PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Najczęściej Kupowane Smartfony W 2014 Roku

  • Dodano: 3 lata, 5 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Najczęściej Kupowane Smartfony W 2014 Roku

2014 rok przyniósł w pewnym sensie rewolucję na rynku smartfonów. Ilość ich użytkowników zwiększała się praktycznie z miesiąca na miesiąc, a w porównaniu do 2011 roku wzrosła ona aż trzykrotnie! Zobacz, jakie modele były najczęściej wybierane w minionym roku.

Wszystko wskazuje na to, że telefony komórkowe oddadzą prym smartfonom. W 2014 roku na 88% użytkowników komórek, 44% ma smartfony - przy czym w 2011 roku smartfony miało zaledwi 12% Polaków. Głównymi kryteriami ich wyboru są producent, cena, wbudowana pamięć oraz system operacyjny - na dalszych miejscach znalazły się kolor, wielkość ekranu, RAM, opcja aparatu i dual SIM. Nie jest również tajemnicą, że smartfony nie służą już tylko i wyłącznie do dzwonienia - bardzo często tworzymy na nich teksty, kręcimy filmy czy też robimy zdjęcia, słuchamy muzyki, a także korzystamy z internetu. 

 

Najpopularniejsze Gry na PC. Zobacz ceny >>

 

Trzy najczęściej kupowane smartfony w 2014 roku:

 

Na pierwszym miejscu w rankingu najpopularniejszych smartfonów 2014 uplasował się Kruger&Matz Live. Ten niedrogi, wyposażony w kamerę 8Mpx telefon, ma czterordzeniowy procesor Qualcomm MSM8225Q i działa pod kontrolą Androida 4.1 - pozwala na szybki dostęp do internetu, ma 4GB wewnętrznej pamięci z możliwością rozszerzenia do 32GB i opcję Dual Sim.

 

-> Sprawdź cenę smartfona Kruger&Matz Live

 

Drugie miejsce w zestawieniu zajął Samsung Galaxy S4. Ma pięciocalowy ekran o rozdzielczości 1920x1080, 13Mpx aparat, 16GB wbudowanej pamięci i działa pod kontrolą Androida. Telefon ma ciekawą funkcję Air View, dzięki której można przeglądać strony w internecie czy też galerię zdjęć w błyskawiczny sposób. Ponadto, zimą gdy mamy na rękach rękawiczki, telefon umożliwia nawigację bez ich zdejmowania - rozpoznaje dotyk i reaguje na polecenie bez dotykania ekranu.

 

->Tu Kupisz Samsunga Galaxy S4 z LTE i darmową dostawą

 

Ostatnie miejsce na podium zajął HTC Windows Phone. Ma 5Mpx aparat, 4GB wewnętrznej pamięci i czterocalowy ekran o rozdzielczości 800x480. Ma dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8227 taktowany zegarem 1GHz, 512 pamięci RAM i wbudowany moduł GPS.

-> Zobacz, gdzie najtaniej dostaniesz smartfon HTC Windows Phone

blog comments powered by Disqus
Najczęściej Kupowane Smartfony W 2014 Roku