PODPOWIEDZI:

TOP 6 Frytkownic 3-litrowych - Sprawdź Najchętniej Wybierane Modele!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Clatronic FR 3586Clatronic FR 3586100 zł
2Philips HD 9240/30Philips HD 9240/30999 zł
3Clatronic FR 3548Clatronic FR 3548159 zł
4Severin FR 2431Severin FR 2431145 zł
5Philips Avance XL HD9240/90Philips Avance XL HD9240/901199 zł
6Russell Hobbs 21840Russell Hobbs 21840479 zł
TOP 6 Frytkownic 3-litrowych - Sprawdź Najchętniej Wybierane Modele!

Chrupiące frytki - kto z nas ich nie lubi, osobiście nie znam takiej osoby. Odpowiednio przyrządzone będą znakomitym dopełnieniem spotkania w licznym gronie przyjaciół. Idealnie sprawdzą się również w trakcie wieczoru spędzanego z rodziną. Poznajmy sześć najchętniej wybieranych modeli frytkownic o pojemności 3 litrów.

Frytkownica to urządzenie, dzięki któremu możemy samodzielnie przyrządzić smaczne jedzenie. W dzisiejszym rankingu przedstawiamy modele frytkownic o pojemności 3 litrów, które w ostatnim czasie były najchętniej wybierane.

Clatronic FR 3586

Ten model frytkownicy stanowczo zajmuje pierwsze miejsce. Ma on imponujące wyniki sprzedażowe. W urządzeniu zastosowano technologię Cool zone, jest to technologia chłodzenia, która oferuje szybkie podgrzewanie, a dodatkowo nie musimy martwić się nieprzyjemnym zapachem podczas smażenia. Urządzenie posiada regulowany termostat, lampkę kontrolną, wyjmowany koszyczek na tłuszcz, uchwyty oraz schowek na przewód. Frytkownica posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem. Jej waga to 2,8 kg, a moc 2000W. Jakość wykonania jest bardzo dobra. Zarówno obudowa, pokrywa, jak i spirala są wykonane ze stali nierdzewnej.

Clatronic FR 3586

Philips HD 9240/30

Zajmuje drugie miejsce w naszym rankingu. To frytkownica o niskim zużyciu tłuszczu, w której zastosowano technologię Rapid Air polegającą na smażeniu z wykorzystaniem powietrza. Atutem urządzenia jest fakt, że możliwe jest nie tylko smażenie, a również grillowanie i pieczenie. Frytkownica wyposażona w cyfrowy ekran, moc 2100W oraz pojemność 1,2 kg. Dodatkowo urządzenie posiada przycisk inteligentnych ustawień wstępnych, automatyczny wyłącznik, antypoślizgową podstawę oraz schowek na kabel.

PHILIPS HD 9240/30

Clatronic FR 3548

Ta frytkownica znalazła się na trzecim miejscu. Wyróżnia ją posiadanie bezpiecznej termoizolowanej obudowy typu Cool- Touch, wymiennego filtru antyzapachowego oraz regulowanego termostatu z lampką kontrolną. Ten model posiada duży kosz na frytki, podstawę antypoślizgową, nienagrzewające się uchwyty oraz 30-minutowy timer. Pokrywa z okienkiem jest otwierana przyciskiem. Podobnie jak poprzednie modele, posiada zwijak na kabel i automatyczny wyłącznik. Pobór mocy to 2000W.

CLATRONIC FR 3548

Severin FR 2431

Zajmuje czwarte miejsce w rankingu. Ta frytkownica charakteryzuje się bardzo trwałą obudową, która jest wykonana ze stali szlachetnej. Urządzenie posiada wyjmowany kosz, moc 2000W, regulowaną temperaturę oraz wyjmowany prostokątny koszyk. Dodatkowo posiada wymienny filtr oraz zabezpieczenie w postaci automatycznego wyłączenia w momencie wyjmowania produktów. W urządzeniu można jednorazowo usmażyć ok 400 g frytek.

SEVERIN FR 2431

Philips Avance XL HD9240/90

To wielofunkcyjne urządzenie zajmuje piąte miejsce w naszym rankingu. Frytkownica charakteryzuje się zwiększoną mocą oraz pojemnością pozwalającą przygotować danie nawet dla 5 osób. Dzięki technologii Rapid Air potrawy są chrupiące i smaczne. Ten model posiada wyjmowaną szufladę z nieprzywierającą powłoką. Dodatkowo wyposażony w cyfrowy ekran, zegar 60-minutowy oraz automatyczne wyłączanie. Kolejną funkcją jest możliwość zapisania swojego dania.

Philips Avance XL HD9240/90

Russell Hobbs 21840

Ten model frytkownicy znalazł się na szóstym miejscu. Frytkownica jest solidnie wykonana, posiada antypoślizgowe nóżki, regulowany termostat, podświetlany timer oraz wyjmowany kwadratowy kosz z poręcznym uchwytem. Urządzenie nie wymaga oleju, więc posiłki są zdrowsze, a frytkownicy nie trzeba czyścić z oleju. Dodatkowo wyposażona jest w wielofunkcyjny ruszt, tackę ociekową oraz otwierane drzwiczki z okienkiem podglądowym. Możliwe jest smażenie, opiekanie, grillowanie, pieczenie oraz prażenie.

RUSSELL HOBBS 21840

Podsumowanie

Za sprawą frytkownic możemy szybko przygotować swoje ulubione dania czy smaczne przekąski. Przedstawione frytkownice o pojemności 3 litrów nadają się do codziennego użytku i są proste w obsłudze. W naszym rankingu znalazło się czterech producentów: Clatronic, Philips, Severin oraz Russell Hobbs. Każdy z nich oferuje bardzo funkcjonalne frytkownice. Mamy nadzieję, że nasz ranking pomoże Ci przy wyborze odpowiedniej dla siebie frytkownicy 3-litrowej.

blog comments powered by Disqus
TOP 6 Frytkownic 3-litrowych - Sprawdź Najchętniej Wybierane Modele!