibiców.

Piłka nożna na wyciągnięcie pilota

Wybierając telewizor, który zapewni nam najlepsze sportowe emocje, przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wielkość, czyli przekątną ekranu. Zaletą wielkich telewizorów jest bardzo dobra widoczność detali i wciągający obraz, co jest szczególnie ważne przy oglądaniu piłki nożnej.

Zwróćmy też uwagę na rozdzielczość. Warto od razu zainwestować w technologię Ultra HD, czyli w rozdzielczość 3840x2160 pikseli. Świetnym wyborem będzie seria Samsung SUHD, którą wyróżnia najwyższa jakość obrazu o wspaniałym kontraście, jasności i wysokiej szczegółowości. Zastosowany w nich panel Quantum Dot gwarantuje aż milion odcieni kolorów, zaś funkcja HDR – niespotykaną dotąd jasność, kontrast i gradację barw. Zmagania piłkarzy oglądane z domowej kanapy na takim telewizorze staną się niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny.

Jakość ekranu ULTRA HD

Dziś nie bez znaczenia jest też kształt ekranu. Jeszcze do niedawna na rynku królowały tylko płaskie telewizory. Dziś niebanalnym rozwiązaniem są zakrzywione, które zapewniają szersze pole widzenia oraz wrażenie głębi i trójwymiarowości obrazu, potęgując efekt przestrzenności stadionu.

Telewizor z zakrzywionym ekranem

Wybierając telewizor z najnowszej serii 2016 – np. KS9000 czy KS7500, możemy być pewni, że znajdziemy się w samym centrum piłkarskich rozgrywek.

Emocje rodem ze stadionu

Podczas oglądania meczu ogromne znaczenie ma także dźwięk. Im bardziej przestrzenny, tym lepiej oddaje atmosferę piłkarskich zmagań. Dlatego warto zainwestować w Samsung Soundbar, który sprawi, że dźwięk będzie jeszcze potężniejszy i bardziej realistyczny, dostarczając emocji porównywalnych z tymi panującymi na trybunach. To przecież radosne okrzyki tysięcy kibiców budują cały klimat oglądania sportowych potyczek!

Do wyboru mamy wiele takich urządzeń. Niektóre modele, współpracujące z systemem 7.1, potrafią nawet imitować dźwięk przestrzenny, co zapewnia pełne doznania podczas meczu. Poczujemy się niemal jak na trybunach. Warto zwrócić uwagę także na obsługiwane systemy audio.

Dobierz odpowiedni Soundbar do Twojego Telewizora

Szczególnie polecany jest system Crystal Amplifier Plus, który oferuje krystalicznie czyste brzmienie i daje możliwość regulacji tonów wysokich i niskich oraz zaawansowany korektor dźwięku. Nie zapominajmy, że wszystkie dekodery powinny być kompatybilne z naszym telewizorem.

Soundbar Samsung

Podsumowanie

Wybór odpowiedniego telewizora dla prawdziwego kibica może stanowić nie lada wyzwanie. Trzeba zadbać o odpowiednią jakość, aby móc cieszyć się doskonałym obrazem i dźwiękiem. Dzięki temu nie przegapimy ani jednego gola. Warto zapoznać się z ofertą firmy Samsung, w której znajdziemy rozmaite modele telewizorów z różnych kategorii cenowych. Większość z nas zamiast na trybunach zasiądzie przecież przed telewizorem, dlatego warto już teraz zapewnić sobie emocje pierwszego rzędu. Duży, zakrzywiony ekran telewizora Samsung SUHD pozwoli stworzyć we własnym salonie prawdziwą lożę VIP i być jeszcze bliżej akcji niż kibice na trybunach.

blog comments powered by Disqus
Na Jakim Telewizorze Najlepiej Oglądać Mecze Piłki Nożnej?