PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Jaki Jest Najlepszy Smartfon w Chinach?

Jaki Jest Najlepszy Smartfon w Chinach?

Przy okazji rozpoczęcia się nowego roku, pojawiają się różnej maści statystyki ukazujące najlepiej sprzedające się urządzenia. Okazuje się, że słuchawka od Apple osiągnęła nie mały sukces w Państwie Środka. Jak to możliwe?

Za oknem pierwsze oznaki "prawdziwej" zimy, a Wy... tak, czytacie jakieś wypociny o tym jak jeden smartfon prawie zwojował jakiś azjatycki rynek. No dobrze, jak tu jesteście to wypadałoby dowiedzieć się o paru rzeczach! Na czym to stanęło? No, tak...

iPhone 7 Plus

Oto Kilka Powodów Dla Których Warto Wybrać Samsunga Galaxy A8 2018>>>


Chiny to dość rozległy kraj, który w ostatnich latach delikatnie otworzył się na świat i powoli wychodzi z cienia komunistycznego reżimu. Partia postanowiła nieco odpuścić, czego efektem był m.in. łatwiejszy dostęp do internetu, umożliwienie wejścia niektórym zagranicznym markom, a na konsolach zakończywszy. Swoje "trzy grosze" dorzuciły również tamtejsze firmy, które w mocnym stopniu skupiły się na tworzeniu różnej maści gadżetów elektronicznych, a w tym na smartfonach.

Najlepszy Smartfon Z chin

Jaki smartfon mógłby być najpopularniejszy? Jeśli patrzymy na "popularność" i miejsce jego produkcji to tak, będzie to z pewnością iPhone. Także, pierwsze miejsce dość oczekiwanie zajęło urządzenie z logiem Oppo na foncie, a konkretnie Oppo R9S. Teraz się zastanawiacie... hmm... co zajęło drugie miejsce? Czy będzie to Xiaomi Mi5? Może OnePlus 5T? Nie, jest to iPhone 7 Plus.

iPhone 7

Ja również zastanawiam się, skąd ci biedni Azjaci mają pieniądze na tak drogiego smartfona?! Przecież nas stać z ledwością na 15-letniego Passata, toż to równowartość takiego fona! No dobrze, może z lekka przesadzam, ale przyznacie otwarcie, iż jest to intrygujące. Zwłaszcza, że przeciętny Chińczyk ma tyle opcji wyboru. Reszta czołówki i tak należy do lokalnych marek pokroju Xiaomi, Vivo i wspomnianego Oppo. Co nie zmienia faktu, że iPhone 7 jest na piątym miejscu! Co sądzicie o tym? Może niebawem dowiemy się jak wygląda sytuacja Apple w naszym kraju? Zapraszam do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Jaki Jest Najlepszy Smartfon w Chinach?