PODPOWIEDZI:

TOP 5 Najpopularniejszych Oczyszczaczy Powietrza

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Philips Dual Scan AC3858/50Philips Dual Scan AC3858/502599 zł
2Sharp KC-A50EUWSharp KC-A50EUW2099 zł
3Xiaomi Mi Air Purifier ProXiaomi Mi Air Purifier Pro1199 zł
4Daikin MC70LDaikin MC70L1699 zł
5Daikin Ururu MCK75JDaikin Ururu MCK75J2217 zł
TOP 5 Najpopularniejszych Oczyszczaczy Powietrza

Oczyszczacze powietrza zadbają o dobrą jakość powietrza w naszym domu, pozbywając się przy tym nieprzyjemnych zapachów. Dzisiejszy ranking jest stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Przedstawiamy TOP 5 najpopularniejszych oczyszczaczy powietrza, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki oraz zyskały wiele pozytywnych opinii.

Wysokiej jakości oczyszczacze powietrza owszem kosztują nieco więcej, natomiast ich wydajność i oferowane funkcje w pełni uzasadniają ich cenę. Wśród nich możemy dobrać oczyszczacz powietrza dla alergika, dla dziecka, dla posiadacza zwierząt domowych, dla astmatyków czy też nawilżacz z funkcją nawilżania.

Jaki oczyszczacz powietrza dla posiadacza zwierząt domowych?

Wielu z nas jest miłośnikami zwierząt i posiadają w swoim domu czworonożnych przyjaciół. Warto zatem zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza, który musi charakteryzować się pewnymi szczególnymi elementami. Mowa tutaj między innymi o odpowiednim przepływie powietrza, filtrze HEPA, filtrze węglowym i wielu innych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do naszego poradnika: jaki oczyszczacz powietrza dla posiadaczy zwierząt domowych?

Miejsce I - Philips Dual Scan AC3858/50

Philips Dual Scan AC3858/50 to cieszący się dużym zainteresowaniem oczyszczacz z wydajnym filtrem 3w1 Nano Protect HEPA. W błyskawicznym czasie usuwa między innymi wirusy, bakterie, pyłki, smog, roztocza, kurz. Podwójny czujnik poradzi sobie z najmniejszymi cząstkami. Na bieżąco informuje o jakości powietrza. Dodatkowo cechuje się 3 trybami pracy (automatyczny, turbo i nocny). Sprawdzi się w pomieszczeniach (do 60 m2).

Zobacz wyniki testu oczyszczacza powietrza Philips Dual Scan AC3858/50.

Cechy produktu

+ Jakość wykonania

+ Wydajność (500 m3/h)

+ Żywotny filtr

+ Szybkość oczyszczania

-Dla niektórych cena może być zaporowa

Miejsce II - Sharp KC-A50EUW

Sharp KC-A50EUW jest stabilnym oczyszczaczem z funkcją nawilżaniaod firmy Sharp. W porównaniu do poprzedniego modelu, wydajność jest mniejsza, wynosi 306 m3/h. Zastosowano 3 prędkości wentylatora, filtr HEPA, zbiornik o pojemności 3,6 l, a także kółka. Sprawdzi się w pomieszczeniach o metrażu do 38 m2.

oczyszczacz powietrzaZastosowano czujniki temperatury, kurzu i zapachu.

Cechy produktu

+ Urządzenie 2 w 1

+ Niskie zużycie energii

- Jak za tę cenę, maksymalna powierzchnia pomieszczenia jest zbyt mała

Miejsce III - Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Xiaomi Mi Air Purifier Pro to najtańszy oczyszczacz powietrza w naszym zestawieniu. Nie zajmuje wiele miejsca. Został wyposażony w timer, tryb nocny i tryb turbo. Zostaniemy poinformowani o konieczności wymiany filtrów. Wydajność wynosi aż 500 m3/h.

popularny oczyszczacz powietrzaDodatkowo zastosowano wyświetlacz LCD, który zapewnia komfort użytkowania. Sterowanie może odbywać się także poprzez aplikację mobilną, natomiast nie jest ona w języku polskim. Maksymalny obszar działania to 60 m2.

Cechy produktu

+ Pozytywny stosunek jakości do ceny

+ Wysoka wydajność

+ Wyświetlacz LCD

- Aplikacja mobilna w języku angielskim i chińskim, brak polskiego

Miejsce IV - Daikin MC70L

Daikin MC70L jest niezwykle skutecznym i lekkim oczyszczaczem z jonizatorem. Charakteryzuje się 7-stopniowym systemem filtracji, wskaźnikiem wymiany filtra, 5 prędkościami wentylatora, wyłącznikiem czasowym oraz blokadą rodzicielską. W zestawie otrzymamy pilot zdalnego sterowania.

wydajny oczyszczaczZnajdzie zastosowanie nie tylko w domu, lecz na przykład w biurze czy restauracji. Obudowa jest prosta w czyszczeniu.

Cechy produktu

+ Niska waga

+ 7-stopniowy system filtracji

+ Tryb energooszczędny

- Koszt wymiany filtrów

Miejsce V - Daikin Ururu MCK75J

Daikin Ururu MCK75J to najdroższy model w rankingu, który zapewnia skuteczne oczyszczanie i nawilżanie powietrza w mieszkaniu. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 4 l. Nawiew powietrza w trybie turbo to aż 450 m3/h. W szybki sposób zniszczy wszelkie bakterie, wirusy, alergeny i nieprzyjemne zapachy. To oczyszczacz dla wymagających użytkowników.

oczyszczacz powietrza Daikin Ururu MCK75JZnajdziemy również wbudowany jonizator, 5-stopniową regulację mocy nawilżania, timer, pilot zdalnego sterowania oraz uchwyt do przenoszenia. Poziom hałasu na najniższym biegu wynosi zaledwie 17 dB, natomiast zużycie prądu to 8 W. Obszar działania w tym przypadku to 46 m2.

Cechy produktu

+ Energooszczędność

+ Funkcja nawilżania

+ Jonizator

+ Tryb turbo

- Wysoka cena

Podsumowanie

W zestawieniu znalazło się czterech producentów: Philips, Sharp, Xiaomi i Daikin. Zwycięski model wyróżnia się wydajnością, wskaźnikami LED oraz nowoczesnym wyglądem. Miejsce drugie należy do oczyszczacza z funkcją nawilżania z dosyć dużym zbiornikiem. Pozycję trzecią zajmuje atrakcyjne cenowo urządzenie z wyświetlaczem LCD. Kolejny model zyskał pozytywne opinie ze względu na niskie zużycie energii, 7-stopniowy system filtracji oraz blokadę rodzicielską. Ranking zamyka

Bądź z nami na bieżąco! Wkrótce przygotujemy dla Was poradnik, w którym podpowiemy co warto kupić: oczyszczacz czy nawilżacz powietrza, a może urządzenie 2 w 1?

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Najpopularniejszych Oczyszczaczy Powietrza