PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Odkurzacz pionowy Hoover Rhapsody RA22HCG 011

TOP 4 Prostownic z Powłoką Ceramiczną - Poznaj Najpopularniejsze Modele!

  Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
  1REMINGTON S8500 SHINE THERAPYREMINGTON S8500 SHINE THERAPY99 zł
  2REMINGTON S8590 KERATIN THERAPYREMINGTON S8590 KERATIN THERAPY155 zł
  3Remington S9500Remington S9500159 zł
  4BABYLISS ST389E DIAMOND PRO 235 IONICBABYLISS ST389E DIAMOND PRO 235 IONIC169 zł
  TOP 4 Prostownic z Powłoką Ceramiczną - Poznaj Najpopularniejsze Modele!

  Prostownica to nieodzowne urządzenie do stylizacji dla kobiet, które pragną by ich włosy prezentowały się znakomicie w każdej sytuacji, były idealnie lśniące i proste. Przez szeroki wachlarz wyboru niejednokrotnie popadamy w zakłopotanie, przyjrzyjmy się zatem czterem najpopularniejszym modelom.

  W naszym rankingu wybraliśmy prostownice, które mieszczą się w przedziale cenowym do 200zł. Po te modele o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości w ostatnim czasie sięgało najwięcej Polek.

  Pierwszym modelem, który przedstawiamy jest REMINGTON S8500 SHINE THERAPY. Wyróżnia się szybkim nagrzewaniem, cyfrowym wyświetlaczem temperatury oraz ruchomymi płytkami. Dodatkowo wyłącza się automatycznie po 60 minutach oraz posiada funkcję blokady ustawionej przez nas temperatury. Przede wszystkim jednak ten model charakteryzuje się płytkami z powłoką Advanced Ceramic, które są nasycone marokańskim olejkiem arganowym i witaminą E.

  REMINGTON S8500 SHINE THERAPY

  Na drugim miejscu znalazła się prostownica REMINGTON S8590 KERATIN THERAPY. Czym się różni od swojej poprzedniczki? Jak sama nazwa wskazuje, płytki ceramiczne posiadają dodatkowo keratynę, która zapewnia skuteczną ochronę włosów, dzięki niej stają się one mocniejsze i zdrowsze. Wyposażona jest również w czujnik temperatury Heat Protection.

  REMINGTON S8590 KERATIN THERAPY

  Trzecie miejsce w naszym rankingu zajmuje prostownica REMINGTON S9500. Posiada ona 10-sekundowy czas nagrzewania, automatyczny wyłącznik, wyświetlacz LCD, 9 poziomów temperatury. Pod wpływem ciepła płytki emitują kosmetyk wnikający we włosy.

  REMINGTON S9500

  Na czwartym miejscu znalazła się prostownica BABYLISS ST389E DIAMOND PRO 235 IONIC. Wyróżnia się technologią Diamond Ceramic, dzięki której możliwe jest bardzo precyzyjne prostowanie naszych włosów. Już przy pierwszym pociągnięciu nasze włosy są perfekcyjnie gładkie i miękkie. Ten model jest przystosowany do długotrwałego użytku. Można ją stosować zarówno na suchych jak i mokrych włosach, posiada również wbudowany grzebień. Dzięki zastosowanej technologii i-Temperature płytki nagrzewają się błyskawicznie. 

  BABYLISS ST389E DIAMOND PRO 235 IONIC

  Mamy nadzieję, że dzięki naszemu rankingowi wybór prostownicy z powłoką ceramiczną będzie dużo prostszy.

  blog comments powered by Disqus
  TOP 4 Prostownic z Powłoką Ceramiczną - Poznaj Najpopularniejsze Modele!